Skocz do zawartości

Dla prawdziwków - black/death/speed/thrash


Cardinal

Polecane posty

Death to dopiero jest death :D:D:D

Ja tam jeszcze ostatnimi czasy slucham In Flames i Dark Funreal. W szkole "mój klasowy metal" powoli wpaja mi do niezapełnionych, pustych rurek czeluści mózgu modłę o Exhumed.. chce zepsuć porządnego chłopaka.. eh.. żyd :) Armia Radia Matwarz go znajdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A Pyorrhoea znacie ? To dopiero jest death....

Ściślej mówiąc death/grind, ich pierwszy album to kawalek dobrej siarczystej muzy, nie wiem jak będzie z ich najnowąsz plytą. Póki co kawalek dostępny na stronie Empire records nie wróży niczego dobrego.

Dark Funreal

Czasem nie Dark Funeral ? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Pyorrhoea znacie ? To dopiero jest death....

Ściślej mówiąc death/grind, ich pierwszy album to kawalek dobrej siarczystej muzy, nie wiem jak będzie z ich najnowąsz plytą. Póki co kawalek dostępny na stronie Empire records nie wróży niczego dobrego.

Dark Funreal

Czasem nie Dark Funeral ? ;]

W moich mp3 widnieje jako Funreal - ale co ja tam wiem, pewnie masz imć Mańq rację :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Pyorrhoea znacie ? To dopiero jest death....

Ściślej mówiąc death/grind, ich pierwszy album to kawalek dobrej siarczystej muzy, nie wiem jak będzie z ich najnowąsz plytą. Póki co kawalek dostępny na stronie Empire records nie wróży niczego dobrego.

Dark Funreal

Czasem nie Dark Funeral ? ;]

W moich mp3 widnieje jako Funreal - ale co ja tam wiem, pewnie masz imć Mańq rację :P

ROTFL! Za szczerość i piractwo fonograficzne masz warna jak stąd do Bytomia :* Empech***arstwa tolerować nie będziemy :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o zespole Pantera? Jak dotychczas przesłuchałem ich dwa albumy (Cowboys From Hell i Vulgar Display Of Power) i oba mi sie podobają. CHoć przyznam, że "Vulgar..." bardziej mi się podoba z powodu thrashowego grania :). Dlatego też w tym topicu zadaję to pytanie. To jak tam u Was z Panterą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cemetery Gates")

Akurat ten utwór jest jeszcze z okresu działalności grupy kiedy grali heavy metal. Mi bardziej podoba się ich thrashowe granie - szybkie, agresywne i z mocą :). Zatem jak Ci przypadły Ci do gustu ich niektóre kawałki to posłuchaj koniecznie, wspomnianego przeze mnie, albumu Vulgar Display Of Power(to już jest thrash).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTFL! Za szczerość i piractwo fonograficzne masz warna jak stąd do Bytomia :* Empech***arstwa tolerować nie będziemy :]

Daj spokój man, szkoda słów. Ściągają ludzie jakieś promo w jakości z pupy i się wypowiadają jak prorocy. Album sprowadzają do Polski w ilości 30 egzemplarzy, a tu się okazuje, że każdy przecietny metalczyk z kostką go ma. Itd. , itp. Żeby daleko nie szukać - się tu ludzie podniecają nową Dysrhythmią, a ten album chyba 2 maja wychodzi...

Ostatnio na jakimś forum niezły motyw wiedziałem: włażę w typowy temat "twoja playlista", a tam kolo wali non-stop posty "Soilwork - Distance Retail", "Cannibal Corpse - Kill promo" itp. , lol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie wnioski to mozesz wyciągać na Agora Forum o Metalu

Co się śmiejesz ze mnie i z moich kumpli? Hę? :D

W ogóle ten Wasz cały death metal to nie dla mnie ^^. Chociaż trzeba przyznać, że o niebo lepszy od blacku, bo tutaj przynajmniej nie drą ryja o szatanie, tylko o śmierci xD

W ogóle jestem dziwny, bo myślałęm jeszcze niedawno, że lubię death metal. A nie przepadam. Chyba, że melodic <tańcze>.

