Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Jak dla mnie to cała recenzja jest na siłę, byle tylko napisać "Pierwsi w Polsce". :/ Mam nadzieję, że w przyszłości tak nie będzie, bo IMHO prawie nikogo nie obchodzi, czy CDA jest pierwsze, dziesiąte, czy nie wiadomo które, wszyscy chcą tylko przeczytać subiektywną recenzję dotyczącą CAŁEJ gry, trybu single i multi, a nie singla i bety.

Lepiej się chyba tego ująć nie dało :O

Ja takze popieram taki apel. Ogolnie z recenzji dowiedzialem sie niemal tyle ile moglem samemu zgadywac i wlasie to mi sie bardzo nie podoba. W kazdym razie to byl ostatni numer CDA, ktory kupilem wiec juz nie bede na to narzekal.^^ Na jakis czas musze sobie odpuscic CDA i zaczac kupowac pismo dla graczy PC.

EDIT: Czy do tej gry beda darmowe (na PC) DLC? Nie chcialbym kupowac gry po to by potem musiec kupowac nowe mapy i bronie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że koniec bety już nastąpił. Ale za to możemy się cieszyć, bo już w piątek premiera polska gry! :) Mi powinno przyjść w godzinach około południa, więc już będę mógł pograć jak wrócę do domu, no a potem weekend na przejście kampanii, bosko. :P Ta nowa mapka z Walkthrough wygląda według mnie jeszcze lepiej niż Port Valdez, jeżeli wszystkie będą tak dobre to się chyba rozpłynę ze szczęścia. ^^ Teraz pozostaje tylko czekać...

PS. Na filmiku faktycznie widać, że dmg broni został zwiększony, jak taki będzie w pełnej wersji, to się możemy cieszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, na battlefieldzone zobaczyłem linka do kupna na ultimie i AKS-74u do odblokowania. No bez jaj to się robi powoli śmieszne. Niedługo będzie "daj nam dodatkowe 100 zł a odblokujemy ci wszystko, a jeżeli dasz 200 to dami ci fly hacki" Ehhh i nie ujdzie już odróżnić haxa od tego co wybulił kasę

Na Gram.pl też jest taka sama promocja ale mnie to tam jakoś szczególnie nie przeszkadza, jak to się powiada "dają to bierz, biją to spie......"

PS. Na filmiku faktycznie widać, że dmg broni został zwiększony, jak taki będzie w pełnej wersji, to się możemy cieszyć.

tylko pamiętaj nie sugeruj się filmikami z Singla bo prawie w każdej grze w singlu obrażenia zadawane od broni są zwiększone w stosunku do multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam pytał o DLC - najprawdopodobniej mapy będą darmowe, jakieś DLC płatne mają być, ale nie wiadomo jakie (może do kampani single ?). Ja tam nic nie dokupuje, nawet jak zażądają kasy za mapy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamiętaj nie sugeruj się filmikami z Singla bo prawie w każdej grze w singlu obrażenia zadawane od broni są zwiększone w stosunku do multi.

Mówie o tym filmiku PC Walkthrough, gdzie gość gra z innymi w multi. Nie jest to tryb hardcore, bo mają normalne znaczniki bez celowania, a zaskakująco łatwo inni giną. :)

Ja mam nadzieję, że te płatne DLC to nie będzie nic ważnego, bo nie mam zamiaru płacić dodatkowej kasy. Ściągne tylko to, co darmowe, ale pewnie nowe mapki będą free, a to najważniejsze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl jest napisane, że wysyłają 3 marca. :) Mam nadzieję, że przyjdzie na 4, a jak nie to na 5 na pewno, więc będę już co miał robić w weekend. :D

A jeżeli chodzi o te mapki, to ja rozumiem że na początku jest 8, odrazu można ściągnąć dwie kolejne, więc w sumie jest 10 od premiery, a pod koniec marca 2 kolejne, więc w sumie będzie 12. To dość dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że kolejne DLC z mapkami mogą nas zaskoczyć już niedługo. :) No i co najważniejsze, to wszystko jest ZA DARMO! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojawiły się konkretne informacje na temat pierwszego DLC do Bad Company 2

"... już od 2 marca będzie można znaleźć w sklepie 2 nowe mapy do pobrania: Nelson Bay (mapa dla tryby Rush) i Laguna Alta (mapa dla trybu Conquest). Jak zapowiada EA, kolejny mapy, takie jak Arica Harbor (Conquest) i Laguna Presa (Rush) pojawią się w sklepie za darmo do pobrania do końca marca."

źródło: http://www.battlefield.pl/

Filmik opisujący mapy Nelson Bay (sceneria nocna) i Laguna Alta (jesienna rozwałka)

zaś na

filmiku z akcji charytatywnej możemy podziwiać w akcji M1 Garand (1:35 i 1:45) dostępny po premierze dla Veteranów Battlefield.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem filmik na youtube

i mam pytanie czy dubbing będzie tylko na Ps3 czy tez na PC i Xboxie bo sądząc po tym komentarzu :Zazdroszcze posiadaczom? PS3. Mam pewne wątpliwości. I czy będzie demo na PC jeszcze przed premierą?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi Ci o

TheBlackNotWhite (1 dzień temu)

@Foodfast123 Zazdroszcze posiadaczom PS3.?

a wystarczyło zejsc troche nizej i zobaczylbys :

Foodfast123 (2 tygodnie temu)

EA Polska oswiadczylo, ze z powodu "problemow technicznych" polonizacji na PS3 nie? bedzie....

krótko mówiąc : użytkownik "TheBlackNotWhite" zazdrości użytkownikom peestrójek , że polonizacji Nie będzie ( choć ja osobiście nigdzie o tym nic nie słyszałem , więc cięzko coś powiedzieć - pamiętaj to tylko komentarze , które może napisać każdy ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamiętaj nie sugeruj się filmikami z Singla bo prawie w każdej grze w singlu obrażenia zadawane od broni są zwiększone w stosunku do multi.

