Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

HoMM - wszystkie części

Polecane posty

Jeśli znowu spieprzą to Herosa 5 (razem z 4) spale w ognisku i będe Spiewał : "Płonie heros w lesie" :evil:

Spoooko! Mamy dość duże szanse że HEROES 5 wyjdzie na ludzi!

Jego produkcją nie zajmuje się już 3DO!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Oj da się da.Granice autorów nie znają końca (w obie strony).Aż nie chce mi się wymieniać gier które zostały tak brzydko spie******.Powinni zrobić nowy gatunek gier a nosiłby on tytół "do d***".(Wszelkie prawa zastrzeżone)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jóż widze nowe community miłośników gier do du......, a teraz wypowiedź fana gier do du.... pana JAcka Zreźiąbła..... "My fani gier do du..... jesteśmy współczesnymi biczownikami, katujemy się tymi wybrakowanymi produktami ku chwale pana gdyż tylko przeż cierpienie prawdziwie można poznać królestwo niebieskie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za to w rójce jednostek było że hohoho..... do wyboru do koloru,

Szkoda że producenci nie poszli za iosem i nie zrobili większej ulepszonej 3 i nie nazwali jej heroes 4 tylko zaczeli mieszac od nowa (co jest efektem każdy widzi) mam tylko nadzieje że 4 niebedzie też zupełnie oderwana ale że bedzie to mocno przebudowana ewolucyjnie 4 (tak samo jak było z heroes 1 (takie sobie) a potem zrobili 2 która wg. mnie jest ciągle świetna...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Zupełnie niepotrzebnie zrezygnowali z upragde(jednostek).Za to ceniłem 3.I niepotrzebny jest też wybieranie pomiędzy jednostkami.(gryfy czy jednorożce).Może ja chcę obydwa?I co wtedy mam zrobić?Muszę zdobyć zamek i dopiero wtedy będe mógł.Ale przecież normalnie miałbym 2 razy więcej jednostek.A tak mam pojedyncze porcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo
Zupełnie niepotrzebnie zrezygnowali z upragde(jednostek).Za to ceniłem 3.

Widzę, że nie tylko ja narzekam na ten problemik :) Mnie też to denerwuje; dlatego ostatnio na inforamtyce (pamiętam, jak wczoraj :) ) zrobiliśmy sobie turniej w herosów 3 - z nauczycielem. Szło o szóstki :)

..wygraliśmy :) (jako wspólnota klasowa :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

Fajnie co? :) Chcieliśmy na poczatku grać z nim w Quake 3 - ale powiedział, że to za brutalne :) Herosi to jego chleb powszedni (tak powedział/przegrał :)) i że gra ze swoim synem często :)

Fajni są tacy dorośli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Drendron

Turniej Heroes 3? Już wiem za co dostanę kosę na następnej informie (za takie propozycje, jakby ktos nie zajarzyl). Choc w sumie moze by tak zorganizowac szkolny turniej... Musze pogadac z dyrem i wychową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Instrukcja do Herosa 4 jest tak szczegółowa że miałem wrażenie że już zacząłem grać.

Mogli dać tylko instrukcję.I też byłaby gra.A do tego z instrukcji wydawała się lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObrze że poruszyliście temat muzyki :D W 4 jest naprawdę świetna..... chórki i ogólnie jest dopasowana do zamków.... w 3 też niebyła najgorsza ale niema to jak włąsne empetrójki popodkładane pod wydażenia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...