Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Olympus Actionus Expansion Set & Database

Polecane posty

Ech, ja nie chcę was tu ustawiać... Źle się z tym będę czuł. Ni, tylko was ustawiam, coś robię, wam się nie podoba... buuuu....

Bryl, ty mi łachy nie rób ;D po prostu mam dziś zepsuty humoreq, A nauka nie jest najważniejsza. Najwyżej ściągnę... whatever. Jak wam wygodniej, bo widzę, że nikt nie pisze w OA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty narcyzie,myślisz,że jesteś najważniejszy i wszyscy mamy ustawiać pod ciebie? Co nas obchodzą twoje problemy,znalazł się.

Oczywiście to jest ŻART.Mnie jest jedno,jutro będzie więcej czasu dla was(ja idę na zakupić grę i mam zajęcie).To jest twoja sprawa kiedy zaczynamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co z wami? Fabryka rozwalona, lotnisko i barak za chwilę padną, Arion zebrał wojska z zachodniej wioski, tylko wieża się jeszcze trzyma, a atak frontalny nie jest nawet w fazie przygotowań? Nie, żebym się narzucał, ale... No, chyba, że naprawdę nie macie czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od reszty. Ja tak jakby prowadzę tą fabułę, i ja zdaję się na was. Powiedzcie, czy zaczekamy z grzeczności na orzelka do jutra, czy mamy jechać bez niego? Sys już się wypowiedział o_0

czekam na dalsze głosy... a o której to się kończy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...