Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Armorgedon

Titan Quest + Dodatek

Polecane posty

Witam.

Nie widziałem żeby ktoś zakładał temat o TQ w tym miejscu.

Może byłby ktoś chętny do gry w sieci? Na serwerach będzie można mnie znaleźć od środy przyszłego tygodnia. Mam 35 lvl Władyka.

W tym temacie możecie również dawać propozycje do wymiany itemów ;] (lub jeśli macie coś na oddanie)

Ja bym potrzebował (pilnie)

Miecze Yin i Yang (można wydropić w chinach) trzeciego Telkina zabiłem chyba z 10 razy, Tyfona jeszcze więcej, ale się nie udało wydropić. Kupę nieumarłych również poszła do piachu ale bez skutku. Chiny przetrzepałem 3 razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... a ja zgubiłem podstawkę do TQ <zal mnie> ;/.

Miałem ok. 40lvl, byłem w Egipcie na Epickim poziomie trudności. Postać miałem Zdobywcę (moim zdaniem jedna z najlepszych klas xD), w eq trochę MI i epickich.

Ale jeśli kupię lub znajdę podstawkę z chęcią zagram z Tobą.

@down: Sprawa wygląda tak: Albo idziesz z kolegą dajmy na to do Chin i wtedy razem z kolegą bijesz potworki, Ty im raczej mało będziesz robił więc wszystkie będą atakowały Twojego kolegę, ale exp będzie dochodził też Tobie. Albo jest też party, w którym każdy gracz dostaje po trochę exp (chyba, dawno w TQ nie grałem więc może coś pokręciłem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram 3 dni, płyta z CDA. Mam 17lvl Przywoływacz (przywołuję i lecze) w tej chwili zacząłem Egipt. Będe zakładał gry pod nazwami Wiki PL, Abyss PL, doman PL

Jest tylko jeden problem.Bo na jednym servie może być tylko jeden CD-Key z CD-Action

No to ściągnij klucz z www.cdprojekt.pl/codes/titan . Ja tak od razu zrobiłem i już grałem z jednym gościem co ma grę z CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym serwerze moze byc nieograniczona ilosc osob posiadajacych gre z CDA. Przerabialem to sam. Wlasciwie to przerabiam caly czas :). Upewnij sie ze kazdy uzywa INNEGO klucza. Dla naszej wesolej 5tki, wszyscy maja wersje z CDA, wszystko smiga bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pykam sobie w Titan Quest (wersja z CDA), jestem w obozie Spartan, i jakoś tak nudno samemu. Miałby ktoś ochotę na grę w co-opie, może być od samego początku? Jeśli tak, to podajcie nick na XFire, wyślę zaproszenie i jakoś się dogadamy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie zapraszam też na priva, jeżeli kogoś interesuje gra przez neta. Mam parę fajnych itemków na oddanie/sprzedaż, mam kilka niebieskich jeżeli takowe kogoś interesują, oraz kilka kompletnych reliktów i amuletów, jeżeli takowe kogoś interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje kogoś do pomocy zgłoszę się ale także potrzebuje niezłe itemy dla wojaka (ale porządne bo mam 65 lvl ) mam gre na każdym poziomie i moją postać "LordRPG" kobieta .

ALE JEŚLI COŚ TO DOPIERO ZA MIESIĄC BO MI SIĘ KOMP ZEPSUŁ . (Pisze ten post na informatyce ;-))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...