Skocz do zawartości

Counter Strike (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gość Darekader
Mam takie pytanie jak kupic CSa bo jeszcze nie grałem :oops:

W sklepie! A na serio

Zależy jakiego

starego: Kup CS: Anthology czyli orginalny plus dodatek. Za ok. 50 zł

Source: Patrz na wypowiedzi poprzedników

A gdzie pytasz? A w Empiku :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Witam

Mam w domu internet radjowy chciałem na nim pograc w cs,s ale mam na nim lagi nie spadajace poniżej 900 dostawca internetu powiedział abym podał mu porty przez które gra łączy się z serwerami poniewarz należy cos tam odblokowąc (nie znam się na tym)

Niewiem gdzie mam znaleśc inforamacje o nich na necie coś tam wyszukałem ale są one inne na karzdej stronie mozecie mi npisac jak mam je sprawdzić .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader
Witam

Mam w domu internet radjowy chciałem na nim pograc w cs,s ale mam na nim lagi nie spadajace poniżej 900 dostawca internetu powiedział abym podał mu porty przez które gra łączy się z serwerami poniewarz należy cos tam odblokowąc (nie znam się na tym)

Niewiem gdzie mam znaleśc inforamacje o nich na necie coś tam wyszukałem ale są one inne na karzdej stronie mozecie mi npisac jak mam je sprawdzić .

Ej, ja mam chyba taki sam problem! U mnie równierz działa tylko singiel w CZ. Lecz ja mam neta przez satelite to może dlatego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś typek w reprezentacji polski o moim nicku??

Bo ostatnio grałem na takim jednym serwerze (nie będę robił kryptoreklamy), i jak zaczęłem szczególnie lamić typek się mnie zapytał czy na serio gram w reprezentacji polski 8), Wybrałem ten nick z powodu żadkości jego używania. A tu się okazało że taki sam ma mistrzu polski :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lol :D Człowieku, jak walisz nick taki jak 'Neo' to się nie dziw :D Co za ludzie... Naprawdę nie potraficie dobierać sobie choć *troszeczkę* trudniejsych i inteligentniejszych nicków?

Czy jest jakiś typek w reprezentacji polski o moim nicku??
Jest taki Szwed - SpawN, on gra w tamtejszej reprezentacji i najlepszym klanie świata SK-Gaming, zią
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lol :D Człowieku, jak walisz nick taki jak 'Neo' to się nie dziw :D Co za ludzie... Naprawdę nie potraficie dobierać sobie choć *troszeczkę* trudniejsych i inteligentniejszych nicków?
Czy jest jakiś typek w reprezentacji polski o moim nicku??
Jest taki Szwed - SpawN, on gra w tamtejszej reprezentacji i najlepszym klanie świata SK-Gaming, zią

Uzywam nicku "SPAWN" dla twojej wiadomsci :P a nie "Neo" a uzywam go z tego powodu że jest dośc rzadki (albo nawet bardzo) i nigdy nie spotkalem osoby o tym samym nicku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam nicku "SPAWN" dla twojej wiadomsci :P a nie "Neo" a uzywam go z tego powodu że jest dośc rzadki (albo nawet bardzo) i nigdy nie spotkalem osoby o tym samym nicku...

Dla twojej wiadomosci - WaFeL napisał, że używasz nicku takiego jak 'Neo', a nie że używasz nicku 'Neo' :P

Tak swoją drogą to ja mam bardzo oryginalną xywe a zarazem nick, co nie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej wiadomosci - WaFeL napisał, że używasz nicku takiego jak 'Neo', a nie że używasz nicku 'Neo' :P

Tak swoją drogą to ja mam bardzo oryginalną xywe a zarazem nick, co nie? :D

Dobra, spoko, ale jednak juz jestem do swojego nicku bardzo przywiazany... uzywam go bodajze juz 7 lat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie gra w CSa bo co chwile gine jak pójde do przodu. Teraz sie kampie żeby tylko przeżyc runde. Nawet sie odwrócic nie zdąże jak dostane heada :( . Wogule to dziwne przeważnie w Csie wygrywa ten kto zatakuje pierwszy. A do tego trafic w nikogo nie moge.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie umiesz grać to czemu się dziwisz że cię zabijają ;/

co można powiedzieć "pozdro & poćwicz" :)

a jak się gra to się strzela i nie dać się zabić.

Co do sporu cs 1.6 wymiera i zastępuje go 100 razy lepszy css, grałem w niego i jest bardziej grywalny. A tu zobaczycie kto w co więcej gra http://www.xfire.com/xf/index.php

więc ci co mówią 1.6 > css raczej nie wiedzią co mówia, więcej opini widziałem przemawiających raczej za css.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można zrobic by miec na srodku celownik także w snajperce bez mierzenia przez celownik :?: Zastanawia mnie jak to możliwe że mierzą przez max pół sekundy ze snajperki do kogoś z dziesięciu metrów i head :shock: A ten poradnik pro gracza co był w CDA do CSaS to on prawde pisze żeby sie kampic itd... bo tak robie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można zrobic by miec na srodku celownik także w snajperce bez mierzenia przez celownik :?: Zastanawia mnie jak to możliwe że mierzą przez max pół sekundy ze snajperki do kogoś z dziesięciu metrów i head :shock: A ten poradnik pro gracza co był w CDA do CSaS to on prawde pisze żeby sie kampic itd... bo tak robie.

Nie wiem jak można to zrobić i w sumie mi to jest nie potrzebne....

Co do tego jak oni tak mierzą to wyobraź sobie chłopie że mają cały czas włączonego zooma. A wiesz że trzeba się nauczyć czytać DOKŁADNIE??

