Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maril

Kupuję nowy komputer. Na co powinienem się zdecydować?

Polecane posty

AsRock M3A780GXH/128M /AMD 780GX/ to jedna z najgorszych plyt głównych
namiary na tego kto to powiedział mam z nim do pogadania ka tych mobasów nie polecam bo mam małą styczność z nimi ale są warte swojej ceny to już nie jest stary byle jaki asrock

no ale widzę że się dałeś wkopać w ddr2-kto Ci to wcisnął ? i jaki ten zasilacz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jak się kupuje w lokalnym sklepie... Myślenie kategoriami: Asrock=szajs / Asus=jakość... A przecież nie jest to takie proste, każda firma ma dobre i złe produkty (Asrock na razie z przewagą tych drugich), więc krytyka i pochwały dotyczą konkretnych produktów.

Też jestem ciekaw, jaki zasilacz Ci wcisnęli... Najlepszy, czyli taki, który akurat mieli na stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, zamówiłem.. HD 4890 bede miał od ASUSA i ram DDR2 i inny zasilacz.. ale wydaje mi się, Org, że ciut mnie w bambuko zrobiłeś bo okazało się, że AsRock M3A780GXH/128M /AMD 780GX/ to jedna z najgorszych plyt głównych... Nie chce cie zaraz obwiniać i psów na tobie wieszac, ale nie wiem, komu wierzyć. Czemu taką zaproponowałeś?

1.HD4890 imho tylko od PC, Szafira i XFX.

2.DDR2-naprawdę, bardzo dobre rozwiązanie na przyszłość...

3.Płyta główna jest bardzo dobra, ale pewnie pan znawca-sprzedawca w sklepie nie miał takiej na magazynie. Kolejny, który raz naciął się na AsRocku, Palicie itp. i nie potrafi zmienić zdania, choć jego informacje są sprzed dobrych paru lat. AsRock robi teraz świetne, tanie płyty główne.

4.Po tym, co Ci zaproponowali w sklepie, boję się o zasilacz...

Zrozum, że w lokalnym sklepie komputerowym zaoferują Ci tylko to, co im się opłaca i co mają na magazynie. Chcesz się przekonać? Idź do tego swojego "sklepu" z jakimś fajnym zestawem z przyklejonego tematu. Na forum są one uznawane za jedne z najlepszych, a tam powiedzą: "ale crap, weź lepiej Logica itp.". Albo zapytaj się ile będzie u nich kosztował taki zestaw.

A na forum chcemy Ci jak najlepiej pomóc, żebyś miał dobry komputer, który nie spali się po pół roku od awarii zasilacza. Teraz zdecyduj-chcesz kupić coś odpowiedniego dla siebie, czy dać zarobić na sobie jak na frajerze w pobliskim sklepie? Masz chyba 10 dni, żeby oddać produkt bez podania przyczyny (nie wiem jak to jest dokładnie, nie zagłębiałem się). Zastanów się :). Źle dla Ciebie nie chcemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, zamówiłem.. HD 4890 bede miał od ASUSA

Którą?

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=1TSB...&templete=2

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=2bgX...&templete=2

i ram DDR2 i inny zasilacz.. ale wydaje mi się, Org, że ciut mnie w bambuko zrobiłeś bo okazało się, że AsRock M3A780GXH/128M /AMD 780GX/ to jedna z najgorszych plyt głównych...

To którą płytę główną Gigabyte ci wcisnęli?

(zasilacz zakładam że Feel "500W" albo ColorSit "480W", innych sklepy nie raczej zamawiają ze względu na cenę hurtową powyżej 100 PLN)

Z nowymi płytami Asrock AM2+/AM3 na razie nie było problemów jakościowych (praktycznie zero reklamacji, jeśli pominąć psucie sprzętu przez klientów), a sprzedaje się ich [bardzodużomnóstwo] do "biurowych" komputerów (mają wbudowaną całkiem fajną grafikę, i są mało "konfliktowe").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...