Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiu98

Straż wiejska, (2001-01-19) Chandrasekhar

Polecane posty

Kolejna amerykańska produkcja, od których aż roi się na rynku filmowym. Czy można się przy tym filmie dobrze bawić (np z rodziną), a może raczej żałować, że to obejrzeliśmy. Teraz najważniejsze pytanie CZY WARTO ??, a może to produkcja dla kompletnych maniaków filmowych, którzy całymi dniami przesiaduja w kinie/przed telewizorem i oglądaja wszystkie najbardziej adsurdalne/głupie komedie które aż się proszą o wykreślenie z tej długiej listy światowej kinematografi.

Komedia Chandrasekhara opowiada o przygodach pechowych/ciapowatych policjantów, którzy przyduszeni faktem groźby zamknięcia ich komisariatu z powodu kiepskich osiągnięć, mimo to będą się starać by do tego nie dopuścić. Ich rejon mają przejąć lokalni. Czy uda się im przezwyciężyć wrodzoną głupotę/opieszałość/gapowatość?

Oby bo inaczej komisariat zostanie zamknięty. Jeśli chcecie się dowiedzieć co się wydarzy, jak potoczą się losy bohaterów koniecznie musicie to obejrzeć!, ale jeśli Cię to nie zainteresowało odpuść sobie. :biggrin:

-ogólnie film mi się podobał, ale brakowało mi w nim nieco realniejszego humoru (oprócz tego absurdalnego oczywiście), w niektórych momentach można było rotflować a w innych poprostu nie wiadomo o co chodzi. :down: Był jeden wątek miłosny i to mi wystarczy. Moja opinia tutaj schodzi na drugi plan. Najważniejsza jest wasza ocena.

Jay Chandrasekhar :Thorny

Kevin Heffernan :Farva

Steve Lemme :Mac

Paul Soter :Foster

Erik Stolhanske :Rabbit

Brian Cox :John O'Hagan

Daniel von Bargen :Grady

Marisa Coughlan :Ursula

Lynda Carter :Jessman

John Bedford Lloyd :Timber

ogólna ocena: 5,5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem w TV, ale kawałkami (tzn. siedziałem przy kompie i tak zerkałem; czasem tak robię, jak film jest średni :P) i dość śmieszny to on jest, ale czy dobry to zależy.. widziałem dużo lepszych komedii made in USA. IMO najlepsze komedie to amerykańskie i polskie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem w TV, ale kawałkami (tzn. siedziałem przy kompie i tak zerkałem; czasem tak robię, jak film jest średni :P) i dość śmieszny to on jest, ale czy dobry to zależy.. widziałem dużo lepszych komedii made in USA. IMO najlepsze komedie to amerykańskie i polskie :)

średni jest za śmieszność, ale według mnie nie jest za dobry to prawda jest wiele lepszych komedii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu leciało na Polsacie i skusiłem się na seansik (z drobnymi przerwami, nie pamiętam już na co, ale chyba to był mecz na TVP2, bo to była środa). Film plasuje w środku stawki komedii, nawet trochę wyżej niż pośrodku. Fajne dialogi, zakręcone wątki i nie ma niczego na siłę. Podczas oglądania nie nudziłem się, za co duży plus!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...