Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #19: "Panie, kup pan grę"

Polecane posty

Wszelkie podobieństwa do jogurciku na "A" są absolutnie przypadkowe. Zerżnęli mój pomysł, zanim go zastrzegłem. Po prostu :happy:

szwenio.th.jpg

PS. Uprzejmie proszę nie podejrzewać mnie, AssOna i Napira o multikonto z powodu podobnego fontu na zdjęciach. Po prostu znamy się z reala, materiał zbieraliśmy wspólnie, a każdy pomysł jest indywidualny i zgoła odmienny od innych. Przemielone zostały na jednym kompie (czyli moim) więc wszelkie ślady podobieńst między nimi nie wynikają z naszej winy. :cool:

Tyle w tym temacie. :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2171721.jpg

Opis: Dzień dobry, może Pan otworzyć? Gry sprzedaję! Może pan nawet kupić!

* Z pozdrowieniami dla Mac Abry ;)

Acha, jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to zapraszam do lektury CDA 04/09 - str. 59

Po robocie, z kumplem sobie przysłowiowe "jaja" robiliśmy. Dzwoniliśmy do sąsiadów i próbowaliśmy upchnąć komuś grę i.. udało się! za 5zł sprzedałem Demo gry "Drakensang" sąsiadce ;) Jednak muszę powiedzieć, że w ten sposób na życie bym raczej nie zarobił, prędzej na śmierć - bestialskie pobicie akwizytora przez wkurzonego sąsiada... Bo gdyby sąsiadką nie mieszkała pode mną i nie miałbym z nią dobrych kontaktów, to pewnie bym nawet marnego piątaka nie "zarobił".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...