Jump to content
Torment01

diablo 3 reaper of souls - zbyt łatwe

Recommended Posts

Witam, zakupiłem nie dawno diablo 3 reaper of souls w wersji na PS4. Gram z drugą osobą, czasem sam i wydaje mi się, że gra jest łatwa, jak by dla dzieci:) W sensie mam ustawiony poziom ekspert, gram barbarzyńcą i wchodzę w maszkary jak w masło, na dodatek czemu mam nie ograniczoną liczbę mikstur leczniczych? Gdzieś wyczytałem, że to za sprawą którejś aktualizacji, tak ma być? I jeszcze śmierć, nie dość że mogę się wskrzesić to jeszcze z niczym poważnym się to nie wiąże, chyba tylko uszkodzony ekwipunek. To wszystko sprawia, że gra jest banalna, nie wiem czy coś mam ustawione nie tak, czy co, pierwszy raz gram w tą grę, nie licząc że dawno temu grałem w pierwszą część, czy to później się robi trudne i pojawiają się wyzwania?

Edited by Torment01
Link to comment
Share on other sites

Expert to dopiero trzeci poziom trudnosci. Po pokonaniu Diablo lub wbiciu 60 poziomu na dowolnej postaci odblokowujesz poziom trudnosci Master. Wbijajac 60 poziom zyskasz tez dostep do jeszcze trudniejszych poziomow Torment, ktorych jest lacznie kilkanascie. Im wyzszy poziom trudnosci, tym wieksza szansa na znalezienie legendarnych dropow. 

Link to comment
Share on other sites

Casino action logowanie to operator kasyna z dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą na temat zainteresowań gości. Świadczą o tym nie tylko hojne bonusy, spersonalizowany program lojalnościowy i bezpieczne systemy płatności. Dla nich strona stworzyła jak najbardziej komfortowe warunki. Tutaj możesz liczyć na wysokie stawki wypłat, hojne promocje i szeroki wybór gier. 

Edited by archer97
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...