Skocz do zawartości

Metal Ogólnie


Mimizu

Polecane posty

smieje sie ze mnie i twierdzi ze ludzie brac mnie beda za dziwczyne. :evil:

Mnie już raz wzieli :twisted: Myslałem że mnie szlag trafi. według mnie trzeba zmienić mentalnosć ludzi którzy uważąją że długie włosy = dziewczyna. Przecież chłopaki powinny mieć takie samo prawo przemalowywania i mienia długich włosów jak dziewczyny. Mnie np. wychowawczyni delikatnie mówiąć zwraca uwagę że mam długie włosy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

MOje włosy są no... powiedzmy 'półkrótkie' , bo zakrywają uszy i nic więcej... Irytują mnie takie okreśłenia (z ust kolegów) wyglądasz jak baba, dziewczyna (z ust NIEkolegów) pedał. Nawet matka powiedziała że wyglądzm jak 'PAŹ'(????). To chyba było perfidne...

Jeeli samce są wyśmiewani za długie włosy to może zacznijmy naśmiewać się z krótko obciętuch panienek?

KijasS słucham Monstrum(Mimizu mi polecił), mam vinile metallici

raczej nie lubię Deathu ale mam mp3 'maniakalnego rzeżnika'.

Podoba mi się gothic (dragoria', 'no witch') ale najlepszy chyba jest stary dobry Heavy.

Bardzo słabo się znam na zespołach ani nie znam wielu tytułów ale słucham metal bo to KOCHAM i CZUJE TO.

Wcae nie chce znać na pamięć setki zespołów , chce poprostu SŁUCHAĆ metal! :D:D:D

"Po ciernistej drodze stąpasz!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamieru byc kolejna postacia ubierajaca sie tak jak teraz jest modnie.

Hehe.. daj w morde temu, kto sie o cos tam burzy. Najlepszym argumentem jest argument sily. Hehe.. no mi tez zawsze wypominano, jak to wygladam.. no, ale coz, tak to jest, jak sie ma gesciejsze wlosy niz inni ludzie, ktorych spotykasz :)

Może to zabrzmieć niewiarygodnie, ale ja może z tego wyrosłem ?

Klamiesz.. pewnie ci wyszly zakola i chciales je zakryc obcinajac wlosy ;]..

nagle "przestaly" tzn. nie rosna mi juz. a nie scinam ich w ogole(ta, koncowki i te sprawy, ale mi sie zwyczajnie nie chce)

Jak sie nie podcina, to te wlosy rosnal tak dlugo, jak zyja, a jak umieraja, przestaja rosnac i zaczynaja wypadac ;]. Trzeba podcinac wlosy, bo nwtedy ciagle zyja i rosna.

Wtem ja wstaje i mówie kolesiowi: Sory ale widzisz udowodniono że średnie IQ metalowców jest o 10 punktów wyższe niż HH.

Cho9lera.. ale jestes trve.. wiesz, sory, ale ja bym sie tym nie przyjal, tylko dal ci w trabe ;]

zmienić mentalnosć ludzi którzy uważąją że długie włosy = dziewczyna. Przecież

Tym bardizej, ze zazwyczaj faceci maja gesciejsz ewlosy niz kobiety.

Jeeli samce są wyśmiewani za długie włosy to może zacznijmy naśmiewać się z krótko obciętuch panienek?

A nei latwiej to olac i zrobic sobie np irokeza? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość †R.I.P&#822

Cho9lera.. ale jestes trve.. wiesz, sory, ale ja bym sie tym nie przyjal, tylko dal ci w trabe ;]

Sory, ale powiedzialem to do kolesia któy jest najwienkszym debilem jakiego znam. Koleś słucha hiphopu, ciongle sie popisuje stawiając sie do wyższych i silniejszych, (czyli każdej osoby ze szkoł...) myśląć że skoro jest mały to go niktn iepobije, i dotego opowiadah istorie z życia innych ludzi które się nigdy niezdarzył... :evil: On już ryzykuje dużo... naprawde..

