Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Najlepsza gra sieciowa?

Polecane posty

No cóż, według mnie trudno jest wskazać najlepszą grę sieciową. Każdy zagrywa się w co innego. Dla jednych będzie to League of Legends, dla innych StarCraft 2, jeszcze dla innych - Battlefield: Bad Company 2. Osobiście zagrywam się i ubóstwiam ostatni wymieniony przeze mnie tytuł. Do strategii mnie nie ciągnie, bo nie lubię grać według schematów, a 40-50 minutowe mecze (jak to ma miejsce w LoLu), mnie nie kręca, i po prostu nie mam na coś takiego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad Comapny 2, kości ( zwykłe kości...generał i te sprawy ;) ), Gears of War ( omg Co-Op jest genialny ), Team Fortress 2, Burnout Paradise : The Ultimate Box oraz L4D 1 i 2

Czemu na liście nie znalazło się żadne MMO? Nie dlatego że nie gram.Po prostu mnie to nie kręci ;-)

Mam najwięcej godzin w Counter-Strike 1.6, ale to nie znaczy że muszę go doceniać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield Bad Company 2 & Vietnam, CS 1.6. Chyba najbardziej grywalne gry w które grałem, bym też pewnie napisał że WoW, ale niestety nie grałem.

Aha, no i jeszcze COD4, najlepszy COD z całej serii :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och dzieciaczki, to co teraz to nic w porównaniu do tego co było, niestety.

Q3, UT, CS, SC - wielkie tytuły tworzące ogromną, zarazem ciekawą scenę, no i tylko umiejętności się liczą

No, ale jeżeli miałbym wskazać najlepszą, to to, jednakże przerosła złożonością wielu graczy:

http://forum.cdaction.pl/TribesNext-t127885.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko stawiam na stare tytuły:

WSZYSTKIE części Hirołsów, Age of Empires, Stronghold... ech można by tak wymieniać dość długo :)

No i oczywiście CS. Nie mogło go tu zabraknąć, hehe.

A z nowszych (pojęcie względne): Test Drive: Unlimited

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q3, UT, CS, SC - wielkie tytuły tworzące ogromną, zarazem ciekawą scenę, no i tylko umiejętności się liczą

UT było dobre. Nawet bardzo. Pamiętam te posiedzenia paru godzin pod rząd i zabawy prześwietnymi mutatorami i modami. Szkoda, że gdy ostatnio zainstalowałem i uruchomiłem grę, serwery świeciły pustkami, a także wśród znajomych nie znalazłem nikogo chętnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Catalysm świetna gra dostałem na dzień faceta i se gram kapitalna mimo iż wymaga abonamentu ale ma bardzo wciągającą fabułę ale to nie problem bo prepaidy idzie kupić w Media Markcie za 90 złotych a dla mnie wow to najlepsza gra sieciowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...