Skocz do zawartości

Metal Ogólnie


Mimizu

Polecane posty

Gość mazi

Każda muzyka jest dobra, wszystko zależy od słuchacza (metal jest najlepsiejszy*). Ale mnie też czasami szlag trafia jak słyszę po raz dwudziesty shit pokroju "Dla mnie masz stajla" itp. po prostu no comment łepetyna mi odwala, ale niektórym się to podoba, nie mam zamiaru ich za to bluzgać, ich wybór czego słuchają.

*oczywiście według mnie :twisted:

uups, sorqa troche ten post nieaktualny, coś mnie pokręciło, ale trudno niech będzie :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

U mnie tak niestety nie jest, kilkarazy złapali mnie hh i kazali powiedzieć że metal i szatan to g****. Nawet religionistki prześladują metali, mnie jedna nazwała za bluzę antychrystem i satanistą...

ad1 -> to czemu im nie obtlukles ryjka?

Byłem 1 a ich było 3, niedałoby rady

ad 2 -> czemu jej nie zwyzywales od szmat i dewotek? - eRyahXa0S/Darth Wojtex

Bo już mam nagane dyrki za rzucenie petardy na lekcji(religii własnie 8) ) , niechce 2 raz stanąć przed sądem uczniowskim

Edit do posta ponizej: Z małymi korsażami się udawało... Ja się nie przejmuje, ale powiedzieć musiałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kijasS
Bo już mam nagane dyrki za rzucenie petardy na lekcji(religii własnie 8) ) , niechce 2 raz stanąć przed sądem uczniowskim

Petarda? Na lekcji religii? Chlopie, hardcore normalnie odwalasz! :) Ja takimi zaczepkami to bym sie nie przejmowal, bo ten kto tak mowi to po prostu pieprzony ignorant i ograniczony pierdola...

Mam pytanie: czy ktos zna moze KISS?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M

A, skoro tak tematy osobiste poruszamy, hjehje to musze powiedzieć że jestem jedynym metalem z wyglądu na swoim osiedlu. Nie moge powiedzieć, abym z tego powodu był poniżany czy coś. Jak piwko trzeba wypić z tymi drechami to się wypije, jak jajkami rzucać w pały, to też się porzuca :lol: Ale tak ogólnie rzecz biorąc, to ludziska na osiedlu mnie lubią. Ja nie poruszam tematu muzyki metalowej, tak samo oni i wszyscy żyjemy w zgodzie i pokoju..... Jeeeeeny, jak to zabrzmiało... Jakbym jakimś pacyfistą był :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość k0smos
Byłem 1 a ich było 3, niedałoby rady

strzelił byś jednego centralnie w ryj to by się na zawsze nauczył. I co z tego, że trzech. Robia to właśnie dlatego ze wiedzą ze sie boisz. Jakby wiedzieli ze mozesz ktoregos z nich strzelic to by nie podchodzili.

prosta teoria. nauczyłem sie od mojego kumpla ["dresa"] :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelił byś jednego centralnie w ryj to by się na zawsze nauczył. I co z tego, że trzech. Robia to właśnie dlatego ze wiedzą ze sie boisz. Jakby wiedzieli ze mozesz ktoregos z nich strzelic to by nie podchodzili.

Wątpie bym długo się nażył praktykując tą teorie. Ja bym jednego strzelił a mnie by strzeliło 2. Jakby mnie potem dorwali to bym chyba niewyżył... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Jakie magazyny muzyczne kupujecie i jakie warto czytac?

Może powiem, czego moim zdaniem NIE warto czytać, a mianowicie Teraz Rocka (pismo wbrew pozorom zajmujące się także light metalem). Moja siorka to kupuje, ja jej czasem podbieram :) i teksty raczej mało interesujące. Zachwycają się jakimiś duperelami, plus, że wrzucają biografie co bardziej znanych zespołów. Oczywiście innym się może się podobać, ale do mnie nie podchodzi :?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytanie do was wszystkich i kazdego z osbna. :) Jakie magazyny muzyczne kupujecie i jakie warto czytac?