Bo naprawde sory ale jeśli koleś ci wali z kopa, i jak mu oddasz lekko krzyczy: Idź ty debilu! Słabszych sie niebije!! To ja niewiem... Koleś kiedyś oberwie naprawde.. I się przyokazji nabija z metalowcó i rokowców, co mnie wkurza. Mam pare kumpli hip-hopowych, ale oni tolerują wszystko. Propo ubioru, mój znajomy się ubiera typowo hiphopowo a słucha Rocka i Metalu...

A i jeszcze do włosów ;] BIegidla dzieic organizowałą szkoła, ja z kumplem stojimy z zadaniem se. Podchodzi dziadek i znami gada o pogodzie, (mój kumpel ma włosy do ramion) i sie nagle mnie pyta:

-A ty to z nią jesteś? (tu wskazuje nam ojego kumpla)

:D :D :D

PS: Gdyby mi [beeep]ał jak mu podpowiadasz niebyt inteligentnie by to o nim świadczyło... Tak czyinaczej wychodzi na to że niema argumentu żadnego sie zacioł czyli niema corobić. Zacioł się. Udowodnił moją przewage.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zyraff666

ja tam nie mam zadnych problemow z dlugimi wlosami :lol: a pozbylem sie ich kiedy zaposcilem brode (chyba nie wiele jest panienek z brodami hehehe :lol: no chyba ze z cyrku). I to jest chyba najlepsza metoda na to zeby przestali cie utozsamiac z dziewczyna.Ale za to teraz na mnie Jezus wolaja :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy dla kogo.. dla mnei tak od pasa ;]. Ciagle mam krotkie, ech ;]

Jakby przyjąć że długie włosy to takie od pasa to chyba by nikt na forum niemógłby powiedzieć uczciwie "mam długie włoy" :lol: Ciekawe kto ma najdłuższe włosy na forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto ma najdłuższe włosy na forum?

Wypluj te słowa !! Od razu dowiesz się, że najładniejsze,najdłuższe i ogólnie naj włosy ma Analex.... Skończy się to na tym, że zaprosi Cię do wspólnego myziania pytkami po szyi :) Długie włosy to niebezpieczny temat przy Wojtku ( :):):) Pozdro Wojtuś !! :):):) )

Ale za to teraz na mnie Jezus wolaja

:shock: :shock: :shock: Moja wiara przeżyła właśnie ciężki kryzys. Ty i Jezus ? :shock: :shock: Dla mnie zawsze Żyrafą będziesz... Ewentualnie Słodkim Pierdzioszkiem (ach, jak ja uwielbiam te wczesnoporankowe piątki u Ciebie i ten zapach zalewający pokój :D:D:D:D:D ).

BTW ---> Maciek, wreszcie fajnego avatarka masz !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypluj te słowa !! Od razu dowiesz się, że najładniejsze,najdłuższe i ogólnie naj włosy ma Analex.... Skończy się to na tym, że zaprosi Cię do wspólnego myziania pytkami po szyi :) Długie włosy to niebezpieczny temat przy Wojtku ( :):):) Pozdro Wojtuś !! :):):) )

Jak zobaczyłem tego posta i ksywę to splunąłem przez lewe(chyba tak trzeba) ramię.

[...]pozbylem sie ich kiedy zaposcilem brode (chyba nie wiele jest panienek z brodami hehehe no chyba ze z cyrku). I to jest chyba najlepsza metoda na to zeby przestali cie utozsamiac z dziewczyna.Ale za to teraz na mnie Jezus wolaja

Przesz Jezus(chyba) nie miał brody. A pozatym (przynajmniej dla mnie) nie jest wyjściem ścięcie włosów by pozbyć się problemów z nimi.

Bo naprawde sory ale jeśli koleś ci wali z kopa, i jak mu oddasz lekko krzyczy: Idź ty debilu! Słabszych sie niebije!! To ja niewiem... Koleś kiedyś oberwie naprawde...

U mnie w szkole taki koleś po kwadransie od takiej odzywki byłby niesiony na noszach do karetki. Szczególnie jakby tak powiedział dresą albo HH któży w naszej szkole stanowią 90% populacji :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego fragmentu który pogrubiłem to powiec Ci tyle...za bardzo się tym przejmujesz. Mi to jakoś zwisa i powiewa co ludzie sobie o mnie mówią.

