Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #23: "Jestem aniołem"

Polecane posty

Kolejny wwweekendowy konkurs. Bardzo trudny. Ostatnio prosiliśmy was o to, byście pokazali nam maksymalną rozpierduchę. Teraz zadanie jest zupełnie inne. Całkowicie przeciwne. Z drugiej strony podchodzące do tematu. Musicie udowodnić, że jesteście anioł(k)ami.

Co trzeba zrobić, by wygrać jedną z nagród? Przygotować pracę fotograficzną na temat "Jestem aniołem". Skrzydła z pierza to oczywisty rekwizyt, ale pewnie będzie ich tak wiele, że by wygrać, będziecie musieli postarać się bardziej. Zrobić sobie zdjęcie w jakimś klimatycznym miejscu. Albo tak zagrać światłem, byśmy uwierzyli, że jesteście w niebie. A może podejdziecie do problemu w zupełnie inny sposób i np. uwiecznicie na fotografii, jak pomagacie starszej pani przejść przez ulicę? Wierzymy w was!

Co jest do wygrania? To, co zainspirowało ten konkurs. Zdobyć można grę Aion: Tower of Eternity, w całkiem ciekawym wydaniu, z czapeczką, dwiema koszulkami i smyczką z logo gry. Taką nagrodę mamy jedną więc dostanie ją osoba, która w głosowaniu internautów zajmie pierwsze miejsce. Są też nagrody pocieszenia - zestawy gadżetów Aion (w każdym: czapeczka, dwie koszulki i smyczka), które trafią do zdobywcy drugiego miejsca w głosowaniu i do osoby/pracy wybranej przez redakcję.

Fotki (bez przesadnego photoshopa - dopuszczalne są właściwie tylko dodane napisy) należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00. Prośba ? niech zdjęcia mają taką nazwę jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane - jeśli będzie ich dużo - usuniemy z konkursu!

Jak anioła głos, usłyszałem ją, powiedziała patrz: kolejny konkurs WWWeekendowy czas zacząć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że się mylicie. Cześć zdjęć jest owszem - photoshopowana. Część jednak wykorzystuje po prostu trick "naświetlania". To nie jest przeróbka gdyż zdjęcie wygląda tak od razu po jego zrobieniu. Np. zdjęcie AsgarothDaFae

Mam nadzieję, że się nie mylę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u wejścia postawił cheruba z mieczem ognistym, czy jakoś tak podobnie... A może była to ognista woda? Nevermind. ;)

Zdjęcie jest podkręcone, tzn. przyciemnione i przykontrastowane. Proszę młodzieży szanownej nie mówić o jakiejś "fotoszopie", to się da zrobić każdą darmową przeglądarką, w tym wypadku Irfanem.

post-76870-1253960267_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...