Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Unreal Tournament (seria)

Polecane posty

Mi sie UT 2oo3 nie podoba, wydaje mi się że panowie z EPIC poszli za bardzo w stronę konkurencyjnego Quake`a i niestety to odbiło sie na grze. Wystarczy popatrzeć na odele postaci, aż capi Quakiem boshe ci kolesie wyglądają jak czołgi w tych zbrojach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tryb onslaught jest wypasiony. Gram w to nonstop przez kilka dni. A najbardziej podoba mi sie to, ze gierka chodzi bardzo dobrze w necie na moim laczu (pingi nawet 60).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... gralem tylko w ta pierwsza czesc UT... wg mnie byla swietna... wszyscy w kolko cieszyli sie kfakiem 3, a tymczasem tylko nieliczny zauwazali taki kasek, jakim niewatpliwie byl UT... w nowsze czesci gralem tylko raz, w demo, nawet nie pamietam jakie i jakos mnie nie zachecilo do dalszego grania i kupowania oryginalu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Tylko czekac na full wersje(już zamówiłem :twisted: )

Oj czekać, czekać, też zamówiłem w CD-Projekt, no i czekam już z tydzień, podobno ma przyjść we wtorek, więc będę koczował pod skrzynką, tak jak po każde nowe CDA (prenumerata...)

A co do samej gry to NIESAMOWITA!!! Grafa już nie taka cukierkowata jak w edycji 2k3 i wszystkie tryby wymiatają, ale najlepsze jest Onslaught:

:arrow: gigantyczne mapy

:arrow: pojazdy

:arrow: kupa ludu w to gra po necie :wink:

Ech i teraz przez to UT2004 nie mogę grać w nic innego... :wink: . I jeszcze raz - ONSLAUGHT RULEZ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... A co powiecie na demko z najnowszego CDA? Powiem szczerze, że mi się spodobało. Misja w Assault wymiata. Onslaught bardzo dynaminczy, a pojazdy dopracowane. Sama gra mocno dynamicza. Tylko jak to było w 2003 wszystko jakieś takie za kolorowe. Ale ogólnie powinno być dobrze :)

A mi się UT 2004 nie podoba. Onslaught i Assault to chyba najgorsze tryby gry(poza bomberrunem). Assault stał się zbyt skomplikowany, do wykonania jest tam chyba z 10 celów. Według mnie jedynka była najlepsza, 2003 nieco gorszy, a 2004 to porażka. Od drugiej części UT coraz bardziej nabiera klimatów z Q3A :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się UT 2004 nie podoba. Onslaught i Assault to chyba najgorsze tryby gry(poza bomberrunem). Assault stał się zbyt skomplikowany, do wykonania jest tam chyba z 10 celów. Według mnie jedynka była najlepsza, 2003 nieco gorszy, a 2004 to porażka. Od drugiej części UT coraz bardziej nabiera klimatów z Q3A :cry:

zgadzam sie.. po tej pierwszej czesci chyba cos im odbilo.... ja, zamiast kupowac kolejne wersje za wielkie sumy, gram dalej w jedynke

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prawidłowo. Nie rozumiem, czemu twórcy nie poszli w stronę upgrade'u jedynki. Rzeczywiście jakby nie patrzeć kolejne części coraz bardziej tracą klimat, a szkoda, bo wg. mnie UT był o wiele lepszy, niż Q3 i zamiast kolejnymi częściami umacniać swoją pozycję - tylko ja traci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prawidłowo. Nie rozumiem, czemu twórcy nie poszli w stronę upgrade'u jedynki. Rzeczywiście jakby nie patrzeć kolejne części coraz bardziej tracą klimat, a szkoda, bo wg. mnie UT był o wiele lepszy, niż Q3 i zamiast kolejnymi częściami umacniać swoją pozycję - tylko ja traci...

Jak dla mnie pierwsza czesc UT bila na glowe Q3A... nie wiem, co sie stalo z tworcami,czemu tak nagle zmienili, pogorszyli swoje dzielo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie stało się tak przez to, że twórcy postawili bardziej na grafikę zapominając troszkę o tym co było w UT najlepsze... No bo jakby nie patrzeć te nowe Ut (nawet 2003) przy wszystkich opcjach na high wygląda bajecznie - tylko po co...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie stało się tak przez to, że twórcy postawili bardziej na grafikę zapominając troszkę o tym co było w UT najlepsze... No bo jakby nie patrzeć te nowe Ut (nawet 2003) przy wszystkich opcjach na high wygląda bajecznie - tylko po co...

dokladnie... jakby nie patrzec, jest to blad popelniany bardzo czesto... poza tym, juz nie raz pisalismy o tym,ze grafa to nie wszystko... ja gralem tylko w demka tych dwoch ostatnich czesci.. wszystko duze, plaszne urozmaicone.. ale co z tego? nie wiem gdzie isc, co mam robic... co za duzo, to nie zdrowo! a jak.. przeciez te plansze w pierwszym UT - niby proste, zwykle, ale ciekawe, zawsze sie cos na nich dzialo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie traćcie nadziei, Unreale które powstaną na Unreal Engine 3 będą wymiatały moim zdaniem.

