Skocz do zawartości
konrado

Bezprzewodowe słuchawki i myszka do laptopa

Polecane posty

Witam,

potrzebuję słuchawek i myszki do laptopa:

1. Słuchawki - bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem. Ważne, żeby były lekkie i wygodne. Obecnie posiadam HYPERX Cloud, ale on są zbyt ciasne i przy dłuższym użytkowaniu uszy pieką. Większe musze też wskazane. Słuchawki głownie do pracy z klientem + granie. Budżet 500-600 zł.

2. Myszka - bezprzewodowa myszka, najlepiej podświetlana. W stacjonarnym nadal korzystam z Mysz A4Tech Bloody Blazing A90. Dobrze jakby do myszka do laptopa była podobna pod względem rozmiarów i kształtu. Będzie służyła do normalnego korzystania z komputera, pracy oraz grania. Budżet: 200-300 zł.

Proszę o pomoc i pozdrawiam :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysz - Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed, Genesis Zircon X (dostępna tylko w kolorze białym), Cooler Master MM731 (230 zł), 100-150 zł ponad budżet - Pulsar Xlite Wireless v2, Glorious Model D Wireless

słuchawki - na myśl przychodzą mi Cooler Master MH670 (380 zł w Komputroniku). Jednak połączenie zamkniętej konstrukcji i padów z ekoskóry może dawać efekt podobny do HyperX Cloud.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ☺️ Jeżeli chodzi o myszkę to wezmę Ryzera. 

Troszkę obawiam się jak z tymi słuchawki. Konstrukcja jest zbliżona do moich obecnych. Dobrze byłoby je przymierzyć, ale obawiam się, że nie mam gdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, może w Twojej pracy sprawdziłyby się takie rozwiązania jak: Mozos PRO-1, Taotronics TT-BH041 PRO. Do innych aktywności (gry, muzyka, filmy) mógłbyś korzystać z Cloudów lub kupić jakiś inny model.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2022 o 16:51, Bull3t napisał:

Swoją drogą, może w Twojej pracy sprawdziłyby się takie rozwiązania jak: Mozos PRO-1, Taotronics TT-BH041 PRO. Do innych aktywności (gry, muzyka, filmy) mógłbyś korzystać z Cloudów lub kupić jakiś inny model.

Taka rozwiązanie zapewne by się sprawdziło, ale Cloudy niestety za bardzo cisną nawet podczas grania, a kupowanie teraz dwóch modeli trochę niezbyt mi pasuje 🤔

W dniu 4.05.2022 o 12:45, Dirian napisał:

Z lekkich i wygodnych można pomyśleć nad Logitech G733 LIGHTSPEED, przy czym dźwiękowo są one gorsze od Cloudów. W grach będą dawać radę, ale w muzyce już nie bardzo.

Mhm... Takie lekkie i wygodne słuchawki to w sumie spoko opcja. Muzyki raczej nie słucham na słuchawkach. Bardziej praca (rozmowa z klientem) plus gry więc chyba dadzą radę. 

W dniu 4.05.2022 o 12:45, Dirian napisał:

Z lekkich i wygodnych można pomyśleć nad Logitech G733 LIGHTSPEED, przy czym dźwiękowo są one gorsze od Cloudów. W grach będą dawać radę, ale w muzyce już nie bardzo.

Mhm... Takie lekkie i wygodne słuchawki to w sumie spoko opcja. Muzyki raczej nie słucham na słuchawkach. Bardziej praca (rozmowa z klientem) plus gry więc chyba dadzą radę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze z ciekawości - bo to nie mój budżet - mieliście może okazje testować Razer Kraken V3 Pro? Czytałem sporo pochlebnych recenzji na ich temat i jestem ciekaw Waszego zdania. Szczególnie odnośnie HyperSense i samej wygody użytkowania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...