Skocz do zawartości

Counter Strike (seria)


Gość kabura

Polecane posty

source ma troche odmienny adres, ale nie znacznie. ;-)

D:Program FilesSteamSteamAppsxxxcounter-strike sourcecstrikecfgconfig.cfg

Do klanu każdy może się zgłaszać - mamy swój server zamknięty więć każdy będzię mógł nam pokazać co potrafi. Wystarczy tylko zarejestrować się na http://www.shadowops.pl/forum/ i postępować wg instrukcji rekrutanta:

http://www.shadowops.pl/forum/viewtopic.php?t=3

pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Przez ten cały confing gra mi sie totalnie rozwaliła nie fpsy pomiędzy 30-80 na min detalch w 1240x 1024 wcześniej miałem na high wszystko ale to bez rużnicy zmienianie detali czy rozdzielczoście nie daje więcej fpsów,

a nie ustwiłem max fps 80. Do tego ping sie zwiększył tak że mnie wywaliło z serwera już.

Wykasowywałem cały confing w tym pliku ale to nic nie daje nadal mam ten sam porąbany confing że grac sie nie da.

Chyba jedynym wyjściem będzie reindtalacja CS:S i ściąganie przez ponad godzine do aktualnej wersji ze steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei pytanie do cs 1.6... Mianowicie: chciałbym żeby przy np. kupowaniu m4 mi wyświetlało tak jak u niektórych osób np. [buy m4a1/ak47]... Jaka jest na to komenda?? I gdzie to wrzucić??

Masz na myśli bind klawiszy, najprościej i najkrócej tłumaczyć to będzie dając przykład:

bind "b" "ak47;m4a1; say_team -=] Kupiłem AK // M4 [=-"

Zresztą najlepiej to tutaj masz cały opis: klik!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos podać jakieś fajne POLSKIE serwery, na których grają normalni ludzie i gdzie są prowadzone statystyki graczy?

Wcale daleko nie trzeba szukać - wystarczy google i sprawna klawiatura i samo się znajdzie:

klik

Dużo polskich serverów wraz z rankiem na ID steam, chyba pomysł z rankiem na nicki ostatecznie już upadł. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Cholera, Polska mistrzem świata w Counter-Strike 1.6. Po prostu respect, a meczyk był przemiodny.

Teraz każdy Polak może poszczycić się zespołem Team Pentagram G-Shock, który daje nadzieję Polakom na lepsze jutro... :lol:

Ale panowie na serio - widziałem informację w telewizji i w gazetach. Ten sukces zadziałał na wyobraźnie polskich mediów i miejmy nadzieję, że nasz sport będzie traktowany jak kiedyś małyszomania, a nie jako narzędzie szatana... ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieję, że nasz sport będzie traktowany jak kiedyś małyszomania, a nie jako narzędzie szatana... ;-)

no nie wiem o kim mówisz kto sądzi ze to narzędzie szatana bo ja osobiście znam jedną kolesiówe co nie lubi grać facia od maty mówi ze przez kompa to sie refleks traci :lol: a tak to wszyscy grają facet od rys technicznego w calla klijentka od infy w kulki kolo od aery lata po necie mój tata gra w calla mama wierzcie albo nie ale w Mafie i jakoś nikt nie mówi mi ze granie jest złe a telewizji nie oglądam to mi nie wmówią ze coś jest złe a jak ktoś mówi to nie słucham i gram dalej :wink:

dobry humorek mam więc pozdrawiam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co do esportu to zdania są mocno podzielone... Bo "mohery" i inne maście tej grupy (a uwierzcie jest całkiem spora) jak i inni "krytycy" naskakują na gaming pod każdym względem podpierając się mediami... A co z tego że jeden gracz na kilka milionów zabił kota, psa, babcię, kolegę, nawet mrówkę... O czym to świadczy?? O tym że dziennikarze wywołali jakiś czas temu "lawinę" opisując bestialskie zbrodnie dopuszczane przez graczy...

A co do mp5... Miłość to duże słowo... Lubię sobie z tego czasem ponawalać, ale bez przesady... Wolę mp3 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też kochacie HK MP5?

