Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Szkoła

Polecane posty

Ja mam srednia cos kolo 4,92. Do liceum na moj kieunek na jeden stolek sa 3 osoby, w drugim liceum 2 osoby. Bydzie ciezko. Pojutrze wlk oglaszanie wynikow, a ja jeszcze nie zdalem kopi swiadectw itp. Nawet tych papierow ktore sa potrzebne p[rzy podaniu nie dalem. Ale co tam przeciez mnie nie moga nie przyjac. Prawda? prawda?....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie. Cóż za sytuacja. Ja też zdałem. To nas jest już trójka. :D

Cholewcia, czy na tym forum są sami geniusze? Uwaga, ja też zdałem. Haha. Nie sądziłem, że mi się to uda. Haha. Oszalałem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam srednia cos kolo 4,92. Do liceum na moj kieunek na jeden stolek sa 3 osoby, w drugim liceum 2 osoby. Bydzie ciezko. Pojutrze wlk oglaszanie wynikow, a ja jeszcze nie zdalem kopi swiadectw itp. Nawet tych papierow ktore sa potrzebne p[rzy podaniu nie dalem. Ale co tam przeciez mnie nie moga nie przyjac. Prawda? prawda?....

U mnie mozna było składac świadectwa tylko do soboty do godziny 12. Ty się lepiej dowiedz, czy czegoś nie przespałeś przypadkime

:wink:Ja zaniosłem kopie od razu ze szkoły. Poszlismy sobie cała klasą, później na pizze, było miło i fajnie. Tak musiałbym wstawać wczesnie w sobotę, spieszyć się, do tego sam... nie, dziekuje.

Wszyscy o ocenach, to ja tez się pochwale:

matematyka: 6

polski: 5

historia: 5

wos: 5

geografia: 5

biologia: 4 (bo miałem wydrukować plakat, a akurat skończył mi się tusz...)

niemiecki: 4

angielski: 5 (mimo że wygrałem jakiś konkurs...)

fizyka: 4 (bo nie lubie)]

chemia: 5

plastyka: 6

muzyka: 6

w-f: 6

informatyka: 5 (tak to jest jak przez 3 lata tylko rysowalismy w Paincie...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *Dex_88*

Wysłany: Pią 25 Cze, 2004 13:39 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Moje oceny i wyniki z egzaminu ;)

J. polski - 4

J. angielski - 4

Matematyka - 4

Historia - 5

Biologia - 4

Fizyka - 4

Chemia - 3

Geografia - 4

Technika - 5

Sztuka - 5

Muzyka - 4

W - F - 5

WOS - 6

Informatyka - 6

Dodatkowe:

J. Rosyjski - 3

Religia - 3

Średnia: 4.51

Wyniki egzaminu:

część humanistyczna - 40

część mat - przyrodnicza - 45

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol masz 4 z fizyki ,a nie lubisz tego przedmiotu?Ja z tych przedmiotow ktorych nie lubilem mialem max 3 oO.

Ja tych ocen też nie traktuje jako prawdziwa ocenę mojej wiedzy. Raz: moja mama pracuje w szkole do której chodzę, dwa: moi nauczyciele w większości nic nie robili przez cały rok (wystarczy powiedzieć, że z fizyki przerobiliśmy 1/3 książki...). Ale z matmy to akurat na 6 zasłużyłem... Przez 3 lata gimnazjum uczestniczyłem we wszystkich konkursach, jakies finały tez sie zdarzały, a od 3 klasy podstawówki zawsze zdobywam coś w Kangurze (taki konkurs miedzynarodowy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Śledzias

Nie będę wypiaywałwszystkich ocen, tylko wymienię te, z których jestem dumny:

-matematyka 6 (heh)

-W-F 6 (j.w.)

-kilka innych szóstek i piątek

Jestem typowym ścisłowcem.

shadowkicia ==> gdzie składasz papirusy???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Dex strasznie słabiutkie te twoje oceny, nie ma się czym chwalić. Moim zdaniem powinieneś iść do jakiegoś LO. Wyniki z egzaminu całkiem, całkiem ale widać, że nie jesteś orłem...Acha...więdzę mozna dopiero sprawdzić w szkole średniej, gdzie wyraźnie widać kto odstaje, a kto nie... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wakacje też wymagają myślenia.

