Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

Nie wiem co macie do takich gier jak Mars : Bunt Robotów czy Katapulta...

Przecież to gry " nadprogramowe ", pierwotnie nie musiałyby być zamieszczone, ale że redakcja CDA miała dobrą wolę, to zamieściło takowe " dodatki "...

Dla mnie i tak wystarczy jena dobra gra na kwartał, gdyby nie kąciki, płyt mogło by nie być...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlamnie najgorszą grą była Korea zapomniany konflikt. Po przeczytaniu jej recenzji nie sądziłem, że kiedykolwiek ją zamieścicie. Przecież recenzet kompletnie ją zjechał, a i dla niej zrobiliście wyjątek i nie podaliście jej oceny w ramce :twisted: . Sądze, że nie warto tracić miejsca na takie gry lepiej dać np. więcej dem czy zwiastunów i nie chodzi tu o to, że nie lubię tego gatunku gier bo Commandosi rządzą. Ale Korea była zwyczajnie słaba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze pełne wersje wg. mnie to: Korea zapomniany konflikt, Mars bunt robotów i Operacja pustynny grom. Mogli by dać mniej płyt ( tak z dwie na numer )a nie upychać takie gnioty. I cena by zmalała :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszą rą w całej tej historii CD-Action była Larry Laffer!!! Kto wpadł na tak beznadziejny pomysł i dał takie badziewie??? Grafika nieczytelna, muzyczka zalatuje z jednostki centralnej kompa, a polecenia ręcznie wpisujemy!!! Nie no, naprawdę słabe starocie!

Coz, dla tych ktorzy gry oceniaja tylko wedle grafiki to niewatpliwie prawda. Natomiast ci, ktorzy nie tylko patrza ale graja i potrafia docenic fabule, dowcip itd. pewnie maja na ten temat zupelnie inne zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie najgorsze gry to Wnerwiony działkowicz i Mars bunt robotów jak sobie jeszcze jakies przypomne to dopisze

A moze jakieś uzasadnienie byś napisał? Same tytuły to tak wiesz. Teraz inni będą musieli się domyślać, dlaczego dla Ciebie te gry są najgorsze.

Od siebie muszę napisać, iż niezmienione zostały moje typy, a nowgo CDA w dniu dzisiejszym jeszcze nie mam, ale nie sądzę, żeby coś się zmieniło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Wypowiedź tak subiektywna, jak tylko się da!

Dla mnie najgorsze gry w CDA to były: Mars bunt robotów oraz Angels vs devils. Już wyjaśniam dlaczego:

"Mars..." bo w to sie nie dało grać, tzn dało, ale po co? Zerowa satysfakcja z gry, marne plansze, kiepska fizyka postaci (niby robot kroczący, a miałem wrażenie jakby to był jakiś dziadziu na wrotkach...). Ogólnie gra niczym mnie nie zachęciła do grania.

"Angels.." bo po prostu nie przypadła mi do gustu, jakoś nie spodobała mi się

ani idea, ani wykonanie.

To tyle z gier, w które grałem, bo zostało jeszcze wiele do zainstalowania :D

ps: "Encyklopedia powszechna" też jest kiepska jak na grę :P

<<jakakolwiek polemika z opinią zawartą w tym poście mija się z celem. mówię, to jest bardzo subiektywne zdanie, innym te gry mogły się jak najbardziej spodobać.>>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wymieniał , bo CDA kiepskich gier daje dużo , np .:

:arrow: Paradise Cracked , dostała bodajże 3/10 , a ją dali

:arrow: Korea : Zapomniany konflikt 5/10

:arrow: Carom 3D simulation - a to nie wiem

a to tylko krople w morzu ...

a najlepsze to Chrome , Encyklopedia Powszechna :P i Desert Rats vs. Africa Corps

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam się nad zasadnością dalszego istnienia tego topiku... Niewiele już mozna uświadczyć odpowiedzi z argumentacją i powoli robi się to nudne i służy wyłącznie nabijaniu kolejnych postów. Ani nic odkrywczego tutaj nie ma, ani interesującego... Poczekam na opinię innych moderatorów, ale ja osobiście mam ochotę zamknąć temat i wrzucić go do archiwum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wymieniał , bo CDA kiepskich gier daje dużo , np .:

:arrow: Paradise Cracked , dostała bodajże 3/10 , a ją dali

...jako BONUS na DVD.

:arrow: Korea : Zapomniany konflikt 5/10

...No, taka zla nie byla ale gusta i gusta...

