Skocz do zawartości

Szkoła


Gość Qn`ik

Polecane posty

Gość gromel88

U mnie w gimnazjum matemtyki uczy "wacek", nienawidze go.

Czemu??

Jest to taki gosciu,który stawia 5 swoim pupilkom.

Jego poziom nauczania jest olbrzymi, na klasówkach daje takie zadania, że połowa klasy wysiada. Ja rozumiem, ze mozna duzo wymagac, ale to co on wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie.

Przez niego moj kolega bedzie "kiblował" drugi rok :evil: :x

ja sie ciesze, ze jego twarz widze ostatni raz w moim zyciu :lol:

kiedys zeskanuje prace klasową i wam pokaze. Tylko sie nie przerazcie to naprawde sa klasowki dla klasy 3 gimnazjum :cry: :shock: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Nie, ale będą 17 czerwca najwcześniej. Popytaj nauczycieli, oni powinni wiedzieć.

Miały być na początku czerwca... No ale to Polska, a nie elegancja-Francja... Zresztą coś mi się obiło o uszy z pokoju nauczycielksiego - "No to pani Elu, ładną średnią mieli z pani klasy - bodajże 50%..." Dzizas :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz

Wyniki beda 14 czerwca o 9:00 na www.oke.krakow.pl

Logujecie sie wpisujac taki specjalny kod, ktory powinni wam podac w szkole. Prawde mowiac to sie troche ostatnio przerazilem, gdy uslyszalem, ze 5 uczniow mojej szkoly bedzie powtarzac egzamin 16 czerwca, bo... mieli napisane tak samo wszyskit zadania :D Ja co prawda dawalem sciagac, ale nie az tak, ze wszystkie zadania od razu :D Mam nadzieje ze w tej komisji sie nie skapczą, bo.... heh nie chcialo by mi sie powtarzac egzaminu :evil:

Dodam tylko ze powtarzac musza ci co dawali odpisywac i odpisujacy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjaliści, macie już może wyniki z testów? U mnie w budzie jak nie ma tak nie ma

Lol :D . Ja wyniki miałem już 2 czerwca zdaje się. A w internecie to już kilka dni wcześniej były. Może to dla tego ze jestem w oke poznań (Zielona Góra), ale czemu są takie rozbierzności duże??

I źle nie było - 82 pkt. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
Ależ ja bardzo chętnie posłucham :wink: (serio!)

Serio ? :) Hhehehe. No wiec z nią jest tak. Jak kogos nie lubi ( Chociaz sam do konca nie wiem wg jakich kryteriow kogos lubi czy nie lubi :twisted: ) to obniza ocene za byle co. Np. popatrzysz sie w kompa kolegi i ocena w dol :) ( NA KONIEC !!!! ). Ja sobie taka ocenke ( 2 ) na koniec zalatwilem w mniej wiecej taki sposob. Wychodzila mi 5 ( wiecej u niej i tak sie nie da wycisnac :D). jako ze mnie nie lubi (:twisted:) kazała mi robic jakies durne zadanie. Zrobilem podonbie jak kumpel obok, a ta od razu na mnie z mordą, że ukradlem jego prace :lol: Jako ze latwo mnie wyprowdzic z rownowagi zaczalem sie z nia klocic. Obnizyla mi ocene do 3 (!). Na koniec jeszcze na nia nabluzgałem i tak uzyskałem 2 :) Sam nie wiem jak to mozliwe ale nawet dyrekcja nie zareagowala. Powiedzieli mi: "ocena zalezy od nauczyciela" Chryyyyste. Myslalem ze dam w pysk dyrektorce :) W tym roku jakos sie udalo :) nie dalem sie wyprowadzic z rownowagi i nie obnizyla mi oceny :twisted: Dobrze ze to juz ostatni rok tej meczarni.... ehhhh.....

Zgadzam się z Bimbrem89. Trzeba interweniować w odpowiednich miejscach. Takie coś to jawna niesprawiedliwość, ba, to już nawet nie jest niesprawiedliwość, a oszustwo. I taki nauczyciel powinien na zbity pysk wylecieć.

PS Jesli was tez ucza jacys przebojowi "naczuczyciele" to podzielcie sie wrazeniami po lekcjach z nimi :wink:

Przebojowi? Na plus czy na minus? Bo na plus mamy pana od angielskiego. Równy gość, chyba najbardziej lubiany nauczyciel w szkole. Żartuje jak uczniowie, często zachowuje się jak uczniowie i co może się wydać dziwne ma wielki wsród uczniów autorytet. Więcej takich nauczycieli.

Przebojowa na minus jest niestety siostra zakonna uczaca mnie religi. Złośliwa, zadaje więcej niż z polskiego, ciągłe kartkówki i ciągłe złośliwości. I jak tu wytrzymac.

