Skocz do zawartości
DarthCanducus

Kupno konsoli

Polecane posty

Cześć !

Mam zamiar kupić niedrogą konsolę, którą będę używał jako dodatkowy sprzęt do grania. Nie zależy mi na najnowszych i najmocniejszych sprzętach bo większość nowszych gier mogę ograć na moim PC. 

Obecnie oprócz PC mam też PS3, na którym grałem od czasu do czasu w gry które mnie interesowały. Czasami w weekendy spotykaliśmy się ze znajomymi u mnie i graliśmy w Fifę albo jakieś bijatyki. Konsoli używam też w chwili kiedy udostępniam komputer komuś z rodziny albo kumplowi.

Zastanawiam się nad zakupem PS4 Slim albo PS4 Pro. Nie gram na konsoli zbyt często i nie mam telewizora 4k więc teoretycznie nie muszę dopłacać do wersji Pro. W internecie ludzie piszą natomiast że dzisiaj opłaca się kupić Xbox Series S. Tylko że Series S ma mały dysk i brak napędu. No i nie za wiele exclusivów. Słyszałem też że na PS4 w darmowe gry multiplayer można grać bez płacenia subskrypcji.

Więc opłaca się dzisiaj PS4 ? Jeśli tak to który model ? A może jakaś inna konsola ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Xbox Series S to ją najłatwiej obok Series X dorwać w sugerowanej cenie. Warto zauważyć, że gry na Series S zajmują zdecydowanie mniej miejsca, a w dodatku nie zapominajmy o Gamepassie, który ostatnio zasiliły takie gry, jak Psychonauts 2, The Ascent, Grounded, Forza Horizon 5, w drodze są też Halo Infinite, Stalker 2, Redfall, Starfield i wiele innych wspaniałych gier.  Przecież ostatnio dołączyły do niego gry Bethesdy.

Co do PS4 w zwyczajnej wersji, jako że jest problem z podzespołami to nawet stare konsole mają wartość wyższą od ceny sugerowanej.  Gołą konsolę w wersji zwykłej, tj. bez Pro kosztuję nówka najtaniej około 1300 zł, zestaw z jedną grą to wydatek 1600-1700 zł jak patrzę na ceny na allegro.  Xbox Series S dorwiesz za niecałe 1200 zł, poza tym warto zauważyć, że konsolę S można wziąć na raty w ramach usługi Xbox Access, gdzie przez dwa lata opłacania rat masz gamepassa za darmo!

Edytowano przez goliat
  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno gry na Xbox Store, jak i PS Store trzymają cenę, gdyż wydawcy nie mają ciśnienia, żeby szybko spuszczać z ceny premierowe tytuły. Tanio gry w wersji cyfrowej kupić się jak najbardziej da, warto śledzić różnego typu wyprzedaże, warto zerknąć choćby na serwis lowcygier, gdziem masz informacje o różnych tego typu akcjach.

  • Thanks 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...