Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michal089

Blue Screen'y

Polecane posty

Witam,

ostatnio mam częste problemy z blue screenami :

lepiej nie otwierajcie dwóch naraz ....

treść blue screena z minidumb w załączniku

Sorry że tak dużo tego jest ale nie wiedziałem co najważniejsze, bo sie na tym nie znam.

Moja konfiguracja

karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600M GT

Procesor: Intel? Core2 Duo CPU T7300 @ 2.00GHz (2 CPUs)

3070MB RAM

Bluescreen_1.txt

Bluescreen_2.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy coś pomogę ale czy masz dostęp do innej kart graficznej?? Jeśli tak to spróbuj ja włożyć i zobaczyć czy też będą wyskakiwać te błędny Blue scrina bo ten plik 1 przynajmniej część komunikatu jest mi dziwnie znajoma

Tylko że mi wyskakiwały w czasie gry a w czasie normalnej pracy nie (TZN oglądania filmów czy pisania itd.) dałem na serwis ale powiedzieli mi że ok choć ja wiem co się działo

co prawda ty masz PC-expres a ja AGP ale miałem podobne komunikaty . Pamiętaj nie wiem czy to coś pomoże ale sprawdź jeśli masz możliwość (może też chodzić porostu o sterownik )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz symboli debugowania, więc minidump na niewiele się zda. Spróbuj przeinstalować sterowniki od karty graficznej, bo jeden z minidumpów wskazuje na sterownik od kart nvidii. Choć dwa różne komunikaty przeważnie wskazują na problemy z pamięcią ewentualnie z dyskiem, więc przetestuj pamięć programem Memtest86 lub Memtest86+ i odczytaj dane SMART dysku twardego (np. za pomocą programu HDTune).

Poza tym podaj pełną konfigurację sprzętową (łącznie z marką zasilacza) i jeśli wyskoczy Ci kolejny BSOD to podaj to co występuje po słowie STOP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beniamins9

Z tego co widzę to Michal089 ma laptopa, tak ? Więc sprawdzenie innej karty graficznej chyba odpada ? ;) Jeśli to podczas grania, to proponuję wyłączenie przyspieszenia dźwiękowego. Ja tak miałem i to pomogło - po prostu zintegrowana karta dźwiękowa nie dawała sobie rady w grach.

A jeśli to nie podczas gier to hmm... nie mam pojęcia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A racja nie zwróciłem uwagi na ten mały szkopuł. W takim razie pozostaje w mocy wszystko co napisałem wcześniej poza podaniem marki zasilacza. Z tego co pamiętam, to układy z tej serii lubiły się całkiem nieźle grzać, więc niewykluczone, że chłodzenie nie wyrabia pod obciążeniem, a z tego powodu również mogą się dziać takie cuda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie są na płytach z oprogramowaniem do notebook-a lub na partycji przywracania, z tym, że skompresowane. A tak poza tym, to musisz szukać w necie. Z tego co znalazłem na Google, to jest to plik sterownika do kamerki, więc przeinstalowanie sterowników może pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...