Osobiscie czytuje Heavy Metal Pages i Mystic Art. Cala reszta, z Metal Hammerem na czele, to IMO totalna szmira. Jakby jeszcze HMP i MA staly na nieco wyzszym poziomie edytorskim... Moze mam skrzywienie zawodowe, ale jak widze przecinki w losowym miejscach czy ustawiczne uzywanie formy "tą" zamiast "tę" to sie krzywie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, czy sa jakies porzadne gazetki w polsce.. hm.. Thrash'em All nie jest taki najgorszy i dodaje co numer 2 plytki.. teraz rock jest dosc obiektywny zdaje sie.. co jeszce, off, ale to juz neico inny typ muzyki. Metal Hammer to cos dla poczatkujacych.. tak dla 7-10 latkow jarajcych sie mardukiem, iron maiden, katem, dimmu. OGolnie chyba duzo wyzszy poziom od gazetek prezentuja eziny lub strony internetowe. No, moze poza TEA ze wzgledu na te plytki ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, moze poza TEA ze wzgledu na te plytki ;]

Ale trzeba przyznać, że czasem dadzą coś naprawdę fajnego np:

-Crionics - Armageddon Evolution i Human Error (...)

-Pyorhoea- Desire For Torment

-Anal Stench - Red Revolution

-Vesania - Firefrost Arcanum

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, moze poza TEA ze wzgledu na te plytki ;]

Ale trzeba przyznać, że czasem dadzą coś naprawdę fajnego np:

-Crionics - Armageddon Evolution i Human Error (...)

-Pyorhoea- Desire For Torment

-Anal Stench - Red Revolution

-Vesania - Firefrost Arcanum

:)

Tak, dlatego napisalem, ze TEA jest najlepsze ze wzgleu na plytki, ktore dodaja :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy jest sens kupować magazyny metalowe. O wiele więcej przesz można znaleźć w internecie. A co do płytek to zapewne każdy ma interesujące go płytki, wkońcu nie jest sztuką je zdobyć nawet przed oficjalnym wydaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodek

Osobiście nie kupuję magazynów o muzyce metalowej. Czasami tylko jak jest jakaś (nie śmiać się) fajna, na całą stronę reklama jakiegoś koncertu na który się wybieram (chociażby obydwu Blitzkriegów) to kupie. Poza tym też uważam, że ziny internetowe zdobywają co raz większą popularność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem niezwykłą przygode związaną z magazynami. Po tej niezbyt burzliwej debacie o gazetach pomyślałem że pójdę do kiosku sprawdzić część tytułów które podaliście(Heavy Metal Pages, Mystic Art, Thrash'em All, teraz rock, off,). Whodzę do kiosku i pytam się sprzedawy:

- Jest "Thrash'em All"?

- Nie

- A "Mystic Art"?

- Też nie

- A "Heavy Metal Pages"?

- Niestety niemamy

- A może "teraz rock"?

- Jest (podaje)

(sprawdzam, nic ciekawego)

- A "off"?

- Nie ma

(Zaczynam wychodzić)

- Ale mam coś podobnego

- Co?

- Popcorn

Powiedziałem tylko "Do widzenia" i wyszłem. Mylałem że padne, a co wy o tym sądzicie? Dodam że to on mówił na serio...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem tylko "Do widzenia" i wyszłem. co wy o tym sądzicie?

No ja dodałbym jeszcze, że POSZŁEM do domu i TRZASŁEM drzwiami ]:->

No tak już jest, że pisma małonakładowe nie są zbytnio znane przez kioskarzy... W sumie cóz się im dziwić :) Nie każdy wie o czym jest dane czasopismo... Na przykład taki "Adam" :twisted: :twisted: :twisted:

A TEA czytam regularnie powieważ moj przyjaciel jest redaktorem (chcecie mnie dotknąć ?? Chcecie !! :)) i numery dostaje za free....

Podobnie rzecz ma się z Mystic Art...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość k0smos

Mystic Art - czasami jak od kumpla pożycze.

