Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Szkoła

Polecane posty

U nas na zakończenie dawali coś[nie pamiętam jak to się nazywało - tez jakieś oskary, czy inny shit], tyle, że nie uczniom a nauczycielom :wink: .

Dostali takie coś prawie wszyscy nauczyciele, więc cały konkurs przeprowadzony kilka dni wcześniej mijał się z celem. Za to statuetki były fajne:

każdy z nich dostał żywa rybkę w takim niedużym akwarium. Fajnie pomyślane.

U mnie w szkole rozdawali jakies profesorki dla nauczycieli wczesniej byl przeprowadzony plebiscyt. Wyszlo to oczywiscie badziewnie, jedna z nagrod dostal nasz w-f'ista. Bylismy na to przygotowani i w ramach gratulacji dalismy mu czekloade dla cukrzykow. Co do nas to dyrektor przygotowal dla kazdego ucznia z III klasy plytke cd ze zdjeciami kszyskich uczxniow i jakimis wierszykami. Wszytskich chetnych zapraszam na uroczyste niszczenie owej plytki.

To tak samo jak ze mną. Uwielbiam matmę bo tam jest wszystko jasne, tzn. wynik jest jeden i nic nie można dopisać, ale oceny mam lepsze z polskiego. Bardzo się zdziwiłem, że na teście kompetencji po szóstej klasie miałem max punktów z pisania(z wszystkiego miałem max.:D 40 pkt na 40)

PS. Pytanie do szóstoklasistów... ile mieliście punktów na teście??

Nie zrozum tego uszczypliwie ale zastanawiam sie jakie znaczenie ma ten test w 6 klasie. Tez niby go pisalem ale moj rocznik jeszcze nie mial sprawdzanych wynikow. Jak jest teraz mi sie wydaje ze to wszystko jest tylko dla picu zeby ppokazac ze sie 6 klasy szykuja do egzaminu w gimnazjum. Jakbys nie napisal tego testu to i tak cie przyjma do szkoly bo musza. Nie mysl sobie ze mysle ze ten egzamin w gimnazjum jest najwazniejszy, ale ma jakies znaczenie, swoja droga do tego egzaminu nie uczylem sie totalnie nic. Wyniki przyszly troche gorsze niz oczekiwalem bo ino 80 pkt ale coz zrobic, tak to jest jak zamaist sie uczyc czlowiek sie opiernicza. Tak wiec uczcie sie zieci uczcie bo dla mnie juz jest za pozno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie każdy dostawał jakąś książkę i prawie każdy (albo wszyscy) dostawał dyplom za miejsce w konkursie. Skończyłem 1 klasę gim i najbardziej rozwalił mnie tekst: "Konkurs Matematyczny dla klas 1 i 2 LICEALNYCH, laureatem 1 miejsca został Patryk Drobiński (mój kumpel z klasy).".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Synt3zi5
U mnie każdy dostawał jakąś książkę i prawie każdy (albo wszyscy) dostawał dyplom za miejsce w konkursie. Skończyłem 1 klasę gim i najbardziej rozwalił mnie tekst: "Konkurs Matematyczny dla klas 1 i 2 LICEALNYCH, laureatem 1 miejsca został Patryk Drobiński (mój kumpel z klasy).".

He He. Takich błędów czasami nie da się uniknąć. U nas było tym gorzej, że nauczyciele otrzymujący nagrody sami poprawiali błędy, które zrobili organizatorzy owej mini imprezki. Ale wszystkim wtedy głupio było, a ci nauczyciele tylko cieszyli twarze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum tego uszczypliwie ale zastanawiam sie jakie znaczenie ma ten test w 6 klasie. Tez niby go pisalem ale moj rocznik jeszcze nie mial sprawdzanych wynikow. Jak jest teraz mi sie wydaje ze to wszystko jest tylko dla picu zeby ppokazac ze sie 6 klasy szykuja do egzaminu w gimnazjum. Jakbys nie napisal tego testu to i tak cie przyjma do szkoly bo musza. Nie mysl sobie ze mysle ze ten egzamin w gimnazjum jest najwazniejszy, ale ma jakies znaczenie, swoja droga do tego egzaminu nie uczylem sie totalnie nic. Wyniki przyszly troche gorsze niz oczekiwalem bo ino 80 pkt ale coz zrobic, tak to jest jak zamaist sie uczyc czlowiek sie opiernicza. Tak wiec uczcie sie zieci uczcie bo dla mnie juz jest za pozno

