Skocz do zawartości
silakzg

Rozwiązany: Monitor FHD +/- 1200zł

Polecane posty

Hej,

Tak jak w tytule szukam uniwersalnego płaskiego monitora o rozdzielczości FHD. Aktualnie używam Samsung S24D330. Budżet jak w tytule, okolice 1200zł, ewentualnie jeszcze 100 bym dorzucił. Jeśli chodzi o rozmiar nie szedłbym wyżej niż 24", odświeżanie najlepiej powyżej 120hz. Monitora będę w sumie używał do wszystkiego, gry, filmy, internet. Zależy mi na ładnych kolorach tak więc matryca chyba najlepiej IPS. Głośniki zbędne. Złącze najlepiej DisplayPort bo starego Samsunga planuje używać jako drugiego monitora, a mój GTX 1660s ma 1x HDMI i 1x DS. Jeśli chodzi o synchronizację to muszę zdać się na waszą pomoc, bo niestety nie ogarniam do końca tych wszystkich G-synców, Free-synców. Miejsca na biurku na nóżkę mam 18,5cm na 45cm.

Dużą zaletą byłaby dostępność w sklepie morele, bo do niego mam bon :)

Z góry dzięki za wszelkie rady i propozycje!
 

podczas tworzenia postu wyskoczył błąd 502 bad gateway, widzę że post stworzył się dwa razy, proszę o usunięcie jednego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iiyama G-Master GB2470HSU-B1 Red Eagle i większy GB2570HSU-B1 to fajne monitory z szybkimi matrycami 165 Hz, a także są nieźle skalibrowane fabrycznie.

Gdybyś chciał coś z odświeżaniem >200 Hz, to jest Dell S2522HG i MSI MAG251RX (1300 zł w komputroniku). MSI oferuje tryb stroboskopowego podświetlenia (MBR), ale Freesync/G-Sync wtedy nie działa i jasność zostaje obniżona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...