Nic nie przebije USP ;)

A tak serio, to ze swojej strony moge powiedziec, ze mp5 to szajs w CSs, lepszy juz Clarion (lepsza celnosc) lub Defender (35 ammo, wymiata na dystans 5-30m).

Ale me serce nalezy do kalaszka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w "realu" to też nic USP nie przebije :)

No, też pociski kaliber 9mm, tak samo MP5, może moc większa w mp5, ale powiedz mi, czy KIEDYKOLWIEK wypaliłeś z jakiejś pukawki "poważniejszej" niż pistolet na wodę ? ;)

Jak chcesz wiedzieć, to powiem Ci że kiedyś przeszedłem kurs używania broni palnej (w lublinie), oraz mam licencję na posiadanie glocka :)

PS:... aktualnie mam na myśli staruśkiego glocka kurzącego się na stryszku oraz pewnie dawno wygasłą licencję 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak chcesz wiedziec to ja posiadam licencje na kilka rodzajow broni. jestem antyterrorysta z zawodu ( jednostka w warszawie)... wiec: mam sluzbowego glocka 23, hkmp5 z wysuwana( czyli chyba a2) kolba, licerncja na snajperki ( samopowtarzalne) a z pistoletu na wode tez strzelalem :P )

pewnie nie zgadniesz kto jest na moim avatarze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zbytnim fanem CS-a, ale bardzo polubialem Counter Strike : Source (wiem ze sie rozni w praktyce tylko grafika od poprzednich wersji, ale to wlasnie 2.0 jakos mnie urzeklo). :) A propos - znalazlem fajna stronke z mapami do Source'a, moze komus sie przyda ;) - http://borg.celinternet.pl/mapy/news.php

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak chcesz wiedziec to ja posiadam licencje na kilka rodzajow broni. jestem antyterrorysta z zawodu ( jednostka w warszawie)... wiec: mam sluzbowego glocka 23, hkmp5 z wysuwana( czyli chyba a2) kolba, licerncja na snajperki ( samopowtarzalne) a z pistoletu na wode tez strzelalem :P )

pewnie nie zgadniesz kto jest na moim avatarze :D

Gratulacje osiągów :)

A na avatarku... pewnie jakiś terro w przebraniu ;) , w każdym razie żaden z mych znajomych kumpli z policji nigdy jakoś za swoją służbą nie przepadał :) W każdym razie, ostatnio pewnie sporo roboty macie w jednostce, głównie z powodu tych fałszywych alarmów, co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu :P Tej pracy nie da sie nie lubić. Dla mnie to jak sport ekstremalny. i tak jest mala szansa, ze mnie zabija dzieki kamizelkom ( raz dostalem w kamizele- uch sinior na pol roku) Nawet mamy treningi w paintballu wiec jest ogolnie fajny zawod ale ten dreszczyk emocji... w grach tego nie ma a naprawde.... za to bez zespolu sobie na realu nie poradzisz a w grze zabijesz tysiace. Ja bardziej zabezpieczam wazne zjazdy ( szczyty), do alarmow jest inny oddzial.... akcje? uczestniczylem w kilku ale nic wiecej nie powiem ale w polsce jest duzo ludzi ktorzy posiadaja bron ale nie mozg... cs cz ma za to swoj urok... gram z tymi dzieciakami i jestem juz nawet dobry :P ( srednio 3 miejsce na servie) ale co tam.... to nie jest jednak to...

PS: na avatarku jestem ja :P wstawili moje foto na strone o sluzbach interwencyjnych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polubiłem każdą częśc counter-strike ale najbardziej część 1.6 zawsze chciałem być i dalej chce być takim antyterrorystą czy kimś takim na prawde wyjść i albo zginąć albo zaliczyć zadanie!!!

Kocham takie coś a moja ulubioną bronią jest karabin maszynowy m4!!!

No niestety mogę tak mówić że moim ulubioną broniom jest coś tam ale tak na prawe jeszcze nigdy nie trzymałem jej w rękach tylko strzelałem nią w grze!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...