Wszystko spox. Według mnie ten test jest tylko po to żeby nas podenerwować. Najchętniej bym go olał ale stara chciała mnie zapisać do jakiegoś dobrego gim.(które mój kolega nazwał gimnazjum dla kujonów i bez pingli wstęp wzbroniony:D, a ja się z nim całkowicie zgadzam). Powinni zlikwidować te testy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie każdy dostawał jakąś książkę i prawie każdy (albo wszyscy) dostawał dyplom za miejsce w konkursie. Skończyłem 1 klasę gim i najbardziej rozwalił mnie tekst: "Konkurs Matematyczny dla klas 1 i 2 LICEALNYCH, laureatem 1 miejsca został Patryk Drobiński (mój kumpel z klasy).".

He He. Takich błędów czasami nie da się uniknąć. U nas było tym gorzej, że nauczyciele otrzymujący nagrody sami poprawiali błędy, które zrobili organizatorzy owej mini imprezki. Ale wszystkim wtedy głupio było, a ci nauczyciele tylko cieszyli twarze :)

Jeżeli chodzi ci oto, że to był błąd to to nieprawda. On naprawdę to zrobił. Pewnie wpisał tajne kody :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J sow happy! Dostałem się wszędzie gdzie tylko chciałem. Ach jaka to teraz będzie przyjemność powiedzieć pani wydającej zaświadczenia: "Dziękuje, ale rezygnuje" :wink:A wy, dostaliście się do wymarzonych liceów?

To już naprawde koniec roku szkolnego!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wymarzone liceum mieści się w tej samej budzie, do której chodziłęm 2 klasy podstawówki, trzy klasy gimnazjum i teraz do liceum :D. Sszkoła Mistrzostwa Sportwego w Mrągowie 8)

Nawet nie wiem czy dobrze w podaniu wszystko podałem, zapisałem, ale co tam z moim nazwiskiem w takiej szkole NIGDY by mnie nie wyrzucili, czy nie przyjęli... Ech, nienawidzę układów i kocham sego tatusia :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J sow happy! Dostałem się wszędzie gdzie tylko chciałem. Ach jaka to teraz będzie przyjemność powiedzieć pani wydającej zaświadczenia: "Dziękuje, ale rezygnuje" :wink:A wy, dostaliście się do wymarzonych liceów?

To już naprawde koniec roku szkolnego!!!

Ja muszę niesteyty pczekać do jutra :) Do jednej szkoły sie już dostałem bo tam przytjmuja od 80 pkt a ja miałem 110 8) teraz wystarczy czekać na wyniki z tej drugiej szkołt, obym sie dostał bo bardzo chcę tam iśc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... to ja już się boje... we wrześniu rozpoczynam 3 klase gimnazjum... będzie sieka, oj będzie.. :? Pewnie nigdzie się nie dostane i mnie ro rejonu przydzielą :D :? Ehh... Będzie to pierwszy rok gimnazjum, w którym trza będzie się wreszczie zacząc uczyć... ale czy już nie za późno?? :roll: ;) ale co się przejmuje, wakacje są :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... to ja już się boje... we wrześniu rozpoczynam 3 klase gimnazjum... będzie sieka, oj będzie.. :? Pewnie nigdzie się nie dostane i mnie ro rejonu przydzielą :D :? Ehh... Będzie to pierwszy rok gimnazjum, w którym trza będzie się wreszczie zacząc uczyć... ale czy już nie za późno?? :roll: ;) ale co się przejmuje, wakacje są :D