Masz racje. Co tu duzo mowic, najlepiej olac teog typu gadanie ludzi ktorzy nie rozumieja, badz nie chca zrozumiec po co mnie te dlugie wlosy.

według mnie trzeba zmienić mentalnosć ludzi którzy uważąją że długie włosy = dziewczyna.

To bylo by najlepsze wyjscie, ale w Polsce, a przede wszystkim z Polakami to jest nie mozliwe. Przynajmniej z wiekszoscia. Trudno, trzeba sie przyzwyczaic...

Mnie np. wychowawczyni delikatnie mówiąć zwraca uwagę że mam długie włosy.

Niech ta "wychowawczyni" lepiej przemysli swoje zachowanie. Nauczyciel g..no ma do ubioru i wygladu uczniow. Przeciez zyjemy w wolnym kraju! Prawda?!

KijasS słucham Monstrum(Mimizu mi polecił), mam vinile metallici

raczej nie lubię Deathu ale mam mp3 'maniakalnego rzeżnika'.

Podoba mi się gothic (dragoria', 'no witch') ale najlepszy chyba jest stary dobry Heavy.

Ja na poczatku nie przepadalem za deathem, ale ostatnio bardzo mi sie spodobalo takie granie, wiec Ty moze tez kiedys sie przestawisz. Vinyle Metallicy? To chyba w spadku? ;) A co do Monstrum to nigdy ich nie slyszalem... Mam czego zalowac?

KOCHAM i CZUJE TO

I to sie chyba najbardziej liczy...

Hehe.. daj w morde temu, kto sie o cos tam burzy. Najlepszym argumentem jest argument sily. Hehe.. no mi tez zawsze wypominano, jak to wygladam.. no, ale coz, tak to jest, jak sie ma gesciejsze wlosy niz inni ludzie, ktorych spotykasz

Ale jest pewien problem. Ja jestem niemal 100% pacyfista... Choc jak ktos mnie juz naprawde zdenerwuje to moze i dam klapsa. :)

Ciekawe kto ma najdłuższe włosy na forum?

I na to pytanie chyba nie poznamy odpowiedzi... A wiece co? Mam bardzo dziwne skojarzenie z tym pytaniem. To tak jakby zapytac kilku facetow o to kto ma najdluzszego... ekhmm ;)

Co do mojego ubioru to pewnie nikt nie powiedzialby ze slucham metalu jakby mnie zobaczyl. Ot mam czarne spodnie (uwielbiam) i zwykle jakas bluze w ceimniejszych odcieniach. Ale nie chce na razie przesadzac z ubiorem, bo nie jestem jeszcze na tyle biegly w temacie, aby dostapic zaszczytu noszenia np. koszulki zespolu. (Choc koszulke Iron Maiden to juz chyba bez kompleksow moglbym zalorzyc ;) ) Plecak mam zwykly, ale dobre w nim jest to ze ma duzo miejsca na tzw. tworczosc wlasna. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość †R.I.P&#822

Ale widzicie jak to jest.. z tymi walkami HHvsDRESYvsMETAL... to nawet temat mógłby być: Stosunki między Metalowcami a innymi subkulturami.

:D Ktoś się skontaktuje z jakimś adminem ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ta "wychowawczyni" lepiej przemysli swoje zachowanie. Nauczyciel g..no ma do ubioru i wygladu uczniow. Przeciez zyjemy w wolnym kraju! Prawda?!

Twierdzi żę łamię regulamin szkolny, który mówi że uczeń powinien wyglądać shludnie. A ja w tych nieobciętych włosach wyglądam jakby mnie niebyło stać na fryzjera, albo pochodził z pijackiej rodziny... A przecież shludnoć jest sprawa względną.

