Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

WAŻNE! Zanim zaczepisz mnie na GG - przeczytaj (ver. 0.8)

Polecane posty

Ja zazwyczaj na GG to jestem niewidoczny. Kiedyś gdy je włączłem i byłem dostępny paru znajomych do mne zaczęło gadać i ne mogłem za nimi nadążyć.

Urzekła mnie Twoja historia ;) - przyp. CormaC

Dzięki, chyba się popłaczę :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja na g jestem dostępny praktycznie 20h na dobe :D....... a starczy być niewidocznym i problem znika....

Ktoś tam psioczył że Cormack zawsze zajęty.... no że zajęty się niedziwie, ale jak się naprawdę chce i ma oczym to pogadać idzie bez wiekszych problemów..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam psioczył że Cormack zawsze zajęty.... no że zajęty się niedziwie, ale jak się naprawdę chce i ma o czym to pogadać idzie bez wiekszych problemów..

Otoz to, otoz to :) Na ciekawa rozmowe na interesujacy temat czas sie znajdzie. Ale nie zawsze mam czas na gadke-szmatke typu "co slychac w redakcji?" :)

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S_T_A_L_K_E_R

Ja dopiero po tym temacie zobaczylem ze CormaC ma nr na forum:p Myślałem że redakotrzy nie podają :) .Gapiostwo:) Ale ja Cormacowi tylko 1 raz przeszkodzilem i bez powodu tego nie powtorze:p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC - możesz nam powiedzieć o co możemy cię pytać ?? A może wyznaczysz godziny w których będziemy do ciebie pisać ??

Jeśli to sarkazm, to daruj sobie. Nie musiałem wogole podawac swojego GG. Nie podoba sie - nie pisz do mnie. - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, na gg raczej nie ma co liczyć, ale czemu nie zapytać o coś w tym zakątku forum? Myśle ze Cormac nie miałby ku temu zbyt wiele obiekcji, jeśli to tylko zmniejszyłoby liczbę natrętnych i żądnych pytań.

Cormac, tak chciałem się zapytać, czy czytasz coś z Fantastyki i czy coś możesz mi polecić (poza zamknięciem japki, of coz)?:D

Nieee... od pytań do redakcji masz "pytania do redakcji" - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czrny nierozumiem o co ci chodzi.....

Albo ty nierozumiesz o co Cormirmu chodzi...... jemu chodzi o to że jak niemasz o czym gadac i masz mu przeszkadzac to niepisz na gg..... a zanim napiszesz to wymyśl coś ciekawego.... czy wspominał co ś otym aby się od niego kategorycznie odwalić ? bo ja niesłyszałem ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrry... :( Ale chodziło mi oto żeby CormaC na GG rozmawiał na ciekawe tematy, a jak ktoś chcę mu rzucać jakieś ochłapy to niech czyni to na forum :) Może CormaC się wtedy zlituje i odpowie takiemu durniowi na zadane pytanko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czrny nierozumiem o co ci chodzi.....

Albo ty nierozumiesz o co Cormirmu chodzi...... jemu chodzi o to że jak niemasz o czym gadac i masz mu przeszkadzac to niepisz na gg.....

Yessss, akcja oświatowa przyniosla efekty :) Dokladnie o to mi chodzi - ze nie mam czasu rozmawiac o pogodzie i stanie drog w Polsce ;)

Sorrry... Ale chodziło mi oto żeby CormaC na GG rozmawiał na ciekawe tematy, a jak ktoś chcę mu rzucać jakieś ochłapy to niech czyni to na forum Może CormaC się wtedy zlituje i odpowie takiemu durniowi na zadane pytanko

Po pierwsze - na GG nie musza byc tylko ciekawe tematy, ale jak juz ktos chce pisac, to niech ma do pisania cos konkretnego, a nie gadke-szmatke w rodzaju "co slychac w redakcji?". Jak ktos chce np. porozmawiac o mojej recenzji, nie zgodzic sie z ocena itp to prosze bardzo. BTW - nie uwazam, ze ktos zadajacy mi pytanie od razu jest durniem :) No chyba ze samo pytanie nie pozostawia co do tego cienia watpliwosci ;) Ale tutaj odpowiadac na pytania nie bede, bo od pytan jest inny dzial :)

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frankfurterus

A wyobraźcie sobie Redkacja Kontratakuje! Ponad 10 000 osób klikających na napis "(nieznajomy)" po to by zobaczyć jakiś głupi tekścik mszczącego się redatora :twisted: . Szczerze mówiąc sam mam z tym GG problemy (jednego dnia włączyła się pare razy ta sama dziewczyna na dodatek na koniec przyszła z obstawą), ale jak nie chce gadać z kimś kogo nie znam po prostu nie odpowiadam. A swoje GG dałem ot tak sobie. I tak tylko 2-3 osoby z forum mnie zagadały (no i raz CormaC, ale tak sie nie liczy :wink: ) więc o nic nie musze się martwić (przynajmniej na razie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Ja mam problem z głowy bo najprościej...nie pisze redaktorom na GG. Bo recenzje nawet jeśli sie z nimi nie zgadzam to pozostawiam przemysłenia sobie a nie dręcze głupimi pytaniami że coś mi nie pasuje bo tamto.... to nie ma sensu, jak sie zbierze pare osub z różnymi pogladami na jeden chociażby temat to już jest klapa. tyle osub do odpisywania że nawet tłok w zatłoczonym Ikarusie (taki stary ałtobus) czy Jelczu to pestka. Swoją drogą nowe Man'y, Autosany czy Solarisy RULEZ>>>.. ale nie o tym mowa ......sorka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC jest jeszcze inny bardzo sprytny sposób, podaj numery GG innych ludzi z redakcji to się horda na nie rzuci i będziesz miał relatywnie mniej gamoni na GG :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC jest jeszcze inny bardzo sprytny sposób, podaj numery GG innych ludzi z redakcji to się horda na nie rzuci i będziesz miał relatywnie mniej gamoni na GG :lol:

Hehehe ;] <joke>To by chyba nie przeszlo </joke> :P A tak na serio to faktm, jezeli kots che pogadac i ma oczym to nic trudnego, moze nawet pogadac ze Smugglerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC jest jeszcze inny bardzo sprytny sposób, podaj numery GG innych ludzi z redakcji to się horda na nie rzuci i będziesz miał relatywnie mniej gamoni na GG :lol:

...ale relatywnie więcej wkurzonych Wsólpracowników z CDA...:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem żadnym natrętem, bo po co mam jednemu z redaktorów zawracać głowę i pytać o coś, na co i tak mi nie odpowie. Mnie nie interesuje np. to jakie Eld ma włosy. Ja to bym chciał dostać adres i telefon każdego redaktora :D

PS. Zaciekawiło mnie panie CormaC, że ty nie masz numerów gg innych redaktorów. Troche to dla mnie dziwne i mało realne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Zaciekawiło mnie panie CormaC, że ty nie masz numerów gg innych redaktorów. Troche to dla mnie dziwne i mało realne.

A mozesz mi powiedziec, do czego mialyby mi byc potrzebne numery innych redaktorow? Mam numer Qn'ika, ktory ostal mi sie jeszcze z poczatkow istnienia forum i mojego na nim moderowania, kiedy lacznosc z Qniem byla mi potrzebna :) Od razu mowie, ze numeru QN'ika nie podam, bo on sam kiedys stwierdzil, ze nie chce rozmawiac z kims, kto nawet nie umie go znalezc w katalogu :) A reszta redaktorow? Po co mi ich numery?

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niewiem, ale ja np. mam numery wszystkich kumpli ze szkoły, bo oprócz tego że sie z nimi spotykam, to lubie też pogadać na gg. Na twoim miejscu tak samo miałbym wszystkie numery "kolegów" z pracy. No chyba że nie chcecie ze sobą utrzymywać kontaktów :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Zaciekawiło mnie panie CormaC, że ty nie masz numerów gg innych redaktorów. Troche to dla mnie dziwne i mało realne.

A mozesz mi powiedziec, do czego mialyby mi byc potrzebne numery innych redaktorow? Mam numer Qn'ika, ktory ostal mi sie jeszcze z poczatkow istnienia forum i mojego na nim moderowania, kiedy lacznosc z Qniem byla mi potrzebna :) Od razu mowie, ze numeru QN'ika nie podam, bo on sam kiedys stwierdzil, ze nie chce rozmawiac z kims, kto nawet nie umie go znalezc w katalogu :) A reszta redaktorow? Po co mi ich numery?

Pozdrawiam!

Hehe, ja jak potrzebowałam nr Qn'ika aby sie o coś spytać, to najpierw przez pomyłkę wpisałam "Qnik", bez apostofu [tak się to zwie, prawda?^^]. I pojawiłiły mi się miliony osób o takim nicku. Wszyscy chcą być jak Qn'ik :D;). Ale potem mnie olśniło jaki błąd zrobiłam i mam numer ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Zaciekawiło mnie panie CormaC, że ty nie masz numerów gg innych redaktorów. Troche to dla mnie dziwne i mało realne.

A mozesz mi powiedziec, do czego mialyby mi byc potrzebne numery innych redaktorow? Mam numer Qn'ika, ktory ostal mi sie jeszcze z poczatkow istnienia forum i mojego na nim moderowania, kiedy lacznosc z Qniem byla mi potrzebna :) Od razu mowie, ze numeru QN'ika nie podam, bo on sam kiedys stwierdzil, ze nie chce rozmawiac z kims, kto nawet nie umie go znalezc w katalogu :) A reszta redaktorow? Po co mi ich numery?

Pozdrawiam!

No i tu jak najbardziej racja. Mnie najbardziej wkurzaja co chwile wyskakujace okinka z jakimis ludzmi, ktorzy nie chca sie przedstawic. A co do piero CormaC. Wiec wnosze o apel do wszystkich : Jezli nie macie o czym pisac to nie piszczie.

Ps. Do CormaC'a : pozdrow Ule :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu tak samo miałbym wszystkie numery "kolegów" z pracy. No chyba że nie chcecie ze sobą utrzymywać kontaktów :wink:

Ja nie pracuje w redakcji (jestem stalym wspolpracownikiem, a nie etatowcem), wiec to nie sa moi "koledzy z pracy". Teraz lapiesz? ;)

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
Ja nie pracuje w redakcji (jestem stalym wspolpracownikiem, a nie etatowcem), wiec to nie sa moi "koledzy z pracy". Teraz lapiesz?

HEHEH CormaC po tym co powiedziałeś już cie koledzy z redakcji odpowiednio potraktują :P (poślą z kwitkiem :D). Nie ale tak na serio to wszyscy powinni wiedzieć że CormaC to tylko pomocna dłoń a nie jakiś redktor i nie musi chodzić z nimi do roboty; załatwia wszystko w chaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...