Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

I'm newbie here and have to introduce myself. My name is Alex, 28 y.o. from Hungary. I have been looking for such kind of forum for a long time and at least I'm here. Hope that I'll become a member of this community and finally get the answers on all my questions, and may be my experience will be useful for all the ppl around. My Geek code GKDGRGBJ68QN.

Hi :) You're welcome, although you might find communication a little bit difficult, since it's polish language-based forum. Yet it doesn't hurts to give a shot. Just stick to topic, ok? :wink: - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURDE!! Wy to jesteście biedni albo głupi. . . Po co piracić FarCry'a jak w sklepach jest w "Kolekcja Klasyki" za niespełna 25 złociszy (a jak sie dobrze poszuka to i za mniej można znaleźć).

Sam trochę sie dziwie tą ceną. . . gra ma najbardziej zaawansowany silnik graficzny jaki kiedykolwiek powstał i taka cena. . .lol :D:D:D

Ale sprzęt potrzebny do przekonania się że ten engine jest tak dobry już nie kosztuje tak mało :(

Można jakieś spolszczenie albo polską instrukcję do edytora znaleźć??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURDE!! Wy to jesteście biedni albo głupi. . . Po co piracić FarCry'a jak w sklepach jest w "Kolekcja Klasyki" za niespełna 25 złociszy (a jak sie dobrze poszuka to i za mniej można znaleźć).

Ale zaraz, czy to przypadkiem nie kupujemy wersji polskiej, bez możliwości korzystania z angielskiego? :P Jeśli o mnie chodzi, to ta cena i tak jest za wysoka ;) (joke)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciągłem demo z netu, zakochałem się w tej grze i kupiłem gierke w pobliskim empiku - do dziś nie żałuję a grę przeszedłem 3 razy :). Jak na tamte czasy grafa CUD (dziś też :P), a polonizacja jakoś mi nie przeszkadza choć trzeba przyznać, że żenada :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo.

Wg mnie to jeden z najciekawszych FPP jaki dotad sie ukazal.Jest ciekawy,dosc klimatyczny jak na FPP,oraz w pewien sposob nieliniowy.Do dzis grafika wysp,wody i roslinnosci mnie urzeka i powoduje szybsza akcje serca.Cena dzisiejsza tego FPP to smiech(20 zl wiec warto).Leveli jest sporo,moza jezdzic ustrojstwami wiec jest ok.Oprocz zolnierzy do likwidacji mamy mutanty.Same otoczenie jest cudne.Gralem w nia jeszcze na takim trupie ze szok(Duron 800....256 ramu...) ale dalo rade.Jest o wiele ciekawsza nawet za 6 razem niz Doom III,Quake IV czy HL2.

Warto

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gira fajna, ogolnie mi sie podoba. mam tylko kilak pytan do forumowiczow. ma karte graficzna GF6600GT 128mb 128b AGPx8 Gainward, proc AMD athlon 3200XP, 1280 mb ram plyta glowna ABIT nf7-s. pierwsze pytanie dotycz dzwieku: czu u was tez jest takiej hmmm, srednij jakosci? cos jakby dzwiek byl przymulony, i slychac troche trzaskow, i szmerow. aha, noi na meojej karcie na pelnych detach, woda wygląda tak sobie, a na screenah w necie widze ze jest lepiej. pomozcie bo oczuwam niedosyt, poniewaz wszyscy ja chwala, a mnie te dwa punkty denerwuja. z gory dzieki. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem co DVDfan z wodą i nie wiem co jest grane.. mozę stery? ale w każdym razie po zagraniu w demko na pewno kupie full.

ale jest jeszcze dziwniejasz sprawa mianowicie po ustawieniu wody na high albo very high wody sie robi jakiś abstrakcyjny kollage,wygląda troche jak...sraka :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farcry... hm... powiem tak. Na ocene 10/10 nie zasługuje. sam dałbym 8, 9/10 nie więcej. Czemu? Gra mnie po prostu odrzuciła. I dla mnie była troche monotonna.. Dźwięk też mi sie nie podobał(strzały z karabinu były takie jakieś.. dziwne. dla mnie za mało "soczyste").

BTW. Jeśli chcesz(dvdfan) zobaczyć najlepszą wode w grach to włącz HL2. Dla mnie tamta gra bije FC. Szkoda tylko że liniowa..(HL2) :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda? Zobaczcie trailery FarCry Instincts Predator... Tam to dopiero jest woda! Poza tym grałem u kumpla, FarCry Instincts Prdator wymiata! Jak zwykle... Kiedy podoba mi się jakaś gra konsolowa, to nigdy nie ma jej na PC!