I na to pytanie chyba nie poznamy odpowiedzi... A wiece co? Mam bardzo dziwne skojarzenie z tym pytaniem. To tak jakby zapytac kilku facetow o to kto ma najdluzszego... ekhmm ;)

uwierz że niechciałęm tego skojażenia, to czysty przypadek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam zadnych problemow z dlugimi wlosami :lol: a pozbylem sie ich kiedy zaposcilem brode (chyba nie wiele jest panienek z brodami hehehe :lol: no chyba ze z cyrku). I to jest chyba najlepsza metoda na to zeby przestali cie utozsamiac z dziewczyna.Ale za to teraz na mnie Jezus wolaja :x

Hehehe, ja mam z kolei taki fajny problem, że już z urody jestem taki... ładny, więc nawet jeśli zapuszczę brodę (do czego z resztą jeszcze conajmniej pół roku) to będę wyglądał jak... laska z brodą. :D

A co do Monstrum to nigdy ich nie slyszalem... Mam czego zalowac?

Jedna z fajniejszych młodych polskich kapel heavy. Pościągaj mp3 z www.mp3.wp.pl. Zacznij od... Metalowego Miecza. :D

Ale widzicie jak to jest.. z tymi walkami HHvsDRESYvsMETAL... to nawet temat mógłby być: Stosunki między Metalowcami a innymi subkulturami.

Ktoś się skontaktuje z jakimś adminem ;]

Do tego Admina (god bless!) nie potrzeba, bo w Królestwie rządzi ino nasza czwórka: ja (Lucyfer), Wojtex (Belial), Cardi (Behemoth) i CormaC (Baphometh). ;) Stosunki między subkulturami to mimo wszystko temat dość wąski i nie wróżyłbym mu wielkiej popularności. Na takie "okołometalowe" tematy rozmawiać możecie tu - w "Metal Ogólnie"

Swoją drogą... Zwolennikiem podziału subkulturowego nigdy nie byłem, a wszelkie starcia na tle zainteresowań muzycznych uważam za zwyczajny kretynizm. Taki Hut jest przecież deklarowanym hiphopowcem (w dodatku czynnym - w światku hh jest całkiem popularny) i wcale nie jest przecież głupszy od Elda, który słucha metalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zyraff666
Hehehe, ja mam z kolei taki fajny problem, że już z urody jestem taki... ładny, więc nawet jeśli zapuszczę brodę (do czego z resztą jeszcze conajmniej pół roku) to będę wyglądał jak... laska z brodą. :D

A moze taki kobiecy hehehe (zarcik). Ale jest tez tego dobra strona - nie brali by cie za laske, tylko za dziwolaga, hehehe i nikt by sie nie czepial. Moze zaczeli by sie bac heh. Ja chyba zcinam moje wloski :cry: i pokarze calemu swiatu moje zakola hehehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F*ck, u mnie takie coś odpada. Usiłowałem wiele razy zapuszczać włosy, ale mi się ****** afro robi ! Mówie Wam, nie ma nic gorszego. Jak tylko kłaki mi podrosną to robi się z tego obciachowa szopa ala lata 70 :/ I nie da się z tym nic zrobić ! Nie będe przecież biegał co drugi dzień do fryzjerki, zeby mi prostowała (bez skojarzeń)..... Po prostu masakra :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Gdyby mi [beeep]ał jak mu podpowiadasz niebyt inteligentnie by to o nim świadczyło... Tak czyinaczej wychodzi na to że niema argumentu żadnego sie zacioł czyli niema corobić. Zacioł się. Udowodnił moją przewage.[/

Tylko, ze jkabys dostal, to watpie, bys dopominal sie o to, ze jest nieinteligentny i ze masz przywage :D

Jakby przyjąć że długie włosy to takie od pasa to chyba by nikt na forum niemógłby powiedzieć uczciwie "mam długie włoy" Ciekawe kto ma najdłuższe włosy na forum?