A jak ktoś niewierzy to

Heh... To mój pierwszy post w tym topciu... Aż mi tak dziwnie... "Dla prawdziwków"... Zawdzięczam to przede wszytski Szczypowi Bo to dzięki niemu jestem w klimatach hardcore... Hatebreed i Do or Die... No i Mayhem (ale tu już podziękowania w stronę Mitha) i At the Gates...

Behemoth.... Cradle of filth...

Dziękuję ;]

Aż mi głupio xD Ech, jednak pobyt tutaj rozwija trochę człowieka ;)

Ale wracając do death metalu - Napalm Death, to death? xD Bo IMO oni grają bardzo fajnie. Obituary i kawałek 'Slowly we rot' jest też dobre. Coś tam pamiętam, że Mithrandir się czepiał DarkThrone, a dla mnie nie grają bardzo źle. Cannibal Corpse mi w ogóle nie pasuje :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten utwór jest jeszcze z okresu działalności grupy kiedy grali heavy metal. Mi bardziej podoba się ich thrashowe granie - szybkie, agresywne i z mocą Smile. Zatem jak Ci przypadły Ci do gustu ich niektóre kawałki to posłuchaj koniecznie, wspomnianego przeze mnie, albumu Vulgar Display Of Power(to już jest thrash).

Pantera za bardzo nigdy nie grala heavy.. jesli juz to bardziej taki glam metal. A Cemetary Gates mimo, ze jest dosc balladyjne, to pochodzi juz z ich (post-)thrashowego okresu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wracając do death metalu - Napalm Death, to death? xD Bo IMO oni grają bardzo fajnie. Obituary i kawałek 'Slowly we rot' jest też dobre. Coś tam pamiętam, że Mithrandir się czepiał DarkThrone, a dla mnie nie grają bardzo źle. Cannibal Corpse mi w ogóle nie pasuje :/

No Cannibale tez mi wogóle nie podchodzą :P A co do Napalm Death to...

na demówkach grali taki crustpunk, płyta SCUM była prekursorem grindcore'u :P

From Enslavement To Obliteration też była płytą stricte grindowoą. Na płycie Harmony Corruption już zaczęli kombinować z death metalem i zostali okrzyknięci zdrajcami xD W sumie to najbardziej deathowa ich płyta. Później własnie przeplatał się u nich grind z małymi wpływami deathowymi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapędy do grindcore miałem już od... Zeszłych wakacji 0_0. Bo wtedy usłyszałem Napalm Death. I nawet mi się spodobało. Ciekawych rzeczy się dowiaduję o sobie na forum ^^

Muszę przesłuchać tego Twojego Bloodbath. Bo wcześniej jakoś nie specjalnie miałem motywację. Ale teraz... Oblukam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A wiecie,ja ostatnio słucham Deatchchain i Immemoreal (nie mylić z IMMEMORIAL!!!!),poza tym czasem Hell - Born.... Qrcze,lubie taka relaksacyjna muzykę :D Mam tez czasami napady w stylu Inferno ( Motorhead) bo sqrle trzymaja klase przez tyyyyyyle lat juz... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie,ja ostatnio słucham Deatchchain i Immemoreal (nie mylić z IMMEMORIAL!!!!),poza tym czasem Hell - Born.... Qrcze,lubie taka relaksacyjna muzykę :D Mam tez czasami napady w stylu Inferno ( Motorhead) bo sqrle trzymaja klase przez tyyyyyyle lat juz... :)

Deathchain, świetny zespół, płyta Deadmeat Disciples mnie rozłożyła całkowicie :)

Ps. tak wogóle to nie pisz posta jeden pod drugim tylko edytuj pierwszy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Acheron ? Jak uwazacie ? Qpilem toto ,ale słabe jakieś jezd...

Słabo, to Ty się chłopok wypowiadasz... Ostatni raz ostrzegam: Zacznujcie pisać z sensem, bo mam złe dni i ostrzeżenia polecą z szybkością karabinu maszynowego... Dokładnie od tego posta. - scp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...