Nie wiem jak u was, ale w mojej budzie informatyka=Technika. Te przedmioty niczym sie nie różnią, poza nazwą. A, że z infy w 1 klasie miałem 6, a teraz z techniki tez mam 6 to trochę się średnia podwyższy

A ja mam i informatykę i technikę. Tyle, że w trzeciej klasie tych przedmiotów już nie będzie. Oceny z II klasy będą więc na świadectwie z III.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczyc sie trzeba,tylko imo mogliby dac 2 klasy lo i 6 lat studiow ,bo nieco za duzo tej wiedzy ogolnej :),ale nie jest niezle.Ja dzieki szkole poznalem wielu wspanialych ludzi ,wiec nie zaluje kazdego roku chodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, dzisiaj przeżyłem po prostu szok... Zdałem na 4 z fizy... Może dla niektórych nie zrobi to wrażenia, zwłaszcza iż dodam, że średnia fizy w mojej klasie jest nawet wyższa od 4... ALE za to z moim antytalentem do tego przedmiotu to już coś. Zwłaszcza, że nie wierzyłem, że to może mi się udać, a szanse miałem takie jakie mieli polscy saperzy w Iraku.

Dlatego też mówię: hej, people, nie poddawajcie się nigdy, zawsze jest szansa, nawet jak wam się wydaje że wszystko przegrane.

Teraz gdy mi się udało - pal licho ocenę, nic mnie nie obchodzi - to czuję niejaką satysfakcję, że udało mi się pokonać własne słabości i niesprzyjające warunki nauczycielsko-podtablicowe. A takie uczucie warte jest więcej niż jakakolwiek ocena na koniec roku. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj nie ide do szkoły :)

Po co mam iść skoro oceny już są prawie wystawione (zachowanie zresztą też).

Lekcji też prawie nie ma:

-Geografia - wystawione - siedzimy w klasie

-Angielski - dzisiaj wystawia - siedzimy

-Informatyka - bo mi się chce iść mam w domu :wink:

-W-F- no comment

-Religia - wystawione - siedzimy

-OC - czytamy z książki - po co iść?

I tak mam już wolne do poniedziałku :D

Ech, dzisiaj przeżyłem po prostu szok... Zdałem na 4 z fizy... Może dla niektórych nie zrobi to wrażenia, zwłaszcza iż dodam, że średnia fizy w mojej klasie jest nawet wyższa od 4... ALE za to z moim antytalentem do tego przedmiotu to już coś. Zwłaszcza, że nie wierzyłem, że to może mi się udać, a szanse miałem takie jakie mieli polscy saperzy w Iraku.

Ja też mam 4 - i to przy cholernym uczeniu się na każdą lekcje :)

Średnia powyżej 4 :shock: - kujony :wink:

A tak serio to w mojej klasie myśle że jest średnia (z fizy) ok.2.5-3.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, dzisiaj przeżyłem po prostu szok... Zdałem na 4 z fizy... Może dla niektórych nie zrobi to wrażenia...

Na mnie to robi wrażenie. W przyszłym tygodniu (czwartek) też zdaję na 4 z fizyki. Jeżeli się uda to chyba zostanę bogiem sam dla siebie (o starych już nie wspominając :wink: ). Średnią z fizy w klasie to mam najwyżej 2.7 :D , ale o nauczycielce pisałem wyżej i do tego odsyłem, wszystko sie wyjaśni :D .

-OC - czytamy z książki - po co iść?

Łot?? Co to jest OC bo szczerze mówiąc - pierwsze słyszę :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-OC - czytamy z książki - po co iść?

Łot?? Co to jest OC bo szczerze mówiąc - pierwsze słyszę :lol: .

OC - Obrona Cywilna, przedmiot występujący w II klasie gimnazjum :)

Takie coś jak technika tylko inne :wink:

Mamy różne tematy:

np. zasady zachowania się po ogłoszeniu alarmu

ochrona ludnośći przed skutkami powodzi, zagrożenia pożarowe w czasie pokoju, gaszenie zarzewi ognia, katastrofy kolejowe i drogowa zagrożenia dla ludzi i środowiska, promieniowanie jądrowe, środki trujące, pierwsza pomoc itd. itp.

Mam nadzieje że nie tylko ja mam obrone cywilną w tym kraju :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
-OC - czytamy z książki - po co iść?

Łot?? Co to jest OC bo szczerze mówiąc - pierwsze słyszę :lol: .

OC - Obrona Cywilna, przedmiot występujący w II klasie gimnazjum :)

Takie coś jak technika tylko inne :wink:

Mamy różne tematy:

np. zasady zachowania się po ogłoszeniu alarmu

ochrona ludnośći przed skutkami powodzi, zagrożenia pożarowe w czasie pokoju, gaszenie zarzewi ognia, katastrofy kolejowe i drogowa zagrożenia dla ludzi i środowiska, promieniowanie jądrowe, środki trujące, pierwsza pomoc itd. itp.

Mam nadzieje że nie tylko ja mam obrone cywilną w tym kraju :lol:

Nie tylko ty. Nie martw się. Oprócz ciebie jeszcze twoja klasa. :wink:

A tak szczerze mówiąc to pierwsze słysze o takim przedmiocie. Jestem obecnie w II klasie Gimnazjum, ale OC nie mam. Ale z tego co widzę, jak nauczyciel fajny to może na takich lekcjach być ciekawie.

