Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Command & Conquer (seria)

Polecane posty

Niezła gra. Szkoda że stracła klimat i filmiki. Sądze że gdyby zrobił ją Westwood to byłaby lepsza.

P.S a czy Westwood jeszcze istnieje?

Chyba istnieje no nie? :wink:

Ja tez nie jestem pewnie, bo cos chyba ostatnio gier nie wydaja (chyba)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda może i najnowsza strategia produkcja EA ma niesamowitą grafikę, wspaniałe dźwięki, wyborną muzykę, ale NIE DORÓWNUJE klimaten starszych części z serii. Dla mnie Generals mogłoby być również pod innym tytułem, bo niewiele bierze z poprzednich części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem. Mogła by być dobrą a nawet bardzo dobrą grą bdyby nazywała się jakoś inaczej np. poprostu GENERALS i nikt by się jej nie czepiał o klimat, bo swój klimat ma ale nie jest to to co prezentowała sobą seria C&C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego jeszcze, ale jestem fanem serii C&C i jeśli dodali filmiki między misjami, których tak mi brakował i nowe jednostki to będzie na prawdę bardzo dobra gra! :D Tylko niestety nie dodali możliwości walki na morzu :cry: i pewnie będziemy musieli czekać na nowy dodatek albo kontynuację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Command & Conquers Generals było grą bardzo dobrą - ode mnie 8/10. Dodatek jest lepszy, ale niedosyt walk morskich rzeczywiście trochę doskwiera - 9-/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frankfurterus

Powiem tak- gre mam i jest tak cool, że hej :D . Jestem fanem C&C i stawiam dodatkowi ocenę 10/10. Do Generals wnosi wiele smaczków i grając drugi dzień z rzędu w skirmisha stwierdzam iż na sam skirmish mozna sobie pograć spokojnie dwa tygodnie, a pozostają jeszcze kampanie i wyzwania generałów :twisted: . Grafa nie zmieniona od podstawki ale już w podstawce była prawie doskonała. Z muzą tak samo. Polecam szczerze szczęśliwym posiadaczom C&C Generals.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

Hmmm... Zero Hour....

Moim zdaniem seria C&C straciła na tym że nie zajmuje się nią już Westwood. Ale jako osobna gra jest bardzo dobra. Najbardziej denerwuje mnie że brak nadal jednostek wodnych.

No nie ma klimatu RED ALERTÓW ... ale oceniłbym ją na mocne 8/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła gra. Szkoda że stracła klimat i filmiki. Sądze że gdyby zrobił ją Westwood to byłaby lepsza.

P.S a czy Westwood jeszcze istnieje?

Nie istnieje... z Westwoodu została domena oraz wszelkiego rodzaju Trademarki- czyli loga i nazwy... aha... i zasyfiony botami Westwood Online.

Co do Generals: ja to oceniam tak- gdyby EA nie wyrwało się z nazwą Command & Conquer w tytule to gra była by 8/10 za grafikę... bo klimatu i tak gra nie ma więc tutaj nie ma co dyskutować... ma fajne intro i muzykę ale to wszystko. Ale jako że CnC w nazwie jest więc mam prawo od gry wymagać najwyższego poziomu gry- Czyli cud-scenek między i w trakcie misji, dopracowania w każdym calu, zniewalającego klimatu, nawiązania do poprzednich części a przedewszystkim muzyki Franka Klepackiego- autora muzyki do poprzednich części. To co się próbuje ubrać w szaty CnC to nędzne barachło- kicz. Gratluacje dla panów z EA że chcieli sobie zarobić na legendzie... ale starczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minusy

- skryptowe AI na każdej mapie mnie wiecej można okręslić co zrobi przeciwnik na okreslonym miejscu umieszczenia na mapie, GRA tylko dla MULTI !!!!

- muzyka trochę sie jakby powtarza (za mało ścieżek)

Zapomnialeś dodać że przejście w 3D spowodowalo drastyczne zmniejszenie wielkości map. Mnie osobiście to przeszkadzało, bo gdzie się nie ruszyłeś tam komputer już był :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mlotus_kafarus

Ja tam osobiście lubię grać w serie gier C&C od Red Alert po Generals,a Zero Hour jest świetnym dodatkiem do zwykłego Generals...mi bardzo podoba sie granie jakimś konkretnym generałem vs generał przeciwnika...czyli jednym słowem: spędzić przy tym dodatku można duuuużo czasu...

Ps.GLA RULEZ!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michalus

Generals ZH rządzi! Tak wspaniałego RTS'a jeszcze w życiu nie widziałem. Wreszcie Ai działa 100% poprawnie, wrogowie uzywają wszystkich pojazdów, budynków itp. Ogromne możliwości prowadzenia działan zbrojnych, genial;ne kampanie i tryb skirmish i multum jednostek dają tej grze wg. mnie ocene 10/10. Kupować i grać, grać , grać!

