Skocz do zawartości

Polecane posty

Wielki apdejt! :smile:

Zapaliłem się, by po raz trzeci podejść do Just Cause i to ukończyć (już dwa razy było demo, a potem pełniak pożyczony od kumpla; teraz gram w wersję z CDA :tongue:). Mam nadzieję, że wreszcie mi się uda, bo tym razem czerpię wielką przyjemność z wyswobadzania San Esperito.

Poza tym od czasu do czasu pyknę w multi Bad Company 2 lub Black Opsa, ale już powoli przestaję... Za bardzo wciąga i trzeba z tym zerwać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałóg i zło wcielone, szerzej znane jako Football Manager 2011. Kariera Interem w 4. sezonie powoli nabiera rozpędu, a ja czuje że staje się uzależniony od oglądania zielonych strzałek od rozwoju atrybutów. Mogę się na nie po prostu godzinami gapić i nic innego nie robić xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie gram w Modern Warfare multi-chyba nigdy mi sie nie znudzi:D, Allods online-chyba nie wsiąkne na dłużej, dla mnie zwykłe mmo, combat arms-zarąbista gierka, Risen-mecze to od dłuższego czasu, dla mnie troche za trudno ale wspaniały rpg. Ostatnio przeszedłem Bionic Comando

Edytowano przez spyker12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to gram większość czasu w World of Warcraft w noramlne dni to troche pvp i tam daily questy z TB a 3 dni w tygodniu wieczorkiem rajdy =]. Trochę spróbowałem Allods online ale jakoś nie mam przekonania , a oprócz tego gram w Torchlight takie diablo 3d. No i troszke w Follout 3 New Vegas gdzie WoW uniemożliwia mi się z nim bliżej zapoznać ale jak się prepaid skonczy to się za niego wezmę =].

Od czasu do czasu Wiedźmin ( chyba nigdy tej gry nieprzejde dochodze do 3 aktu a potem robie przerwe i tak od 2 lat .... ) . Half Life 2 z episodami po prostu świetna gra i warto do niej wracać , i inne takie ;p

A co w ostatnim czasie przeszedłem hmmm tylko mafie 2 bo nie licze gier które przeszedłem wcześniej a obecnie robie to dla przypomnienia i mówienia że wtedy to były gry ^^

A na razie mam w planach zakup Bioshocka 2 bo jedynka była naprawdę bardzo dobra no i czekam na premierę Mass effect 3 i Duke Nukem Forever

Edytowano przez Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę skończyłem Fallout: New Vegas. Gra świetna, zdecydowanie lepsza niż słaba 3. Na uwagę zasługują questy poboczne, które są bardzo ciekawe i aż chce się je wykonywać. Duży plus to także wprowadzenie do gry reputacji no i frakcji, dzięki temu grę można przejść na kilkanaście sposobów. No i świetne Vegas :P Z racji tego, że niestety szkoła trochę daje się we znaki, to pykam okazjonalnie w PES 2010 albo na necie w Haxball.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Bionic Commando oraz Call of Juarez - Więzy Krwi. Jakiś czas wcześniej ukończyłem po raz kolejny Mirror's Edge, tyle że mając włączone Nvidia Physx, bo mam nową kartę graficzną, a stara gryzła się z tą opcją. Jeszcze wcześniej przeszedłem Call of Juarez oraz Fallout: New Vegas.

Teraz gram w Dark Messiah of Might and Magic a także Resident Evil 4.

Po tym być może kontynuuję Conflict: Denied Ops.

Edytowano przez miron1500100900
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed egzaminem gimnazjalnym trzeba się niejako wyluzować.

Z tej okazji trafił mi Kane and Lynch, którego do tej pory omijałem z jakiegoś powodu.

I muszę potwierdzić ogólne pogłoski - genialna, dorosła fabuła, niekoniecznie dla wszystkich.

Nie chcę moralizować, ale brutalność jest tutaj dosłowna.

Może nie dała się dostatecznie wyluzować, ale zmusiła do myślenia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...