Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajtek603

Karta Graficzna do C2D e4600, Chiefteca 400W Za 600zł

Polecane posty

Witam!!!

Aktualnie mam kartę Gigabate GeForce 9600 GT ale w nie dalekiej przyszłości chciałbym ją wymienić na lepszą ale nie wiem czy zasiłka mi wystarczy mój zasilacz to Chiftec 400 W. Jak by ktoś mógł to niech poda karty graficzne które powinny mi działać pod ten zasilacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na rozdzielczości 1280 x 1024. Moja płyta Gigabyte N650SLI-DS4L. Czyli lepiej wsiąść radka 4850 niż 4870. Podkręcić procesor ale ja nigdy tego nie robiłem i z lekka się boje :D a i po co jeszcze ramy dokupować ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie bierz HD4850, podanego wyżej w linku.

2GB to troszkę za mało. Na upartego możesz kupić 1GB, bo 3GB przy 32-bitowym systemie to max, ile zobaczy i wykorzysta, ale DDR2 tańsze nie będą, więc po co tak głupio oszczędzać...

Jak kupisz kartę i ją zamontujesz, napisz do mnie, to pomogę Ci podkręcić ten procesor. To jest proste i bezpieczne, trzeba mieć tylko minimalne o tym pojęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde sorry ale pomyliło mi się z zasilaczem myślałem że mam Chifteca ale mam takie 400 W HellFire z wbudowanym filtrem PFC to i tak powinien pójść 4850 nie ? aha ja tak przewiduję ten zakup na wrzesień :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale wejdzie na ten zasilacz nie ?

Nagroda dla tego kto wskaże pochodzenie zwrotu "czy wejdzie" w odniesieniu do oprogramowania i sprzętu komputerowego. Oraz sprawcę.

Odpowiedź na zadane pytanie brzmi:

NIE

o ile dobrze zrozumiałem jego sens - tzn. "czy wejdzie" w sensie "czy będzie działać. Bo ogólnie rzecz biorąc "wejdzie", mechaniczna zgodność złącz jest zachowana.

LOL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej będzie teraz wydać troszkę więcej na zasilacz niż potem dużo więcej na resztę gratów po rezygnacji z działania Twojego obecnego "zasilacza". Poważnie. Ostatnio robiłem kumplowi kompa po wpadce z Feel'em pewnego pięknego upalnego dnia. Lepiej więc nie ryzykować i nie psuć sobie wakacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...