P.S Polecam mod do Generals ZH-CnC Holland, dodający nową stronę-Holandię i 3 nowych generałów-Specops General, Air Brigade Gen. i panzer Gen. Tworcy tego moda, rodowici holendzry, przesadzili co prawda lekko z siłą holenderskiej machiny wojennej (to najlepsza armia w grze, piechotę mają lepszą niż GLA, czołgi lepsze niż Chiny, a lotnictwo niż USA), mimo to polecam wszystkim ten mod z czystym sumieniem. Kawał dobrej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Generals to żaden C&C, a dołączenie tego przed tytułem to chwyt czysto marketingowy, jako że w G. nie ma nic z tej serii:

- fabuła jest rachityczna, po prostu kolejne misje, jedna po drugiej i zwyczajnie nudne i zbyt łatwe

- brak wstawek filmowych

- realia, nie będące ani wojną między Aliantami a Sowietami czy GDI a Nod

- nie ma tego trudnego do sprecyzowania klimatu z prawdziwych C&C

Jedynym plusem jest grafika, na którą i tak trzeba potężnego sprzętu oraz fakt, że gra doskonale się sprawdza w trybie multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Generałów swego czasu i pamiętam zachwyt trójwymiaru. Jednakże przeszedłem tylko kampanię USA i Chin a terrorystów mi się już nie chciało. Niby fajnnie wygląda, niby 3D. Bajery i fajerwerki. Tylko czemu po kilku dniach odpaliłem starego poczciwego Red Alerta 2 Yuri's Revenge? Proste bo grywalność Generałów nie dorasta do pięt RA2YR ;) Nie wyszło a mogło być lepiej. Czekam na RA3 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie pełen 3D. Na początku zdziwiłem sie trochę, dlaczego żołnierze tak dziwnie wyglądają, ale tak wyglądają w trójwymiarze jeszce dotąd w C&C niespotykanym. Grafika przeszła ewolucję. Jest nawet szczegółowa. Ładnie wyglądają wszelkie "fajerwerki".

Jednak wadą jest mała ilość misji i brak cutscenek, które nadawły klimat poprzednim cześciom serii, bo tak to nie wiadomo do końca o co się bijemy, są tylko takie biurokratyczne wyjaśnienia i tyle, więc to tak nie porywa, jak np. w Red Alercie.

Twórcy gry chyba przewidują przyszłość, bo temat polityczny zawarty w grze jakiś aktualny.

Już nie jest to, co było za Westwood, ale da się jeszcze popykać.

Więc nieśmy sztandar czerwony, tylko już nie z sierpem i młotem, ale z pięcioma gwiazdami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi tam po pięknym inaczej trójwymiarze i fajerwerkach skoro gra jest średnia na jeża i szybko nudzi a komu się podobała a nie grał we wcześniejsze gry (RA, RA2 + dodatki oraz C&C) naprawdę polecam chociażby RA2 +Yuri's Revenge. To jest dopiero klimacik i grywalność, której IMO w Generałach gddzieś zabrakło. No i klimat w generałach taki nijaki, co by nie stwierdzić, że brak klimatu :? W Alercie to wiedziałem za co się biję i po intrze w RA2, aż chciało się brnąć w głąb tej historii alternatywnej ;) A generałowie, ja przepraszam ale to takie bezbarwne było. Satysfakcja prawie żadna a chęć przejścia kolejnej misji bliski zeru. To nie tędy droga. Westwood w moich oczach stracił wydając generałów. Narazie nic ze stajni Westwooda nie może przyćmić sławy RA2:YR. No może jak będzie kiedyś trójeczka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika naprawdę prezentuje się rewelacyjnie...Widziałem już kilka filmików z tej gry, jestem bardzo optymistycznie nastawiony co do efektu końcowego. Westwood nie rozmienia (moim zdaniem) tej serii na drobne, tak więc możemy się spodziewać smakowitej strategii :)

W CDA pisało,że tryb multi będzie piekielnie szybki bo całą rozgrywkę skończono w 5 minut w tym co chwile prezentator przerywał i cos opowiadał.....ciekawe czy dorówna Red Alertom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika naprawdę prezentuje się rewelacyjnie...Widziałem już kilka filmików z tej gry, jestem bardzo optymistycznie nastawiony co do efektu końcowego. Westwood nie rozmienia (moim zdaniem) tej serii na drobne, tak więc możemy się spodziewać smakowitej strategii :)

W CDA pisało,że tryb multi będzie piekielnie szybki bo całą rozgrywkę skończono w 5 minut w tym co chwile prezentator przerywał i cos opowiadał.....ciekawe czy dorówna Red Alertom

Tiberian zawsze było "specyficzną" odnogą serii Westwood, która porażała swoim przyciężkawym klimatem. Red Alert był natomiast kwintesencją strategii XXw. Jeśli połączą przyjemność z gry RA + Tiberian...strach się bać :)

Chyba raczej aż strach się bać o swój sen bo jeśli gra będzie tak dobra na jaką się zapowiada to sen raczej będzie krótki ale z to miodność gry wszystko zrekompensuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście, macie... Dziwne, że tak wybitna seria do tej pory nie doczekała się swego tematu. Mam jednak nadzieję, że dyskusje tu prowadzone faktycznie toczyć się będa wokół wszystkich tytułów serii, a nie jedynie najnowszego "Tiberium Wars". Aha! I komentarze typu "C&C 3 będzie pewnie wypaśne!" od razu lepiej sobie podarować... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...