:arrow: Carom 3D simulation - a to nie wiem

>>>To znow byl bonus... i w plebicscycie na gre roku ku naszemu zdumieniu wyprzedzil kilka renomowanych tytulow...

a najlepsze to Chrome , Encyklopedia Powszechna :P i Desert Rats vs. Africa Corps

>>>Tez bym polemizowal :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że CDIA nigdy nie dało <DOBREJ GRY> gdyż kopyrajt end trajdmark na te nazwe ma AXEL SPRINGER POLSKA, ale Baurer ma chba kopyrajt na <lipną giere> co widać po cda

REASUMUJĄC ZADNA GIERA JAKA DALO CDA JEST TAKA SZARA DLUGA I DO D>>>

A ja bym powiedział, ze długo się tu, synku, nie utrzymasz... ASP musiał nieźle upaść, skoro analfabetów jako rzeczników zatrudnia... Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszą rą w całej tej historii CD-Action była Larry Laffer!!! Kto wpadł na tak beznadziejny pomysł i dał takie badziewie??? Grafika nieczytelna, muzyczka zalatuje z jednostki centralnej kompa, a polecenia ręcznie wpisujemy!!! Nie no, naprawdę słabe starocie!

Nie wiem czamu ale ten zestaw gier mnie poprostu zachwycił. To było IMO genialne posunięcie. Często lubie sobie pograć w te gierki !! A najlepsza jest jest 6 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZADNA GIERA JAKA DALO CDA JEST TAKA SZARA DLUGA I DO D>>>

Żadna (?) giera? czyli innymi słowy każda nie jest? Niech mi to ktoś wyjaśni lepiej może, bo jak widzę coś takiego to mam spięcie na obwodzie odpowiadającym za analizowanie algorytmów...

popolemizowałbym jeszcze z Tobą, ale jakos watpię by jakiekolwiek sensowne argumenty do Ciebie dotarły, no chyba, żeby je popchać gumowym młotkiem, ale to wtedy by było już znęcanie się nad zwierzątkami (ew. kumplami Napoleona...) :-)

Colidor -> no i widzisz - chciałeś zamknąć a tu zaraz grzybek się pokazał, mimo, że to teoretycznie nie sezon... :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie podobała się Daikatana. Nie wiem dlaczego, poprostu nie przypadła mi do gustu.

...bo to kiepska gra byla :).

I zaraz padnie pytanie "to czemu daliscie"...

Odpowiedz: bo kupilismy.

Pytanie: a czemu kupiliscie

Odpowiedz: A wiesz co to jest sprzedaz wiazana? :)

...Nabywce wiaze sie na tak dlugo, az oswiadczy, ze chce kupic to cos :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie<i chyba tylko dla mnie NAJSŁABSZĄ grą w cda oj, sory w CDA było, nie wiem czy odważe się to napisać: był Tony H.2. Co w tym czymś widzicie???? ruszcie d**y i idzcie pojeździć na desce, to przynajmniej wam to wyjdzie na dobre... w tonego gram tylko jak mam doła, żeby sie dowartościować: są jeszcze gorsi ode mnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDIZE!!! ZNALAZLEM NAJGORSZA GRE JAKA DALO CDA GORSZA OD INNYCH

a tą gierą jest: QAKE II

gdyż dali ją wtedy gdy wszyscy normalni gracze zdążyli już ją sobie scią znaczy "kupić" z odpowiedniego serwera w necie lub "pożyczyć" na własną plytke u kolegi ktory ma nagrywarke

DO COLIDORA> EDIT>

Po primo nie jestem rzecznikeim prasowym ASP i analfabetą. (JAM JEST MLECZARZ!!!!! i czytamCLIKA!)

po secundo jak mi jescze raz wyedytujesz posta do zobaczysz jaki potrafię być wredny : :twisted:

JESZCZE POLSKA NIE.....

Pirmo: wyedytowałem posta...

Secundo: Twój styl dobitnie świadczy o tym, że nie jesteś, a juści...

Tertio: Ja potrafię być wredniejszy... Na początek masz ostrzeżenie, a potem... chcesz zaryzykować, kto wredniejszy?

Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<sir>plonk, jak widzisz wielu ludziom podoba się gra THPS2, choćby dlatego, że mogą wcielić się w swojego ulubionego skatera, a po za tym jeżeli ktoś nie jeździ na desce i z różnych przyczyn nie ma zamiaru, to gra żeby sobie pojeździć i zachwycać się trickami wirtualnie.A swoją drogą, to nie wiem czy jazda na desce wyjdzie na lepsze jak to napisałeś, zwłaszcza dla początkujących.Chyba ża miałeś w zamyśle zawodowców.Bo jak widziałem jakie "efektowne" gleby zaliczają ludzie na deskach, to chyba jedynym miejscem dla nich jest szpital :-)

A w gierce nic ci się nie stanie jeżeli nawet upadniesz na głowe :-P

No ale gleby zdażają się i zawodowcom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najsłabsza z gier danych w CDA to eRacer [ styczniu 2002r. ] ale to nie jest obiektywne zdanie bo nie lubie samochoówek i somochodówko podobnych gier

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diego, jasne że wiem że skejcików i tym podobnych jest w tym kraju dużo, ale jednak ruszenie zastałej d**y w jakikolwiek sposób, nawet najbardziej amatorski jest lepsze <wg mnie oczywiście> niż granie w THPS2... bo wprowadzanie w życie takiego Postala może być czasem niebezpieczne... ale RPG i cRPG RULEZ!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...