Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Jakim graczem jesteś?

Polecane posty

Ja jestem calakiem, ale w mniej hardkorowej odmianie. Na pewno nie zdarza mi się siedzieć nad grą całymi dniami i nocami, chociaż jak mam wolny dzień to zdarza mi się ostrzej, dłużej przyciąć. No i calak, a i owszem, ale nie dotyczy to wszystkich gier ;]

Dla przykładu. W takim Falloucie 3 żebym miał poczucie spełnienia, tzn. wg mojego mniemania właściwego ukończenia gry, musiałem: odkryć i dokładnie zbadać (bobrując od góry do dołu) wszystkie lokacje na mapie, znaleźć wszystkie książki podnoszące umiejętności (przeczesywałem Internet, żeby żadnej nie przegapić), zabrać z każdej lokacji przedmioty, które mogą być użyteczne dla handlarzy (->kasa) lub na warsztacie (->nowe przedmioty), skompletować wszystkie figurki dające premie do cech i talentów, porozmawiać z każdym NPC. Nie mówię o rzeczach tak oczywistych jak wykonanie wszystkich zadań pobocznych, czy ukończenie wątku głównego ;)

Ale z kolei już w takim Race Driver GRID wystarczy, że doszedłem do końca 'drabinki' kariery, nie biorąc udziału we wszystkich turniejach i miałem zwyczajnie dość - nie miałem ochoty wracać do prostszych, gorzej płatnych wyścigów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... parę lat temu pasował do mnie pykacz, każdą grę liznąłem ale jej nie przechodziłem. Teraz już pasuje calak, przechodzę każdą grę, którą sobie kupie ale nie siedze cały czas przy niej byle tylko przejść. No pomijając samochodówki, w te zdecydowanie pykam o ile je w ogóle da się ukończyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu. W takim Falloucie 3 żebym miał poczucie spełnienia, tzn. wg mojego mniemania właściwego ukończenia gry, musiałem: odkryć i dokładnie zbadać (bobrując od góry do dołu) wszystkie lokacje na mapie, znaleźć wszystkie książki podnoszące umiejętności (przeczesywałem Internet, żeby żadnej nie przegapić), zabrać z każdej lokacji przedmioty, które mogą być użyteczne dla handlarzy (->kasa) lub na warsztacie (->nowe przedmioty), skompletować wszystkie figurki dające premie do cech i talentów, porozmawiać z każdym NPC. Nie mówię o rzeczach tak oczywistych jak wykonanie wszystkich zadań pobocznych, czy ukończenie wątku głównego ;)

Tak z czystej ciekawości zapytam :cool: Ile ci zajeło tak dokładnie przejście Fallouta 3. Więcej niż 100 h? Ja mam podobnie jak ty (ale nie aż tak! xD) w Gothic'u 3. Bardzo lubie sobie zwiedzać różne zakamarki i poznawać świat gry :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie pasuje żaden z tych typów graczy. Ja jestem takim graczem, który... nie gra:P A żeby to dało się zrozumieć, to lepiej napisać, że więcej czytam o grach niż gram. Przynajmniej w tym roku. Więc gdyby tak wrócić do poprzednich wakacji, to kiedy dorwałam jakąś grę, która mi się spodobała (Splinter Cell: Double Agent, Assassin's Creed, Gears of War itp.) to przechodzę całą od początku do końca, ale nie zaglądam w każdą szczelinę, nie robię wszystkich zadań pobocznych, tylko w normalnym tempie brnę przez fabułę nigdy się nie spiesząc. Tak robię przez 95% tytułów, którę dopadnę. Chociaż są gry (tzw. wyjątki:P), w których lubię wejść sobie w jakiś zakamarek i nie licząc zupełnie na jakieś zyski poszperać (np. w mojej ulubionej serii Gothic). Jednak oprócz Gothiców, w których lubię sobie powchodzić tu i ówdzie jest mało takich gier (żeby nie powiedzieć, że nie ma ich wcale). Mało który tytuł przechodzę więcej niż 1 raz, bo zwykle potem mnie on nudzi. Istnieje grupa gier, w które gram jak typowy pykacz, ale jest ich jak na lekarstwo ;] Przykładem jest Scarface: Człowiek z blizną, w którego pograłam kilka godzin i zostawiłam, bo nie miałam ochoty kontynuować. Kiedy kupuję jakąś grę muszę mieć duży procent pewności, że mi się spodoba, bo nie lubię kupować a później w nie "pykaczować" ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie najbardziej pasuje chyba "calak". Jak już w coś gram to staram się grę przejść w 100 procentach (w końcu jak płacę za oryginał to nie mam zamiaru w niego grać 2 godziny i na półkę:)), chociaż zdarza mi się, że gram w coś dwa miesiące, a potem robię sobie 2 miechy przerwy, ale zostawiam save'y. Potem jak wracam to kontynuuję od momentu, w którym zrobiłęm sobie "urlop":)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połaczenie Calak z Pykaczem. Gdy gra jest niezła to gram po to żeby się dobrze bawić z zamiarem przejścia całej. Gdy trafi się jakiś gniot to jak to z gniotem: trochę pogram i mi się nudzi. Aktualnie próbuje przejść całe COJ i Splinter Cell ze 124 numeru CD-A. Pasuje również do mnie Online Player, bo od 2 lat gram w CSa, więc nie można o tym zapominać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś między calak a pykacz.

Oprócz tego lekko h4x u53|2 (hax user)

W innych RTS-ach to tak troche: S7|2at3g1st i |2!_!sH3r (Strategist i Rusher)

W FPS-ach : n00binator , Death from Above! i Uber-pwner

W RPG-ach : Podążam do przodu wraz z fabułą aż do końca...

W MMORPG-ach : Szanuje fabułę ale głównie level-o-matic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie pasuje calak. Chociaż zdąża mi się że nie przejdę gry w 100% bo jest głupio trudno czyt. Earth 2160. Może kiedyś do niej wrócę i dam jej szanse. Tak na pewno kiedyś do niej wrócę. Jak widać jestem zdesperowany czasem żeby coś ukończyć. Mam taką zasadę: jak już coś robię to do końca no chyba że jest to niewykonywalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kategoria to RPG Fanatic bo jeśli jakaś gra mnie wciąga, to przeważnie jest to RPG, któremu nie odpuszcze dopóki go nie przejdę. W inne gatunki gier lubie sobie głównie popykać, chociaż jeśli czasami znajdzie się wśród nich jakaś perełka, to katuje ją równie mocno jak moje ulubione erpegi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe K.:

Koder-osoba grająca w gry gdzie można używać wszelkiej maści kodów oraz modów,zabawiająca głównie w GTA:SA,bawiąca się bardziej możliwościami jakie dają kody niż przechodząca grę.Grająca raczej w sandboksy.

Koder2-Szybko dający za wygraną w co trudniejszych grach,często używający sejwów i kodów na amunicje,życie,pancerz itd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...