No skoro tak mówisz to nie będe się sprzeczał... Dla mnie WAkacje to okres nieskalany żadną myślą no chyba ,że myśle nad czymś co sprwawia mi przyjemność lub nad czymś zupełnie nikomu nie potrzebnym(to moja specjalność)..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wakacje to można sobie przeczytać książkę, nadrobić zaległości np.: w programowaniu, obejrzeć sobie kilka filmów na które nie miało się wcześniej czasu, pojeździć na rowerku, gdzieś wyjechać, ale myśleć trzeba zawsze aby te nasze szare komórki nie zanikły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym gimnazjum było całkiem odlotowe zakończenie roku szkolnego, a mianowicie odbyło się rozdanie Oskarków 2004. Czyli - czegoś podobnego do Oskarów, ale trochę podrasowane (sam do tego pisałem scenariusz, nieskromnie mówiąc). Fajnie wyszło - obyło się bez nudnawych przemówień, a było sporo śmiechu. Sami też coś takiego zaproponujcie za rok, może chwycić.

A moim ulubionym przedmiotem jest historia - prawie zawsze ciekawa, o ile traficie na odpowiedniego nauczyciela (czyli w tym wypadku - prawie nigdy :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę podobnie do Amadrienii, ale jednak trochę inaczej. Tzn. lepszy jestem z polskiego, starzy i nauczyciele mówią, że mam łatwość przelewania swoich myśli na papier i bez większych błędów. Ja jednak polskiego specjalnie nie lubię, za to uwielbiam matematykę

To tak samo jak ze mną. Uwielbiam matmę bo tam jest wszystko jasne, tzn. wynik jest jeden i nic nie można dopisać, ale oceny mam lepsze z polskiego. Bardzo się zdziwiłem, że na teście kompetencji po szóstej klasie miałem max punktów z pisania(z wszystkiego miałem max.:D 40 pkt na 40)

PS. Pytanie do szóstoklasistów... ile mieliście punktów na teście??

PPS.

Do liceum na moj kieunek na jeden stolek sa 3 osoby, w drugim liceum 2 osoby. Bydzie ciezko. Pojutrze wlk oglaszanie wynikow

Powodzenia Hrabula!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

U nas też były Oskarki:) Swoją drogą rozdawali je podczas święta szkoły. No i Oskarka (dla) Specjalnego zdobyła nasza koleżanka z klasy-przynajmniej był ubaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na zakończenie dawali coś[nie pamiętam jak to się nazywało - tez jakieś oskary, czy inny shit], tyle, że nie uczniom a nauczycielom :wink: .

Dostali takie coś prawie wszyscy nauczyciele, więc cały konkurs przeprowadzony kilka dni wcześniej mijał się z celem. Za to statuetki były fajne:

każdy z nich dostał żywa rybkę w takim niedużym akwarium. Fajnie pomyślane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy z nich dostał żywa rybkę w takim niedużym akwarium. Fajnie pomyślane.

Fajny pomysł. Trzebaby to wykorzystać w przyszłym roku. A gdzie jedziecie na wakacje bo to o wiele fajniejszy temat?? Ja jadę, a właściwie już jestem na wakacjach u taty w Zakopanem. Przyjechałem 25 a wyjeżdżam 31 sierpnia:]:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Synt3zi5
U nas na zakończenie dawali coś[nie pamiętam jak to się nazywało - tez jakieś oskary, czy inny shit], tyle, że nie uczniom a nauczycielom :wink: .

Dostali takie coś prawie wszyscy nauczyciele, więc cały konkurs przeprowadzony kilka dni wcześniej mijał się z celem. Za to statuetki były fajne:

każdy z nich dostał żywa rybkę w takim niedużym akwarium. Fajnie pomyślane.

U nas też dawali nauczycielom, ale jakieś badziewne dyplomy i za same zlewkowe rzeczy np. najbardziej zlewkowy krawat, albo zlewkowy fryz itp.

Wogóle to zakończenie jakieś takie zlewkowe było, ale najbardziej się cieszę, że owi nauczyciele otrzymujący te dyplomy nie puszczali focha tylko dobrze się bawili :) I o to chodzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jedziecie na wakacje bo to o wiele

Ja jeszcze nie wiem gdzie do końca jade - jak zawsze będzie to last minute 8)

Może do Chorwacji, Grecji, Włoch, a w najgorszym wypadku do Bułgarii)

Jeszcze dokłądnie matka nie przeglądała katalogów ale pewnie gdzieś pojade :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jadę do liceów zobaczyć czy się dostalem. W sumie to się nie martwiłem, bo mam powyżej 160 punktów i powinienem dostać się spokojnie, ale teraz zaczyna się już lekki "hardcore"... Trzymajcie za mnie kciuki! :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...