Częsciej czytam gazety o tematyce czysto perkusyjnej. [ "drums" "bass and drums" etc. ]

A Metal Hammera to pamiętam jak w podstawówce "szatany" go czytały :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off chyba teraz sie nazywa Bad Taste.. albo Bad Taste to inny magazyn o muzyce alternatwynej.. nie wiem ;]

Tak wogle, jesli chcesz kupowac takie gazety to poszukaj jakiegos mlodziezowego sklepu z plytami. Hi fik,w empiku to jeszce jest i pewnie w salonach z prasa. Ale nie wiem, bo w salonie z prasa nigdy w zyciu nie bylem ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
No ja dodałbym jeszcze, że POSZŁEM do domu i TRZASŁEM drzwiami ]:->

>>>A pierdłem i żygłem? :]

No tak już jest, że pisma małonakładowe nie są zbytnio znane przez kioskarzy... W sumie cóz się im dziwić :)

>>>Problem w tym że durne stare kioskary to i Gazety Wyborczej od teletygodnia nie odróżnią :. Nie ma to jak saloniki prasowe - ciepło i miła sprzedawczyni ^^.

A TEA czytam regularnie powieważ moj przyjaciel jest redaktorem (chcecie mnie dotknąć ?? Chcecie !! :))

>>>Cartmanie, ja chcę! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nie ma to jak saloniki prasowe - ciepło i miła sprzedawczyni ^^.

A może lepiej: ciepłA i miła sprzedawczyni?? :twisted: Hehehhe, zrobiłoby się znacznie ciekawiej.

Racja, w takim Empiku dajmy na to, można śmiało przeglądnąć pisemka, bez ograniczeń czasowych. Ale niestety, czami pisma te, przypominają swoim wyglądem szmatę, a nie czasopismo...

>>>Cartmanie, ja chcę! :D
Dobrze już, dobrze lepiej ?? Sweet :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość s2nto

Ludzie co z wydaniem DVDikowym NIrvany?

ktoś wie gdzie moge zdobyc, co tam za kawałki są i w ogóle, kiedyś z grą spotkałem sie na fajnym serverze gdzie można było sobie pościągac spokojnie, ale zamiast Nirvany ujrzałem wirusa :roll: i jak tu takich trojanów niespalic :? więc prosze o wszelkie oficjalnie i nieoficjalne (to na pm :twisted: ) servvery z których będe mógł pobrac próbke (lub całośc). Będe bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat.

Niemam wuja z ameryki więc ciężko by mi mógł skołowac płytki no ale jest torrent oczywiście płatny ;-) z którego można ściągnąc, tylko że właśnie zamiast NIrvany był Trojan i.....

Czy jesteś pewien, że zapostowałeś w odpowiednim dziale?? Może mi wyjaśnisz, co ma Nirvana wspólnego z metalem, huh? Albo nie, nie musisz - i tak masz ostrzeżenie. Za bycie dość szalonym, żeby się chwalić torrentami i próbami ściągnięcia nielegala. - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość k0smos

no i własnie czekałem kiedy człowiek dla którego MTV jest wyznacznikiem dobrych zespołów Metalowych padnie :] ha

a teraz on-topic :

dopadłem ciekawy magazyn o muzyce [ ogólnie o muzyce nie tylko metal ]

magwerk

Dzisiaj kupiłem Mystic Art [ nie jest taki zły :D ]

Poza tym znalazłem w "Drums" rozpiske Sutworu Slipknota na perke :]]]

wygląda potwornie :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kijasS

Na marginesie, dzisjaj porzyczylem sobie od kumpla Thrash`em All z Anal Stench. :) Plytka to oczywiscie Red Revolution. Mazylem sobie o niej od kilku miesiecy od kad uslyszalem Sputnik. Dziaj wielki test! :)

Kupilem tez Mystic Art. Niezly ten magazyn. I Negral jest co mnie zaskoczylo. :) A co sadzicie o tej tabeli gdzie kazdy wystawia oceny plytkom? Dla mnie calkiem niezly pomysl, choc kilka ocen jest bardzo rozbierznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to mam dla was coś fajnego, Opowieśc dzielnej drużyny skinów którzy spędzili wspaniały czas na Metalmani 88... mam nadzieje że to zekranizują, będzie drugi Władca Pierścieni ^^ te sceny batalistyzcne ^^ http://www.czarzly.friko.pl/art-metalmania.htm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...