Skocz do zawartości
fatymid

Pierwszy dobry PC w życiu. W co zagrać po wieloletniej przerwie od gier?

Polecane posty

Siema,

jestem po zakupie komputera, na którym pójdzie (prawie) wszystko. Przez ostatnie lata jechałem na laptopie, więc grałem w to, co się dało. A że dało się w niewiele, to mam spore zaległości i nie śledziłem premier przez ostatnie, powiedzmy, 8 lat. W co warto zagrać?

Właśnie skończyłem Wiedźmina z dodatkami. Wziąłem się za Plaque Story, Metro Last Light i Death Stranding. Kupiłem na promce AC: Oddysey.

Próbowałem się przekonać do RDR2, ale początek mnie zbyt znużył, żeby dać tej grze szansę. 

Najbardziej lubię FPS, RPG. Strategie mniej mnie ciekawią. Czekam na wasze polecenia, dzięki :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Star Wars Upadły Zakon, Dust An Elysian Tail (fajna gra niezależna, wyszło do niej niedawno fanowskie spolszczenie),  Child of Light (całkiem fajna gra od Ubisoftu, dodam, że teksty z fanowskiego spolszczenie sam tłumaczyłem), seria Darksiders, Vampyr jest fajny (tylko trzeba się przyzwyczaić do systemu walki), Mass Effect Andromeda (miło spędziłem ponad 90 godzin w grze), obie części Wolfenstein od studia Machine Games, Bioshock Infinite, Metro Exodus, trzeci Baldur's Gate (w końcu w jakiej innej grze chajtniesz się z niedźwiedziem😁), warto wypróbować Destiny 2 i Warframe (obie gry w modelu free to play), remake pierwszej Mafii, piąte Gears of War, Prey od studia Arkane (w końcu w jakiej innej grze zmienisz się w kubek), Halo Infinite. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, goliat napisał:

Mass Effect Andromeda

Przeszedłem trylogię. O Andromedzie czytałem same niepochlebne opinie - podobno jest znaczeni gorszą częścią od poprzedniczek.

16 godzin temu, goliat napisał:

trzeci Baldur's Gate

W to bym chętnie zagrał, ale na razie odrzuca mnie cena. 

Dzięki za rekomendacje :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mass Effect Andromeda mimo niepochlebnych opinii mi się grało w to bardzo dobrze. Warto dać grze szansę, a warto zaznaczyć, że mimo kontrowersji z twarzami postaci sprzedało się ponad 5 mln egzemplarzy tego tytułu, więc nie jest źle. Podobnie, jak w oryginalnej trylogii są misje lojalnościowe dla towarzyszy, oprawa trzyma poziom, system wyborów z oryginalnej trylogii, powraca pojazd Mako w nowej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Cyberpunk z dodatkiem. Gra bardzo mocno dojrzała, zaliczyła falstart, ale uważam, że to świetny tytuł
Disco Elysium, ale to raczej by poszło na lapku
Subnautica - jak masz ochotę na survivale
Dead Space / Alien Isoliation - survival horror
Doomy!
Z ciekawych gier (ale to mogło pójść na lapku) zdecydownie Frostpunk
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...