Skocz do zawartości
showbiz

Komputer + Monitor 3000 zł

Polecane posty

Planuję zakupić zestaw Komputer + Monitor do góra 3000 zł (choć jeśli nie ma znaczącego przeskoku w jakości, wolałbym zapłacić mniej). Nie śpieszy mi się z zakupem, więc jeśli warto jest poczekać, zrobię to. Zakup łącznie ze skrzynką, bez niepotrzebnych rzeczy tj. napęd. Nie włączać w cenę systemu, wgrany będzie Win10 64 bit. Zakupiony zapewne będzie w dowolnym sklepie internetowym, możliwość złożenia mile widziana. Odnośnie monitora nie mam preferencji, gdyż do tej pory głównie korzystałem z laptopa. Może być np. mniejszy na rzecz lepszego pc. Stosowany będzie do grania, ewentualnie programowania. Raczej nie będę się bawił w podkręcanie. Prosiłbym również o obudowę najprostszą jaka może być jeśli chodzi o wygląd. Najlepiej bez żadnych udziwnień, matowa, czarna.

Z góry dziękuję za propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba uciął trochę na płycie i SSD, wziął 8 GB RAM, a w zamian pokusił się o tani model GTX 1660:

https://www.morele.net/inventory/info/07cf0bc7/

Zestaw nie będzie wybitnie cichy, ale za to wydajnościowo chyba nie do przebicia w tej cenie. W przyszłości dokupiłbym drugie 2x4GB RAM, chyba że powiedzmy w ciągu miesiąca-dwóch byłbyś w stanie doinwestować do RAM-u, to wtedy weź 1x8GB (Cruciale od Bull3t będą ok) i dokup niedługo drugie 1x8GB - Ryzen 1 generacji bardzo lubi Dual Channel, a trochę mniej lubi gdy jest 4x4GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...