Włos czym sie przejmujesz ? ja po totalnym braku nauki mam łącznie 109-117 pkt czyli nieźle :D z samego egzama 77 i żyję :!: a i kto powiedział że w 3 gim trzeba sie uczyć ? NIKT, a i zapomniałbym licea nie są rejonowe i jak cię nigdzie nie przyjmą to masz rok stracony :D to tak na pocieszenie :D po to właśnie składa się papiery do jednej szkoły w której są niższe progi aby mieć pewne plecy :D

a i jest tu ktoś z 3 gim z łodzi ? bo nie mam pojęcia jak to teraz jest dalej z rekrutacją do szkół średnich :D znaczy szkoły odwalają wszystko a kiedy papiery nosimy ? (no co mamy u nas system "elektronicznego naboru" i nikt nic nie wie :/ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikju... wiesz czym się przejmuje? Tym, że wiem na ile mnie stać, jeżeli chodzi na nauke - NA NIC... Niby chodze do dobrej szkoły itp..ale jak się dowiedziałem, ile to niektórzy punktów zdobyli u nas na tym całym tescie to troche się zdziwiłem... a oceny nie najgorsze mieli... i jest jeszcze jeden problem.. poborwi - to nauczyciele naszej szkoły... i część z nich mnie za bardzo nie lubi, więc mogą być problemy... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włos czym sie przejmujesz ? ja po totalnym braku nauki mam łącznie 109-117 pkt czyli nieźle :D z samego egzama 77 i żyję :!: a i kto powiedział że w 3 gim trzeba sie uczyć ? NIKT, a i zapomniałbym licea nie są rejonowe i jak cię nigdzie nie przyjmą to masz rok stracony :D to tak na pocieszenie :D po to właśnie składa się papiery do jednej szkoły w której są niższe progi aby mieć pewne plecy :D

a i jest tu ktoś z 3 gim z łodzi ? bo nie mam pojęcia jak to teraz jest dalej z rekrutacją do szkół średnich :D znaczy szkoły odwalają wszystko a kiedy papiery nosimy ? (no co mamy u nas system "elektronicznego naboru" i nikt nic nie wie :/ )

Wiki-yu, sorry za to co teraz napiszę, ale za dobry w szkole to ty chyba nie jesteś. No, chyba że u was jakoś inaczej liczone sa punkty... Do szkoły do której składałem, ludzie którzy mieli ponad 140 punktów (np. mój kumpel: 146) byli na liście rezerwowej. Poza tym jeżeli jeszcze nie złozyłeś papierów, to wróżę ci ciekawe wakacje... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jestem ciekaw, ile punktów najwięcej można było zdobyć :twisted:

Ale ogólnie to mnie właśnie kumpela troche wyluzowała, bo jest ode mnie rok starsza i składała papiery do tej budy co ja chce tyż składać i miała średnia 4,5 oraz 62 punkty z testu i ją przyjeli :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włos czym sie przejmujesz ? ja po totalnym braku nauki mam łącznie 109-117 pkt czyli nieźle :D z samego egzama 77 i żyję :!: a i kto powiedział że w 3 gim trzeba sie uczyć ? NIKT, a i zapomniałbym licea nie są rejonowe i jak cię nigdzie nie przyjmą to masz rok stracony :D to tak na pocieszenie :D po to właśnie składa się papiery do jednej szkoły w której są niższe progi aby mieć pewne plecy :D

a i jest tu ktoś z 3 gim z łodzi ? bo nie mam pojęcia jak to teraz jest dalej z rekrutacją do szkół średnich :D znaczy szkoły odwalają wszystko a kiedy papiery nosimy ? (no co mamy u nas system "elektronicznego naboru" i nikt nic nie wie :/ )

Wiki-yu, sorry za to co teraz napiszę, ale za dobry w szkole to ty chyba nie jesteś. No, chyba że u was jakoś inaczej liczone sa punkty... Do szkoły do której składałem, ludzie którzy mieli ponad 140 punktów (np. mój kumpel: 146) byli na liście rezerwowej. Poza tym jeżeli jeszcze nie złozyłeś papierów, to wróżę ci ciekawe wakacje... :twisted:

Dokładnie. U mnie termin był do poniedziałku, ale to już w ostateczności, więc pozostaje ci mieć nadzieję, że u was jest inaczej wiki :D .