Na reszcie 4 dni wolnego od szkoły

Oj, tak. Trzeba troche sił zregenerować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-OC - czytamy z książki - po co iść?

Łot?? Co to jest OC bo szczerze mówiąc - pierwsze słyszę :lol: .

OC - Obrona Cywilna, przedmiot występujący w II klasie gimnazjum

Takie coś jak technika tylko inne

Mamy różne tematy:

np. zasady zachowania się po ogłoszeniu alarmu

ochrona ludnośći przed skutkami powodzi, zagrożenia pożarowe w czasie pokoju, gaszenie zarzewi ognia, katastrofy kolejowe i drogowa zagrożenia dla ludzi i środowiska, promieniowanie jądrowe, środki trujące, pierwsza pomoc itd. itp.

Mam nadzieje że nie tylko ja mam obrone cywilną w tym kraju

Ja słyszałem o tym przedmiocie tylko od starych, bo z tego co wiem był w każdej szkole gdzies w latch 80-ych :) , ale teraz już chya wyszedł z obiegu :P .

A tematy z tego co piszesz to ciekawe. Niezłe pole do popisu dla zadymiarzy :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

Taki przedmiot jest w liceum i nazywa się Przysposobienie Obronne(jest trochę różnic ,ale w gruncie rzeczy jest bardzo podobne). Z tego co wiem to uczą też strzelać z karabinów i rzucać granatmi-bardzo ciekawe zajęcia(mój kolega przerabia teraz technikę walki w mieście).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucac granatami uczyli za stanu wojennego ,na strzelnice tez nie dane mi bylo uczeszczac ,ale moze to wina nauczyciela.Jednakze mozna sie tam dowiedziec wiele ciekawych rzeczy.Coz,ciekaw jestem jakie studia koncza nauczyciele tego przedmiotu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

Rodzice mi mówili ,że byli to oficerowie Armii Polskiej (a czasami też Radzieckiej). Pewnie więc kończyli WAT lub jakąś szkołę oficerską:). Swoją drogą dalej uczą strzelać (nas uczyli w tadadam 5 klasie szkoły podstawowej:) ). I juz strzelam (wiatrówka i karabin) bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty. Nie martw się. Oprócz ciebie jeszcze twoja klasa. :wink:

A tak szczerze mówiąc to pierwsze słysze o takim przedmiocie. Jestem obecnie w II klasie Gimnazjum, ale OC nie mam. Ale z tego co widzę, jak nauczyciel fajny to może na takich lekcjach być ciekawie.

Oj, tak, jest cholernie fajnie - kupa śmiechu :D

np. jeden chłopak nie wiedział co to są urządzenia sanitarne :D

Mam spoko nauczyciela - potrafi nieraz zażatować

Ale dziwne że Wy nie macie OC :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm PO w gimnazjum ? w życiu bym się nie spodziewał, jestem w trzeciej klasie i nie miałem czegoś takiego, za to z tego co wiem czeka mnie to w LO, a i ostatnio widziałem takie zajęcia w LO i miałem niezły ubaw jak takie "paniusie" wytapetowane musiały założyć maski przeciwgazowe :lol: taki słonik w tapecie i na obcasach wygląda naprawdę śmiesznie, a jeszcze śmieszniej jest jak jakiś "pseudomilitarysta" nie umie takiej założyć dosłownie się tarzaliśmy ze śmiechu (mieli to na boisku bo potem biegali po nim w machach :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm PO w gimnazjum ? w życiu bym się nie spodziewał, jestem w trzeciej klasie i nie miałem czegoś takiego, za to z tego co wiem czeka mnie to w LO, a i ostatnio widziałem takie zajęcia w LO i miałem niezły ubaw jak takie "paniusie" wytapetowane musiały założyć maski przeciwgazowe

Tylko że my ograniczamy się do teorii (tylko czytam z ksiązki i analizujemy). I mamy takie prościutkie tematy.

Na OC (Obrona Cywilna :wink: ) kiedyś nam nauczyciel kazał przy odpowiedzi udawać syreny (alarm - atak lotniczy, niebezpieczeństwa itp.) normalnie kupa smiechu mówie wam ^^

Wow super będe sobie w LO na PO biegał z maską gazową i rzucał granatem nice :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy juz maja wyniku z testu gimnazjalnego podane, tylko nie moje wojewodztwo... Kurde, wychodzi na to że trzeba bedzie w poniedziałek iść do szkoły :wink:A tak serio, to chciałbym mieć to już z głowy. No bo w końcu ile można się denerwować czy się dobrze napisało! A tak, miałbym juz wszystko czarno na białym. Czy się dostałem, czy nie. I moznaby już zyć wakacjami, a tak...

A wam jak poszły testy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.L. - Nie tylko Wasze woj. - my (Kraków) też musimy czekać do poniedziałku...

Teraz to już pewnie bedę musiał jechać do szkół i skaładać te ... podania. :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...