Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbekbear

Red Hot Chili Peppers

Polecane posty

Tak dla obudzenia, John oficjalnie odszedł z zespołu (jeszcze raz) koło grudnia 2009 aby zająć się karierą solową. Nowym gitarzystą został Josh Klinghoffer. Jeśli chcecie wiedzieć więcej- w sieci jest pełno artykułów na ten temat, takich jak ten, na Ultimate Guitar można też znaleźć dobry tekst.

Poza tym, zespół rozpoczął już pracę nad nowym albumem. Płyta (może znowu płyty?) ma zawierać około 20 utworów jeśli dobrze pamiętam wypowiedź Chad'a, na gitarze będzie już grać Josh. Znowu- polecam poszukać informacji na ten temat w sieci.

Piszę dla fanów, którzy tak "zatonęli" w muzyce swojego zespołu, że zapomnieli na bieżąco sprawdzać co się z nim dzieje. ;>

@Edycja:

Jako, że sam jestem wielkim (największym!) fanem Red Hot Chili Peppers, jeśli ktoś tylko chce się wdać w jakąś dyskusję na temat Papryczków- jestem tutaj. Chcę jednak zwrócić uwagę- wiele spraw uważam za tak oczywiste, że nie chce mi się o nich rozmawiać. Po prostu wolę oddać się w całości muzyce. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym kawałkiem RHCP, który usłyszałem było "Dani California". Pamiętam, że bardzo mi się podobał więc kupiłem płytę "Californication" (bo SA było wtedy świeżo po premierze więc za drogie jak na moją kieszeń ;d). Wciągnąłem się w ten zespół na maksa. Przedtem słuchałem tylko kalifornijskiego punka, a dzięki nim otworzyłem się na inne gatunki muzyczne. I takim o to sposobem dzisiaj słucham wszystkiego od pop-rocka do metalu alternatywnego. Dzięki wam panowie za poszerzenie horyzontów muzycznych ;D.

Ulubione kawałki? "Californication", "Tell me baby", "My friends" i wiele innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem RHCP ale przez chwilę przestałem śledzić ich losy więc pytam co z ich nową płytą ?? Z tego co pamiętam to miała być wydana w listopadzie tgo roku a tu miesiąc po i już nie wiem o co 'cmon' może ktoś z was wie ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był jeden z pierwszych zespołów rockowych (A moze nie rockowych, tylko takich, w którym grały gitary elektryczne ;D), i był taką jakby 'zachętą' dla mnie, by dalej zagłębiać się w ten rodzaj muzyki. :) Na Red Hotów po raz pierwszy trafiłem..na TVNie, kiedyś leciał ich koncert na tej stacji. o.O

W każdym razie, pamiętam, że najbardziej wtedy spodobał mi się utwór Can`t Stop, który do tej pory jest w czołówce moich ulubionch utwórów tegoż zespołu.

Potem dorwałem ich dwa albumy - klasycznie - Stadium Arcanum i Californication. W moim osobistym rankingu obydwa są na rownym poziomie, no, może z lekką przewagą tego drugiego, ze względu na utwór o tym samym tytule w tymże. :) Nadal ich lubię, lecz zawsze jakoś brakuje mi czasu na ponowne wsłuchanie się w ich muzykę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...