E.. To tu też można mówić o grach na inne platformy???

Far Cry jakoś mi nie przypadł. Podobało mi sie za to że mozna fragment mapy(nie było już tego tak pokazanego w budynkach) na różny sposób przejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wersje na x boxa i jestem zawiedziony. Mimo ślicznej grafiki rozgrywka jest monotomna, AI przeciwników na żenującym poziomie a całośc sprowadza się do brnięcia wytyczoną ścieżką i walenia ile wlezie w napotykanego przeciwnika [detekcja nabojów i losowe headshoty również zawodzą]. Ponadto radar tylko psuje całą zabawę bo zdradza dokładnie lokację oponenta .... no nic, pocieszam się tym że podobno wersja na x'a znacząco rożni się od tej na PC i pod względem free-roamingu, rozgrywki i nawet fabuły. Jak zmodernizuje kompa to napewno zapoznam się z piecową wersją która jest ponoć lepsza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wersje na x boxa i jestem zawiedziony. Mimo ślicznej grafiki rozgrywka jest monotomna, AI przeciwników na żenującym poziomie a całośc sprowadza się do brnięcia wytyczoną ścieżką

To rzeczywiście różne od wersji pecetowej, gdzie na przejście poziomu było kilka różnych sposobów, szczególnie w początkowych etapach ;] Można było fruwać na lotni, albo olać i iść na piechotę, albo jeszcze inaczej. Strzelać do wszystkiego albo skradać się i spychać na wrogów beczki, albo łodzą, albo samochodem itd. itp. - możliwości było mnóstwo... a Far Cry teraz pofrunie na średnio kosztownym sprzęcie - u mnie na 2GHz procku i GF5200FX i pamięci 768 MB RAM idzie już bardzo ładnie, ale tylko pod XP :P Sama gra też tania już jest, ale polonizacja... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wersje na x boxa i jestem zawiedziony. Mimo ślicznej grafiki rozgrywka jest monotomna, AI przeciwników na żenującym poziomie a całośc sprowadza się do brnięcia wytyczoną ścieżką i walenia ile wlezie w napotykanego przeciwnika [detekcja nabojów i losowe headshoty również zawodzą]. Ponadto radar tylko psuje całą zabawę bo zdradza dokładnie lokację oponenta .... no nic, pocieszam się tym że podobno wersja na x'a znacząco rożni się od tej na PC i pod względem free-roamingu, rozgrywki i nawet fabuły. Jak zmodernizuje kompa to napewno zapoznam się z piecową wersją która jest ponoć lepsza :)

Który to FarCry, Instincts, czy Instincts Evolution? Ten drugi jest świetny wcale nie liniowy. Może nawet swobodniejszy niż Pecetowa wersja... Ale najlepszy jest Predator na X360, to dopiero coś!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to FarCry, Instincts, czy Instincts Evolution? Ten drugi jest świetny wcale nie liniowy. Może nawet swobodniejszy niż Pecetowa wersja... Ale najlepszy jest Predator na X360, to dopiero coś!!!

Grałem w Instincts a Evolution to tylko 6 albo 8 dodatkowych krótkich misji. Może i są bardziej nieliniowe ale to tylko mały dodatek :wink:

A Predator na nowego x'a rzeczywiście ma niezłą grafike, tylko nie wiem czy bazuje na wersji pecetowej czy konsoli microsoftu. Mam nadzieje że tej pierwszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge, jak wy się mozecie tak zachwycac Crysisem skoro Terrorist Takedown:Wojna w Kolumbii ma o wiele ładniejszą grafę!!!!! i kosztuje 2dychy i jest to polska gra!!!!! :wink:

Elo.

Soreks ale musze i wlai mnie czy bedzie ostrzezonko.

Ten pan to DEBIL.

SPADAJ!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mam wieksze IQ od ciebie!!!!!!!!!!!!!!(i mam crysisa)

Sashell, masz ostrzeżenie za trolling. Jak nie przestaniesz się wydurniać, to możemy się szybko rozstać. A ty Firekage czuj się upomniany za karmienie trolla - niektóre rzeczy są tak oczywiste, że nie trzeba ich wypowiadać na głos. - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...