Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Soluk

Laptop do 3000 zł

Polecane posty

Witam!

Chcę sobie kupić nowego laptopa, bo mój stary już nie za bardzo się nadaje do pracy. Zależy mi żeby jego cena nie przekraczała 3000 zł, rozglądałem się już w różnych miejscach za czymś odpowiednim dla mnie i natrafiłem na taką ofertę http://www.swiatlaptopow.pl/p/pl/6331/hp+p...l-+fp727ea.html, co myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Acera bym nie bral. Czesto slysze, ze sie psuja. Brat ma i nie jest zadowolony. Zepsula mu sie matryca. Na szczescie byl na gwarancji i mu naprawili. Asus, Toshiba, HP, Dell czy Lenovo (chociaz sa rozne opinie) to marki, ktorym mozna zaufac. Acera zdecydowanie odradzam.

Takie jest moje zdanie :)

Edit: TEN jest IMHO fajny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z tego acera korzystałem i wszystko fajnie działało a co do Toshiby to ja mam takie samo zdanie jakie ty o acerze przed moim HP miałem toshibe i po tygodniu użytkowania wylądowała w serwisie leżała tam 2 miesiące i jedyne co mi zostało ze starego lapka to obudowa więc tą firmę odradzam i niestety nie tylko ja miałem takie przygody z toshibą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem właśnie jak jest z Acerem, ale dużo czytałem o tych laptopach i wydaje mi się, że najlepiej w rankingach wypadają Hp-ki. Ich dużą zaletą, jak dla mnie jest ich wytrzymałość :P Spodobał mi się ten komp, którego wam link wrzuciłem, bo ma spoko cenę, jak na te parametry. W innych sklepach był on droższy. Poza tym, że laptop spoko, to na swiat-laptopow jeszcze można liczyć na serwis po okresie gwarancyjnym, a to dla mnie duży plus, bo wiem, że potem nie będę musiał się przejmować, jeśli coś mi się uszkodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acer ma kiepską opinię, bo sprzedaje się w większej ilości [bo są wydajniejsze, przy tej samej cenie. Płaci się niestety za to jakością np obudowy] i siłą rzeczy większej ilości osób się psują. Miałem styczność z ich kilkoma produktami i nie mam na co narzekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej wytrzymałości HP to ja musiałem kupić trafny model bo już mi się po obdzierał ale nie jest zły acer jest też spoko i naprawdę nie jest tragiczny w wykonaniu a co do kontrastu jest to bardzo porządny sklep z bdb serwisem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...