Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zbyszko

Wybór karty graficznej do 650zł

Polecane posty

Muszę wybrac kartę graficzną:

-koniecznie z esc.pl

-radeon 4870

-do 650 zł.

na oku mam tą:

http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...oducts_id=14661

jedynym sensownym konkurentem jesli chodzi o 1GB jest ta:

http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...oducts_id=14916

jeśli z pewnych względów obu odradzacie, to są jeszcze 512ki 4870.

Ale co do powyższych.

Różnica 50 zł. które w tym wypadku są dla mnie ważne, a obie karty wyglądają na identyczne. Do tego ta tańsza ma troche lepsze taktowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wybrałbym grafę od PowerColor. Jeśli chodzi o ATI to PC wraz z HIS i Szafirem w tej bajce są jednymi z lepszych. Do Gigabyte ostatnio coś nie mam zaufania - są nierówni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GB zawsze było znakomitą marką... Ich nierówność wybuchła na forach i flame-żal-płacz się zaczął z bardzo nieudanym ga-kfnf9 (n-force 4 - 4X) do bardzo udanych Athlonów 64. Potem nastała pechowa epoka 8600GT gdzie dostawało się karcie i przy okazji producentom, a GB szczególnie bo piszczały cewki, przy czym w wielu innych firmach było to samo ale one nie są tak popularne jak GB ;)

Wybór tutaj jest prosty, PC, może nie jest to firma taka jak HIS albo Sapphire ale też robi dobre karty, GB jest na referze, więc będą szumy, oj będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oceniam daną firmę po kontakcie ze sprzętem który jest jej dziełem a nie po gadkach na forach ludzi którzy często nawet nie mieli w łapkach produktów o których raczą się wypowiadać. Ta płyta to pewnie chodziło o GA-K8NF. Miałem również...I to co mogę o niej powiedzieć to to że nie jest to sprzęt do o/c. Jak ktoś potrzebował płytki do kompa przeznaczonego do pracy ok mógł się tym zainteresować ale nic poza tym. To tak najkrócej żeby już tu nie narzekać na GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...