A co do tych punktów to ja miałem 139 i cosik sie boje, że jutro bedzie niefajnie. Zwłaszcza, że jest 450 osób na 160 miejsc... Ech... No, ale z przedmiotów wymaganych przez to LO miałem piątki więc może bedzie lepiej.

Wiki - biegnij do szkoły :wink:

..:Edit:

weos--> W tym roku max to 200[albo 300 :wink: ] punktów:

50 - 1 test

50 - 2 test

100[albo 200 :wink: ] - oceny + osiągnięcia + pasek + wzrorowe itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... To w sumie aż tak źle nie jest... gratuluje wszystkim,którzy dostali się tam gdzie chceli ^^ ja już widze, jak za rok dostane z obydwu testów 25 punktów ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dowiedziałem się - do szkół swoje "chcę" wysyłasz poprzez system internetowy (to już dawno poszło) następnie nauczyciel zatwierdzał to, potem czekamy na wyniki egzaminu i oceny (to niedawno sie skończyło) i teraz według pktów dnia 2 lipca będziemy przydzielani przez komputer do szkół potem do 7 lipca mamy to zatwierdzić przez net i donieść tam wszystkie papiery już do tej jednej pewnej szkoły :D tak więc to dobrze że leżą one jeszcze u mnie w domu (a ja już bliski zawału serca po waszych postach :/ sadyści)

ZAP -> max to 200 , 100 z egzamów i 100 z ocen i osiągnięć, a 300 to tylko w klasach sportowych i językowych gdzie był test ze sprawności/znajomości języka za który to test jest kolejne 100 pkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89
Łiiiiiiiiiii!!! Dostałem się do dobrego liceum w W-wie!!! I to na trzecim miejscu!!! 8) :lol: :D

Powiedz do którego to Cię odwiedzę:) A tak na serio to jakie liceum jest teraz najlepsze w Wa-wie(ponoć Czadzki ,ale nie jestem pewien).

edit: w wakacje uczę się angielskiego-miesiąc w Szkocji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jedziecie na wakacje???
Ja jade na cały lipiec na obóz ( na 2 turnusy) www.obozy.net.pl a potem może na hel albo gdzieś nad morze. Jeszcze nie weim pod koniec lipca się zobaczy. A resztę bede siedzieć w domu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakoś w połowie lipca wyjeżdżam nad morze (Jarosławiec k. Ustki) i siedzie tam przez 21 dni (obóz hrcerski) a reszte czasu spędzam w okolicach (100 km) Łodzi (znaczy sam nie wiem gdzie to dokładnie jest)

a ja czekam do jutra do 12:00 - przydzielanie do liceów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
Ponawiam moje pytanie: Gdzie jedziecie na wakacje???

Ja jak to zwykle co roku jadę nad Morze Bałtyckie. Mówcie co chcecie, ale nie ma to jak nasz swojski, polski Bałtyk. Dokładnie jadę do Dźwirzyna koło Kołobrzegu. Nad morzem będe 2 tygodnie, a reszte czasu będe regenerować siły stracone w roku szkolnym. :D

PS.Kto jedzie do Zakopanego??

Ja chyba...ale w styczniu 2005 roku. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skibka
Ponawiam moje pytanie: Gdzie jedziecie na wakacje???

PS.Kto jedzie do Zakopanego??

Ja się wybieram z siostrą do Zakopca... w okolicach 13-14 do 20-21 będę próbował swoich sił we wspinaczce górskiej. 8) Chociaż wydaje mi się, że większym osiągnięciem będzie dojechanie z Gdyni do Zakopanego w jednym kawałku i bez ubytku w wyposażeniu. :> Szykuje się około 10 godzin jazdy samym pociągiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...