i co z tego,ze bedzie nowy engine, nowa grafa, skoro brak nowym unrealom klimatu i grywalnosci, jaka mial zwyklu Unreal Torunament? to juz nie jest to samo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samą prawdę gadacie, panowie. UT był i chyba zostanie najlepszą częścią. Od czasu do czasu ciągle w niego pogrywam. Tryby były szybkie, boty zróżnicowne, plansze zapadały w pamieć. Czego chcieć więcej? Teraz też nie jest tragicznie, ale mogłoby być duuuużo lepiej :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samą prawdę gadacie, panowie. UT był i chyba zostanie najlepszą częścią. Od czasu do czasu ciągle w niego pogrywam. Tryby były szybkie, boty zróżnicowne, plansze zapadały w pamieć. Czego chcieć więcej? Teraz też nie jest tragicznie, ale mogłoby być duuuużo lepiej :?

MOGLOBY BYC... ale nie jest... why? czyzby autorzy tworzac UT dobrneli do szczytu swych mozliwosci i teraz musialo byc tylko gorzej? Osiadli na laurach? Poszli na latwizne?? sam nie wiem... ale w kazdym razie pierwsza czesc jest najlepsza i tyle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Che che, 9+ w CDA mówi samo za siebie..Kurcze no ja to mam pecha, zamawiałem UT2004 i jeszcze nie dostałem :? Ostatnio z tymi przesyłkami mam wyjątkowego niefatra(już chyba z miech czekam na chłodzenie do grafiki)..BTW..Moim zdaniem Q3 chować się już mógł przy pierwszym( i najlepszym) UT, ale to moje zdanie...Jedni wolą to, drudzy tamto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Che che, 9+ w CDA mówi samo za siebie..Kurcze no ja to mam pecha, zamawiałem UT2004 i jeszcze nie dostałem :? Ostatnio z tymi przesyłkami mam wyjątkowego niefatra(już chyba z miech czekam na chłodzenie do grafiki)..BTW..Moim zdaniem Q3 chować się już mógł przy pierwszym( i najlepszym) UT, ale to moje zdanie...Jedni wolą to, drudzy tamto.

Zgadzam sie, pierwszy UT bije na glowce Q3 i to mocniutko... ogolnie jest lepszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w UT nie ma Punk Bustera czy czegoś w stylu wywalacza cheaterów no bo jak ostatnim razem grałem na multiku to myślałem, że mnie c##j strzeli większość graczy wpisywała te gupie kody i tym podobne i potem skakali na kosmiczne wysokości (przy normalnej grawitacji) zabijali dwoma strzałami z pulse guna w klate. I najbardziej wkurzyło mnie to że nic im nie mogłem zrobić (oczywiście mam na myśli kicka) bo nie byłem adminem. w ostateczności się wkurzyłem do takiego stopnia że wywaliłem giere z kompa a płytkę przez okno.

a w ktorego UT grales? bo jezeli sobie dobrze przypominam, to punk buster jest stosunkowo mlodym wynalazkiem, wiec chyba nie bylo go w pierwszej czesci, ale uwazam, iz w tych nowszych juz powinien byc... a to glownie dlatego, iz uprzyjemnia granie, wyrzucajac tych, ktorzy graja na 'skroty'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ogryziol

Jak zacząłem grać w UT to nie mogłem przestać. A potem ktoś mi pokazał QIIIA i... dalej grałem w UT.Bo jak już zaczniesz grać w jedną, z tych dwóch gier,to na drugą ciężko się jest przeżucić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hydralisk
Unreal Tournament jest the best!Jedna z moich ulubionych gier obok Warcrafta,Starcrafta i Beast Wars!Gdyby tak jak w UT2k4 można by było kierować pojazdami i samolotami to byłoby totalnie [beeep]iscie.10/10!A Assault (można by też dodać tryb Onslaught) i Redeemer total cool co tu wode lać!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shinobi

Gra jest rewelacja :D Zwłaszcza z mutatorami jak Role play UT i np. Akimbo arena :twisted: (wszystkie bronie oprócz Redka są jak enforcery tzn. można mieć dwie) Dla tych co chcą zobaczyć te mutki dwa źródła:

:arrow: Stare FPP zone na cd

:arrow: strona www.explosiv.pl

Moim ulubionym trybem jest Assault :D Zwłaszcza niektóre mapy z tej strony :D

Ale chyba bardziej podoba mi się UT2004 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akimbo arena :twisted:

Hehe. Double Rocket Launcher wymiata :) Ale i tak moim ulubionym mutkiem pozostanie InstaGib :) Raz pyk i do piachu. Dynamicznie się robi 8) Choć czasem bywa i dość męczące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...