Skocz do zawartości
themisiorek69

Dark Messiah of M&M - instalacja

Polecane posty

Dzień dobry, problem polega na tym, że nie mogę zainstalować na laptopie gry wspomnianej w temacie. Gra jest z czasopisma wiadomego i lubianego, nr 11/2010.
Zawartość mojego drewniaka: 
Procesor: intel core i5-5200 CPU 2.20 GHz
16 GB RAM
Karta gr.: AMD Radeon (TM) R9 M375, Intel HD Graphics 5500
Windows 10 

Domyślam się że Windows jest pewnym problemem, ale czytałem że da rade to zrobić. Mój problem prezentuje się w ten sposób, że po uruchomieniu pojawia mi się menu instalacji, ale po kliknięciu na polecenie instalacji nie dzieje się kompletnie nic, poza tym że komputer głośniej chodzi. Sprawdzałem płytę na innym komputerze, gdzie jest Windows 7 i instalacja się uruchamia, chociaż nie kończy z powodu błędu CRC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Gdy masz płytę DVD w odtwarzaczu, rozpocznij proces instalacji.
> W oknie „Które gry chcesz zainstalować” odznacz „multiplayer”.
> W oknie „Funkcje, które chcesz zainstalować”, zaznacz opcję DirectX9.0c (ponieważ masz już zainstalowaną nowszą wersję).
> Może pojawić się błąd CRC, kliknij „Ignoruj”, a po nim kilka błędów CRC, ciągle klikaj „Ignoruj”.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie wyraziłem się nieprecyzyjnie, dochodzę tylko do tego pierwszego okienka z tytułem gry i do wyboru mam opcje:
Instaluj/Odinstaluj
Instrukcja użytkownika
Przeczytaj plik Readme

Wyjdź

Nie dochodzę do okna "Które gry chcesz zainstalować". Po kliknięciu Instaluj/Odinstaluj instalacja się nie rozpoczyna, komputer przez chwile głośniej chodzi, po chwili wyżej opisane okienko znika, pojawia się na sekundę małe różowe okienko z napisem "designed with demoshield" czy coś podobnego.

Edytowano przez themisiorek69
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...