Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

valkiri

słuchawki do +/- 500 zł

Polecane posty

Hej :) Potrzebuje waszej pomocy w doborze słuchawek. Chciałem kupić słuchawki z wyższej półki bo wymagania mam duże a budżet to mniej więcej ok 500 zł.

  • Wydać chciałbym 500 zł ( Jeżeli będzie oferta niewiele droższa a bardziej opłacalna to dopłacę)
  • Przeważnie będą używane do grania raczej w fps (Apex Legends xd) ale prawda jest taka że lubie grać ze znajomymi i gram w przeróżne gry. Później jest muzyka bardzo lubię jej sb posłuchać i na samym końcu to filmy które rzadko oglądam na słuchawkach ale zdarza sie.
  • Nie mam jednego gatunku muzycznego wszystko zależy od mojego nastroju.
  • Interface audio Focusrite
  • Słuchawki wolałbym bezprzewodowe 
  •  bez mikrofonu ( chyba że będą konieczne tak jak w tym przypadku gdy chciałem kupić steelseries arctis 7 )
  • co sądzicie o steelseries arctis 7

Chciałbym teraz podsumować to co jest dla mnie najważniejsze: Przede wszystkim by były lekkie, żeby po długim użytkowaniu mnie ucho nie bolało bardzo tego nie lubię i na to kładę główny nacisk, później jak będzie taka możliwość to by były bezprzewodowe. Dziękuje za uwagę i odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że słuchawki mają zagrać dobrze z komputera (bez uwzględnienia jakiegoś DACa)?

Jeśli tak, to dobrze mogą sprawdzić się np. Snab Euphony AF100. Recenzje: #1, #2.

23 minuty temu, valkiri napisał:

co sądzicie o steelseries arctis 7 

Nie słuchałem, ale szczerze wątpię, by mogły zaoferować jakieś naprawdę dobre brzmienie, szczególnie podczas pracy bezprzewodowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz :) Przeczytałem recenzje tych słuchawek a także wyszukałem opinii na ich temat i chodź dźwięk mają świetny to dużo osób skarżyło się na ich komfort użytkowania, który jest dla mnie bardzo ważny do tego martwię się że materiał którym są okryte gąbki nie przepuszczają powietrza przez co po wielu godzinach użytkowania ucho mi się spoci i będzie boleć. Posiadam Focusrite scarlett 2i4 który jest zasilany na 48 V kablem na usb wpiętym do komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem wrażenie, że niezbyt dokładnie przeczytałeś te recenzje - ich autorzy wspominają, że w zestawie masz dwa komplety nausznic (z ekoskóry oraz materiałowe).

Czy słuchawki będą dla Ciebie wygodne, musisz przekonać się sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie przeczytałem tylko pierwszą recenzję a w drugiej jest to podane prawie na samym początku i choć świetnie została napisana to jednak bardziej skupiłem się na opiniach ludzi ponieważ sam nie mam jak ich przetestować. Większość wad albo praktycznie jedyne wady jakie znalazłem to ten komfort użytkowania a zwłaszcza po kilku godzinach, który mnie dosyć mocno niepokoi i nie chce ryzykować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi dyskutować z czyjąś opinią, ale recenzja audiofanatyka rysuje raczej inny obraz:

"Wygoda i ergonomia – zadziwiająco, ale nie mam uwag. Dawne HM5 mnie cisnęły, ale oferowały bardzo wysoką izolację. Te słuchawki natomiast wciąż leżą pewnie na głowie, są jednocześnie bardzo wygodne, nie cisną, mają dużą pojemność na uszy i całkiem dobrze izolują. Można je szybko zdjąć z głowy, szybko założyć, żadnych problemów. Do tego odpinany kabel i banalne w wymianie nausznice. Wiele słuchawek mogłoby się od nich uczyć."

13 godzin temu, valkiri napisał:

...to jednak bardziej skupiłem się na opiniach ludzi ponieważ sam nie mam jak ich przetestować.

Ludzie są różni, kwadratowi i podłużni. ;) 

Tak naprawdę żadnych słuchawek nie przetestujesz w sklepie na tyle dobrze, by mieć pewność, iż po kilku godzinach nie będą sprawiały uczucia dyskomfortu. Chyba, że byś się uparł i siedział w nich przez kilka godzin w sklepie. Przypomnę tylko, że przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru zamówionego na odległość w terminie 14 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...