Skocz do zawartości
Druteron

Rozwiązany: Nowy headset na USB

Polecane posty

Witam,

poszukuję nowego headsetu do +/- 500 zł. Do tej pory posiadałem Plantronics Gamecom 788 i byłem z niego bardzo zadowolony. Fajna jakość mikrofonu, przyzwoite audio i minimalistyczne oprogramowanie. Niestety headset nie przetrwał próby czasu i ułamała się prawa słuchawka.

W zaistniałej sytuacji jestem zmuszony znaleźć nowy zestaw. Najważniejsze jest dla mnie to by był na USB, w grę nie wchodzi również osobny mikrofon, wszystko musi być razem. W słuchawkach nie spędzam dużo czasu, bo wolę głośniki.

Posiadam kartę dźwiękową SoundBlasterX G5, jednak nie mogę jej wykorzystać do słuchawek, ponieważ do wejścia liniowego mam podłączony dźwięk z konsoli i przez to port odpowiedzialny za obsługę mikrofonu jest nieaktywny.

Tak więc szukam czegoś przyzwoitego, co spełni moje wymagania. Może poratujecie mnie jakimiś propozycjami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny model, sprawdzam właśnie recenzje. Jedynie co mi w nich przeszkadza, to ta eko skóra. Miałem kiedyś zestaw z tym materiałem i strasznie dziadostwo odłaziło. Ktoś gdzieś zwrócił uwagę, że mogą być średnio komfortowe dla okularników. Ja co prawda nie noszę okularów 24/7, ale być może taki czas nadejdzie. Jednak propozycja jak najbardziej do rozważenia.

Czy jest jakaś sensowna alternatywa w tym budżecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady można wymienić na jakiś model Brainwavza - te kompatybilne z Takstar Pro 82 pasują.

Będzie mi ciężko wskazać alternatywę, bo osobiście raczej wolę kupić słuchawki, niżeli gamingowe headsety, gdyż zwykle jest to lepsze rozwiązanie pod względem jakości dźwięku. Ten model Cooler Mastera uznaję jednak za sensowną opcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą sporo recenzji tego modelu i również nie znalazłem żadnej sensownej alternatywy. Zamówiłem więc MH752 i czekam na dostawę. Dzięki za wskazówkę co do padów, zrobię rozeznanie. W związku z tym, że temat został wyczerpany, można go zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...