Jump to content
Sign in to follow this  
Torment01

diablo 3 reaper of souls - zbyt łatwe

Recommended Posts

Witam, zakupiłem nie dawno diablo 3 reaper of souls w wersji na PS4. Gram z drugą osobą, czasem sam i wydaje mi się, że gra jest łatwa, jak by dla dzieci:) W sensie mam ustawiony poziom ekspert, gram barbarzyńcą i wchodzę w maszkary jak w masło, na dodatek czemu mam nie ograniczoną liczbę mikstur leczniczych? Gdzieś wyczytałem, że to za sprawą którejś aktualizacji, tak ma być? I jeszcze śmierć, nie dość że mogę się wskrzesić to jeszcze z niczym poważnym się to nie wiąże, chyba tylko uszkodzony ekwipunek. To wszystko sprawia, że gra jest banalna, nie wiem czy coś mam ustawione nie tak, czy co, pierwszy raz gram w tą grę, nie licząc że dawno temu grałem w pierwszą część, czy to później się robi trudne i pojawiają się wyzwania?

Edited by Torment01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Expert to dopiero trzeci poziom trudnosci. Po pokonaniu Diablo lub wbiciu 60 poziomu na dowolnej postaci odblokowujesz poziom trudnosci Master. Wbijajac 60 poziom zyskasz tez dostep do jeszcze trudniejszych poziomow Torment, ktorych jest lacznie kilkanascie. Im wyzszy poziom trudnosci, tym wieksza szansa na znalezienie legendarnych dropow. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No w sumie może się nie znam czy coś, ale tak na dobrą sprawę to mając te wskrzeszenia i nieograniczoną liczbę mikstur leczniczych to wydaje mi się, że każdego się pokona tylko gra nie robi się trudna tylko żmudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×