Gdzieś z boku strony pisze że to satyra itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z awp wszystko jest mozliwe :P

eh wg. mnie wcale nie trzeba przeczytac z "boku" ze tekst Slipa to "satyra" ze zawiera ironie...to widzi kazdy kto gral badz ma iq powyzej poziomku kaktusa :P ale zdarzaja sie i polkaktusy :D

mariuszu najpierw musisz dostac nawyku strzelania krotkimi seriami (2-4 strzaly) i celowania w heada ,potem juz samo jakos idzie :) to nie qwak czasem tez trzeba myslec...no moze wiecej niz czasem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie trzeba... Wystarczy spojrzeć na radę w stylu "jesli ktoś rozbraja bombę, zabij go i zrób to sam"

A do porad bym dołożył jeszcze żebyś wyrobił w sobie odruch kucania przy spotykaniu przeciwnika... Ale też musisz być przygotowany na to że spotkasz przeciwników którzy akurat specjalizują się walenie po głowach przy kucaniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawyk kucania przy spotakniu przeciwnika jest z początku przydatny.

Z czasem nauczysz się strzelać bez kucaka i dzięki temu zyskasz pare setnych nad graczem, który "wyznaje" kucaka. Ja to teraz ćwicze z uzi heady robić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich wannabe good player - Play Hard. Go Pro. 8)

Trzeba po prostu ćwiczyć, grać znaczy się... Bokser też musi trochę pompek zrobić, by powalczyć na ringu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie dużo cwicze w CSa ale nie wiem jak można szybko kupowac bronie. Naciskam b kupuje np kamizelke i znowu naciskam b kupuje granat błyskowy.... itd.. To mi zajmuje jak nie mam żadnej broni a mam kase przynajmniej 10 sekund. Zawsze wybiegam ostatni z respra. Zdradcie mi tajemnice jak wy tak szybko kupujecie :?: :?: Gdybym nie naciskał b od kupowania po każdym kupieniu czegokolwiek bym zaszczędził z pare sekund ale nie wiem jak. Narazie gram snajperem przy odpowiedniej mapce i jak jestem w tym o wiele lepszym teamie mam czasami więcej fragów niż śmierci :) . Tylko nie wiem czy ping 30 nie jest za duży na granie snajperem i chyba musze zmienic myszke bo gram na jakiejś optycznej z 5 przyciskami i podkładce z CD-Action :wink:

Do BFa to wystarczało ale do CSa chyba już nie. Mam już nawyk kucania ale i tak dostane heada :(

I ostatnie pytanie czy kupowac samą kamizelke czy kamizelke z hełmem :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie dużo cwicze w CSa ale nie wiem jak można szybko kupowac bronie. Naciskam b kupuje np kamizelke i znowu naciskam b kupuje granat błyskowy.... itd.. To mi zajmuje jak nie mam żadnej broni a mam kase przynajmniej 10 sekund. Zawsze wybiegam ostatni z respra. Zdradcie mi tajemnice jak wy tak szybko kupujecie :?: :?: Gdybym nie naciskał b od kupowania po każdym kupieniu czegokolwiek bym zaszczędził z pare sekund ale nie wiem jak. Narazie gram snajperem przy odpowiedniej mapce i jak jestem w tym o wiele lepszym teamie mam czasami więcej fragów niż śmierci :) . Tylko nie wiem czy ping 30 nie jest za duży na granie snajperem i chyba musze zmienic myszke bo gram na jakiejś optycznej z 5 przyciskami i podkładce z CD-Action :wink:

Do BFa to wystarczało ale do CSa chyba już nie. Mam już nawyk kucania ale i tak dostane heada :(

I ostatnie pytanie czy kupowac samą kamizelke czy kamizelke z hełmem :?:

No więc zacznijmy od początku... Bronie zaczniesz kupować szybciej w mierę upływu czasu w końcu nauczysz się jaka broń jest pod danym klawiszem. Masz też opcję dzieki której naciskasz F1 lub F2 i ci kupuje

ale ponieważ sam z tego nie korzystam więc nie wiem jak to się ustawia:D

Nie ping 30 jest dobry:D. Co do myszki polecam ci razera diamondbacka sam go mam i nie narzekam, ale tylko jeśli masz 200 zł do wydania bo tyle ona kosztuje w MM. Oprócz kucania przydałoby się żebyś wyczulił słuch na kroki które się rozlegają gdy przeciwnik biegnie, jak jesteś w tunelu np. na de_dust2 naciśnij shift i idz powoli to ci da kilka setnych na zabicie nieogarniętego przeciwnika:D. I co do kamizelki to zależy na co masz kasę jeśli masz np. 1500 kupuj desert eglea i kamizelke bez helmu. Kamizele z chelmem kupuj tylko wtedy jak masz na to kase....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyloozuj, CS nie jest taki hop siup, sam sie jeszcze ucze i chyba kazdy sie stale uczy :) co do kupowania jesli chodzisz WSAD-em to ustaw sobie buy menu gdzies, zebys mial w poblizu lewej reki (bo prawa po WSAD-zie raczej ciezko :D ). Ja mam buy menu na capslocku i robie to dosc zwinnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyloozuj, CS nie jest taki hop siup, sam sie jeszcze ucze i chyba kazdy sie stale uczy :) co do kupowania jesli chodzisz WSAD-em to ustaw sobie buy menu gdzies, zebys mial w poblizu lewej reki (bo prawa po WSAD-zie raczej ciezko :D ). Ja mam buy menu na capslocku i robie to dosc zwinnie :)
Też nad tym myślałem jednak chyba najlepiej zbindować sobie kupowanie stafuu do jednego klawisza - ktoś ma jakiś poradnik dotyczący tej właśnie funkcji :?:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...