Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kain87

Wybór karty graficznej za 100 zł

Polecane posty

Tak jak już kolega napisał zasilacz do wymiany. To jest obowiązek. Jak już to uwzględnisz to warto zalicytować coś takiego:

http://www.allegro.pl/item679139587_nvidia...an_edition.html

karty przedstawiać nie trzeba. Powiem tak chłodzenie, doskonałe oc jak i wydajność to jej główne atuty. Kiedyś ją miałem na podobnym konfigu i wszystko grało bardzo ładnie. Także pozycja godna polecenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec masz kartę szybszą od 66GT oraz na bardzo dobrym chłodzeniu Zalmana, które to oprócz tego, że dobrze spełnia swoja funkcję również odznacza się wysoką kulturą pracy. Zasilacz w Twoim przypadku tak jak napisałem jest obowiązkiem. Może się bowiem zdarzyć, że pewnego dnia usłyszysz pstryk i będzie po finale. Potem będzie problem co zabrał ze sobą...Także nie warto ryzykować nawet jak się gra tylko w sapera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 100zł chodza Gigabyte'a 7600GT GDDR3 256MB Silent Pipe II ;)

Jego podzespoły nawet na tym zasilaczu dobrze będą chodzić, nie przesadzajcie. Ludzie jakby ten tracer był taki jak sie na forach opisuje to ta firma by splajtowała od pozwów, a trzyma sie bardzo dobrze więc?

ALe zaraz tu napisze jakis trol, ze on mial on wie bo mu sie dom spalil, tak a ja wczoraj spotkałem kosmite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego podzespoły nawet na tym zasilaczu dobrze będą chodzić, nie przesadzajcie.

A to nie jest przypadkiem ten model co ma na naklejce :

[+12V] - 10A

??

Może będzie działać, a może nie będzie. Pytanie raczej do wróżki niż na forum. Nie napiszę "bankowo że sie spali", bo widziałem juz bardziej wypasione kompy z dużo słabszym zasilaczem (np. 225W - bardzo wczesny model ATX). I nawet działały. Do czasu aż przestały działać, i to też niekoniecznie z powodu uszkodzenia PSU. Cuda się zdarzają.

Ludzie jakby ten tracer był taki jak sie na forach opisuje to ta firma by splajtowała od pozwów, a trzyma sie bardzo dobrze więc?

Tu nie ameryka, nie ma wygranych spraw o poparzenie kawą w Mc Chicken (bo kubek był za cienki a napój za gorący) ani o spalenie chałupy spowodowane przez zasilacz. To drugie jest zresztą mało prawdopodobne, bo bezpiecznik na wejściu sieciowym (zapobiegający przeciążeniu domowej instalacji elektrycznej) mają nawet codegeny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe zaraz tu napisze jakis trol, ze on mial on wie bo mu sie dom spalil, tak a ja wczoraj spotkałem kosmite.

Coś dużo tych troli:

http://community.tomshardware.pl/comments....ussionID=124789

a tu w kwestii kosmitów obszerna lektura:

http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=...t=0&start=0

i nadal pozostaję przy swoim iż urządzenia tego typu są po prostu nieprzewidywalne a co za tym idzie nie godne polecenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zasilaczu komputer działa mi już ok 6 lat bez żadnych usterek(tylko teraz karta mi poszła , ale to nie od zasilacza), a gość w sklepie wpychał mi GF 8500 z pasywnym chłodzeniem.

PS.

Wkradł się błąd zasilacz nie jest 350W a 400W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kain87

W zasadzie mógłbym tutaj przytoczyć ostatni tekts z mojej przedostatniej wypowiedzi czyli:

i nadal pozostaję przy swoim iż urządzenia tego typu są po prostu nieprzewidywalne a co za tym idzie nie godne polecenia.

Tak to z tymi "zasilaczami" jest. Może chodzić rok, 6 lat, może chodzić 2 lata a może się zdarzyć ze cała sprawa odejdzie na wieczny urlop już po miesiącu. Czysta loteria i jego słodka tajemnica. Żeby nie było skutki zejścia takiego delikwenta to też będzie jego słodka tajemnica. Także zrobisz jak będziesz uważał my Ci jedynie radzimy jak zminimalizować niedogodności o których tu mowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...