Sha ma najdluzsze do pasa, potem gosia i ja mniej wiecej rowne. Tzn ja mam dluzsze, ale ona ma proste, wiec wydaja sie dluzsze ;]. Nie wiem, jak inne dziewcyzny i faceci na forum

Jak tylko kłaki mi podrosną to robi się z tego obciachowa szopa ala lata 70 :/ I nie da się z tym nic zrobić ! Nie będe przecież biegał co drugi dzień do fryzjerki, zeby mi prostowała (bez skojarzeń)..... Po prostu masakra :/

Same opadna pod wplywem ciezaru. Poza tym, jesli masz ladne afro, to znacyz, ze masz duzo wlosw :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sha ma najdluzsze do pasa, potem gosia i ja mniej wiecej rowne. Tzn ja mam dluzsze, ale ona ma proste, wiec wydaja sie dluzsze ;]. Nie wiem, jak inne dziewcyzny i faceci na forum

Biorąc pod uwagę te włosy które nadal leżą u mnie na pralce, to i tak pewnie miałbym dłuższe od Ciebie.... :)

Same opadna pod wplywem ciezaru. Poza tym, jesli masz ladne afro, to znacyz, ze masz duzo wlosw :]

Ludzie ja wam naprawde nie radzę zaczynać tych tematów w Wojtkiem, bo to się może zakończyć naprawdę boleśnie.... w okolicy tyłka... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje poruszyć nowy temat a mianowicie temat podejścia ludzi (niemetalowców ) do matalowców. Tekst typu "metal jest głupi" "co tu widzidz w tej łupaninie". Ludzie mówią tal nie znając metalu. Dla nich metal to bezsensowne(!) ruczenie go mikrofonu i nawalamie(!) w perkusje.

Co o tym mwślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje poruszyć nowy temat a mianowicie temat podejścia ludzi (niemetalowców ) do matalowców. Tekst typu "metal jest głupi" "co tu widzidz w tej łupaninie". Ludzie mówią tal nie znając metalu. Dla nich metal to bezsensowne(!) ruczenie go mikrofonu i nawalamie(!) w perkusje.

Co o tym mwślicie?

Zgodzę się z tobą,że warto poruszyć ten temat :!: Często metal postrzega się

jako muzykę dla odmieńców,satanistów,itd.Nie potrafią dostrzeć,że ludzię którzy grają metal są.Polacy wolą posłuchać diskopololajt,historii o paleniu blanta,czy jakiś dennych pioseneczek blondynek z sylikonowymi cyckami(nie pamiętam nazwisk tego czegoś :lol: )...Zdarzają sie takżę porządnij metalowcy(POZDRO ELD)dla których mam szacunek.Jeżeli chodzi o tworzenie

muzyki metalowej też nie jest najgorzej,mamy parę zespołów znanych na całym świecie :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej ale ci metalowcy to sa biedni, wszyscy tacy fajni i puszysci a wkolo ich ciagle szkaluja i w ogooooole...

LUDZIE!

Wy sie zastanowcie co piszecie - a priori zakladacie ze metal to jest taki [beeep], wypasny i w ogole a zaraz obok stawiacie teze:

a proponuje poruszyć nowy temat a mianowicie temat podejścia ludzi (niemetalowców ) do matalowców. Tekst typu "metal jest głupi" "co tu widzidz w tej łupaninie". Ludzie mówią tal nie znając metalu. Dla nich metal to bezsensowne(!) ruczenie go mikrofonu i nawalamie(!) w perkusje.

a potem ktos inny pisze

Nie potrafią dostrzeć,że ludzię którzy grają metal są.Polacy wolą posłuchać diskopololajt,historii o paleniu blanta,czy jakiś dennych pioseneczek blondynek z sylikonowymi cyckami(nie pamiętam nazwisk tego czegoś Laughing )...Zdarzają sie takżę porządnij metalowcy(POZDRO ELD)dla których mam szacunek.

nie widzicie w tym idiotyzmu? No sorka - ale pewne rzeczy trzeba nazywac po imieniu, a z tej waszej dyskusji wynika ze ci co nie sluchaja metalu, to banda idiotow i niedorobow. Co wiecej, sluchajacych "historii o paleniu blanta" itp.

Jest takie stare przyslowie - latwiej zauwazyc zdzblo w cudzym oku, niz belke we wlasnym.

