Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PolishPlayer

Rozwiązany: Prototype, spolszczenie

Polecane posty

Witam was. Kupując grę Prototype miałem nadzieję, że będzie po Polsku... A jest po Angielsku<coprawda większość rzeczy rozumiem, ale mimowszystko w języku ojczystym zawsze lepiej nie? ;-)> Dlatego pytam---> czy jest OFICJALNE spolszczenie do tej gry? <spolszczenia chyba są darmowe nie??> Jeżeli tak to proszę o link. Aha proszę o niepodawanie linków z NIEOFICJALNYMI spolszczeniam gdyź może to mieć konsekwencje i dla mnie jak i dla was.

Pozdrawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwotnego wątku - spolszczenia oficjalnego nie ma i raczej już nigdy nie będzie. (i nie, nie są one darmowe - stanowią integralną część gry - do zakupu w sklepie wraz z nią^^).

Ja zaś pragnę przedstawić spolszczenie nieoficjalne (i nie, nie chodzi o wyciągnięte z gry - czyli pirackie) czyli stworzone przez fanów w osobie mojej i osobnika o ksywie twig.

Dysponujemy stosownym edytorem oraz wykonaliśmy polską czcionkę. W chwili obecnej przetłumaczone są wszystkie teksty fabuły (przechodzi ona właśnie korektę) i 80% menusów, tutków itp. (a tych jest sporo). Spolszczenie planujemy wydać jeszcze w tym miesiącu, a najpóźniej w lutym.

Strona oficjalna grupy:

http://kochatakgroup.vdl.pl/news.php

post-100454-1262395604_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ja też będę czekał - ten tytuł jest prawdopodobnie najlepszą grą akcji, w jaką ostatnio grałem 9tylko Wolverine ma szanse go u mnie przegonić, bo już widzą, że Ninja Blade też nie jest takie dobre, a w DMC4 nie gram na razie).

ManuelCzaszka, a wiesz coś może na temat ewentualnych prac nad spolszczeniem do LoK: Defiance?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...