Mówie o tym filmiku PC Walkthrough, gdzie gość gra z innymi w multi. Nie jest to tryb hardcore, bo mają normalne znaczniki bez celowania, a zaskakująco łatwo inni giną. :)

ale jesli sie nie myle to film z konsoli a tam zupelnie inaczej sie strzela

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiła mnie

Bad Company 2 a dokładniej kwestia tego 3 osobowego Buggie z zamontowanym karabinem. Na żadnej ze stron niema informacji że taki pojazd w grze się pojawi, więc jestem ciekaw czy będzie on dostępny tylko w singlu czy może dostaniemy go też do Multi :icon_question: bo muszę przyznać że wygląda na ciekawą propozycję eksterminacji przeciwnika :tongue:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, bardzo fajna reklama, fajnie, jakby zdecydowali się ją puszczać u nas :P

Chociaż, jeżeli nie reklamowali w TV Mass Effect 2, to raczej żadnej gry reklamować nie będą. Szkoda, że gry są u nas cały czas traktowane, jako rozrywka niższego rzędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesli sie nie myle to film z konsoli a tam zupelnie inaczej sie strzela

Nie, widać najpierw menu z BC 2 na PC, zresztą cały filmik dotyczy PC, więc nie może być z konsoli. :)

Filmik opisujący mapy Nelson Bay (sceneria nocna) i Laguna Alta (jesienna rozwałka) TUTAJ

O, miło że dałeś link, nie widziałem tego jeszcze, wygląda ciekawie, zwłaszcza Laguna Alta, trochę za to dziwnie według mnie ta Nelson Bay, bo rzadko gra się w nocy, w ciemnościach. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho beta była tym demem

każdy kto chciał klucz zdobył ( sam praktycznie bez wysiłku zdobyłem 4 klucze )

Nocna mapka (Nelson Bay) - świetne , chociaż mogłoby być ciemniej

Laguna Alta - z filmiku sprawia ona wrażenie małej mapki ( pewnie przez te wąziutkie drogi ) - zobaczymy jak to będzie

ehh nie mogę się doczekać jakiejś pustynnej bitwy czołgów , czy skradania się pod osłoną nocy z żywymi graczami , bez skryptów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zabicia Nudy, 2 filmiki:

i drugi:

Co prawda nie nowy filmik bo z poprzedniego roku ale wątpię aby wielu z was go widziało (rozgrywka na mapie Atacama Desert)

i na koniec coś co mnie rozbawiło że o mało z krzesła nie spadłem a mianowicie temat na forum EA założony przez użytkownika "SimGameIt" który w związku z przesiadką na BC2 prosi o pomoc w pozbyciu się innej :wink: gry w dość nietypowy sposób :laugh: link do tematu --> Time For Destruction!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra bedzie miala wystarczajacy potencjal do rozgrywek klanowych, czy jest to raczej bardzo mila rozgrywka cieciowa, ale taka raczej kazualowa? Szukam jakiejs odskoczni od CSS wiec sie zastanawiam na dkupnem tej gry. Warto?

PS: Kilka pytan dla lepszej orientacji. Ile osob naraz na mapie moze grac? Jaki tryb gry jest najciekawszy i czy mozna rozwalic kazdy budynek (czy to skryptowane akcje?)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

Według mnie warto kupić dla gry klanowej, świadczą o tym chociażby takie tryby jak Squad TDM lub Squad Rush, gdzie w cztero osobowych drużynach musisz ubić określoną ilość wrogów/wysadzić lub obronić cele.

Na mapie mogą grać na raz 32 osoby.

Tryb Rush z wysadzaniem celów jest bardzo ciekawy, zarówno jak Conquest, ciężko określić co lepsze.

Rozwalić da się większość budynków, ale nie wszystkie, bo czasem nie miałoby to sensu, nie mniej zawalają się całe budynki i zostają gruzy. Tak, to oskryptowane akcje, w pewnej mierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 osobowe drużyny a drużyn w teamie może byc kilka. A jak Starsze części BFów pokazały jest to swietna gra do sparingów klanowych.

Rozwalac mozna 3/4 rzeczy, niektóre maja twardsza konstrukcje x)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link do gameplaya nie widziałem jeszcze tego z Africa Harbour.

Co do klanów to może być śmiesznie sam jestem w klanie CoD 4 który zamierza profesjonalnie grać w BC2 a tylko ja i przywódca mieliśmy styczność z poprzednimi grami serii. To raczej będzie krótka rozgrywka bo wątpię by się inni szybko nauczyli.

BC 2 to już nie BF klasyczny BF tylko raczej spin-off, prawdziwą klasę pokaże BF 3(za pare lat?). BC 2 stawia na fun, jeżeli ktoś szuka czegoś a la BF 2 czy 1943 to niech sobie odpuści bo tu masz nielimitowaną amunicję w pojazdach, karabiny stacjonarne tylko się przegrzewają itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...