Wydaje sie wam ze bronicie metalu, a tak naprawde a priori stawiacie go ponad innymi gatunkami, jednoczesnie szydzac z nich. I jeszcze ten tekst "porzadni metalowcy"

Pfff....rotflowalem z tego dobre kilka minut. Smierdzi mi to prawdziwkowaniem na kilometr;]

Jesli uwazacie ze metal to nie jest bezsensowne bebnienie na garkach to zauwazcie tez uroki innych stylow muzycznych, poznajcie je a nie zamykajcie sie w jednym malenkim zelaznym swiatku. Zreszta przez takie teksty jakie uskuteczniacie(bronimy swojego, a napierd...amy na cudze) wpadacie w pulapke i dajecie tylko kolejne argumenty przeciwko muzyce metalowej.

zreszta - ujme to brutalnie. takie narzekania na temat tego ze metal to jest wielce pokrzywdzony, a przy tym najlepszy tylko ta cala niemetalowa holota nie potrafi go docenic, smierdza mi totalnym gowniarstwem :twisted:

Rzeklem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne style muzyki sa jak najbardziej potrzebne. Kazda muzyka ma cos ciekawego do zaoferowania i kazda ma cos co moze sie podobac. O gustach sie nie dyskutuje! Kazdy jest inny, kazdy ma inny gust, ale nie mozna powiedziec ze kto nie slucha rocka, metalu jest intelektualnym niedorobem. To prawda ze metal jest najtrudniejszy w odbiorze, choc muzyka klasyczna jest jeszcze trudniejsza (IMO), ale jest ktos nie ma ochoty zaglebiac sie w temat i po prostu odprzezyc sie przy dobrej muzyce to ma do tego prawo i niech sobie slucha czego chce. Tak w metalu jak i w innej muzyce sa kiepskie zespoly i ludzie ktorzy kompletnie nic nie wnosza do niej. Tak jest w hh, pop, techno i w metalu tez! Ja np. lubie Prodigy, albo porzadny ambient... I co?! Jestem przez to gorszy? NIE!!! To kwestia gustu!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy jest inny, kazdy ma inny gust, ale nie mozna powiedziec ze kto nie slucha rocka, metalu jest intelektualnym niedorobem.

DOKLADNIE! O to mi chodzilo, chociaz troszke zamotalem

To prawda ze metal jest najtrudniejszy w odbiorze, choc muzyka klasyczna jest jeszcze trudniejsza (IMO)

hmm...ja bym powiedzial ze po klasycznej Jazz jest bardzo trudny w odbiorze, a metal? to zalezy jaki...jakies progresywne pierdoly to na pewno :) no chyba ze chodzi o ten metal ciezki bardzo - no to fakt ze jest trudny w odbiorze bo z poczatku trudno tam cokolwiek wychwycic :P

po prostu odprzezyc sie przy dobrej muzyce

hihihi...ja jak sie chce odprezyc zapuszczam "Gallery of Suicide", tak mi sie przypomnialo :D

Tak w metalu jak i w innej muzyce sa kiepskie zespoly i ludzie ktorzy kompletnie nic nie wnosza do niej. Tak jest w hh, pop, techno i w metalu tez!

po raz drugi podpisuje sie wszystkimi konczynami i mackami. w metalu tez jest pelno rzadzizny(choc sie tym zbytnio nie interesuje), ktora jest zreszta pojeciem bardzo subiektywnym(tak jak i w ogole cale pojmowanie muzyki), bo dla mnie jakies "Rhapsody" czy "Luca Turilli" to zupelne gnioty, choc jedna piosenka tego ostatniego wpadla mi w ucho hyhy :twisted:

Ja np. lubie Prodigy, albo porzadny ambient...

hoho Prodigy to swietny zespol :D slucham ich od lat :D - ale w tym co piszesz jest cos dobrego, nie powinno zamykac sie w jednej szufladce i kultywowac swoja trv metalowosc;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila! Ja nie mam nic do popu ani regge(!) ani do new age ani do muzyki klasycznej ani do jakiej kolwiek innej muzyki!!! Napisałem tylko że denerwuje mnie powierzchowność ludzi któży nigdy nie słuszeli metalu, a mówią że jest GŁUPI(!!! :evil: !!!). Żle mnie zrozumiałeś Chimaero. Wcale nie potempiam innej muzyki!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...