Skocz do zawartości
DiKres

Zestaw komputerowy [2000zł]

Polecane posty

Witam

Jestem graczem konsoli ps5 i to jest moja wiodąca platforma do gier, ale z czasem postanowiłem że normalny pc też będzie potrzebny :D Jedynymi grami jakie będę chciał ogrywać raz za jakiś czas na pc, to najnowsze f1 2022, csgo i to w zasadzie tyle. Cena w tytule jest orientacyjna, chodzi mi o najbardziej rozsądny i najtańszy zestaw jaki można złożyć żeby komfortowo pograć i przeglądać internet. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na ile można nadwyrężyć budżet?

Za 2k złożyły najwyżej coś na zintegrowanej grafice. W CS'a na tym pograsz, ale klatek za wiele nie będzie - z F1 będzie już problem.

Sama sensowna grafika (RX 6600) to koszt ok 1500-1600 zł. Taniej jest RX 6500 XT za ok 1000 zł ale to cienizna wydajnościowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Dirian napisał:

Pytanie na ile można nadwyrężyć budżet?

Za 2k złożyły najwyżej coś na zintegrowanej grafice. W CS'a na tym pograsz, ale klatek za wiele nie będzie - z F1 będzie już problem.

Sama sensowna grafika (RX 6600) to koszt ok 1500-1600 zł. Taniej jest RX 6500 XT za ok 1000 zł ale to cienizna wydajnościowa.

Powiem tak, maksymalnie 3000zl, ale to i tak już mega dużo jak za takie niedzielne granie komputerowe, ale ok jeżeli takie jest najbardziej sensowe rozwiązanie to nic z tym nie mogę zrobić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś sensownego wyglądałoby tak: https://www.morele.net/inventory/info/c14925e5/ (2072 zł) + RX 6500 XT/6600(1545 zł)/6600 XT(1900 zł). Może uda Ci się znaleźć kartę w niższej cenie, bo choćby RX 6600 XT bywała już poniżej 1800 zł w obecnym tygodniu.

F1 2021 oraz F1 2022 trochę straszą wymaganiami względem karty graficznej, ale recenzje sugerują, że w F1 2021 śmiało można pograć na RX 6500 XT ( jeśli zadowoli Cię 60-70 FPS na ultra). Nie zmienia to jednak faktu, że ta karta to rzeczywiście "padaka" pod względem wydajności - o czym przekonasz się odpalając jakąś bardziej wymagającą grę, w której RX 6600/6600 XT zapewni o wiele wyższą (>80 %) wydajność.

 

Kod na montaż: https://forum.cdaction.pl/topic/271216-aktualne-promocje-i-kody-zniżkowe-do-sklepów-internetowych/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...