Skocz do zawartości
kacpee

Buty ślubne

Polecane posty

Żeniłem się prawie 8 lat temu. Wtedy moda była nieco inna oraz najmodniejsze były buty w kolorze czarnym. Takie właśnie miałem. Jednak z perspektywy czasu myślę sobie, ze lepiej jest wybrac buty granatowe albo brązowe. Sa bardziej uniwersalne i potem mozna wybrać się w nich na więcej okazji. Czarne są bardzo oficjalne tak więc o ile nadają się na ślub , to na przykład na spotkanie rodzinne w mniej oficjalnym tonie  - tak sobie.

Polecam te kolory

brąz

granat

ewentualnie burgund   https://studenckaelegancja.pl/kolor-burgundowy-w-modzie-meskiej

Wszystko również zależy od tego jaki jest to garnitur. 

Edytowano przez dyczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnych nawet bym nie chciał. Buty wydają się eleganckie ale tak naprawdę nie są zbyt praktyczne bo nie pasują do wielu ubrań. Buty ślubne kupuje się w koncu nie na jeden dzień ale na moja logike tak aby potem w nich również chodzić. Sam kupuję buty w ciemnym brązie.Będe miał garnitur w kolorze granatowym i wyczytałem, ze właśnie takie najlepiej będą do niego pasowały.

Buty kupuję sobie w tym sklepie https://www.butyxl.pl/ Polecam zajrzeć jeśli macie problem z kupieniem butów w wiekszej rozmiarówce. W sklepie mają duży wybór róznych modeli obuwia.

 

Edytowano przez kamdo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż do tego nie doszło bym się żenił ale jak nie wiesz w jakich butach iść, to idź na bosaka. Powiedź że to najnowszy tręd, a kto by się śmiał, to mów mu że jest zacofany.

Dziś są takie czasy, że nawet jak byś poszedł w butach na obcasach i w stroju sad maso, to nie wielu się zdziwiło- no może ksiądz. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...