Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubcun96

Rozwiązany: Laptop ~3000zl

Polecane posty

Witam, potrzebuję pomocy w wyborze laptopa. Jestem w stanie wydać do 3k ew troszkę więcej. Laptop będzie głównie wykorzystywany do zadań codziennych typu przeglądanie internetu, słuchanie muzyki, do studiów czyli będę odpalał na nim oprogramowanie CAD lub matlaba oraz czasami w coś zagram typu PES2019 lub FIFA. 

Rozmiar: Mój poprzedni lapek miał 15,6" i było ok.

Mobilność: Jak dla mnie mało ważne, czasami go gdzieś zabiorę ale większość czasu będzie na biurku. Praca na baterii jak najdłuższa ale nie jest to główny aspekt.

System operacyjny: Windows

Napęd DVD, matryca matowa, zależy mi też na jakości wykonania, chcę aby był trwały i jak najdłużej służył, nie przegrzewał się i w miarę cicho pracował. Proszę o propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli starczyłoby ci 240GB miejsca na dysku i dałbyś radę dorzucić 300 zł to rozważyłbym:

https://www.x-kom.pl/p/426836-notebook-laptop-15-6-acer-nitro-5-ryzen-5-8gb-240-win10-rx560x.html

Tańsze lapki (bliżej 3k zł) będą albo miały sporo wolniejszą kartę graficzną (MX150) albo nie będą miały SSD / systemu - więc raczej słaba opcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240 GB może i by starczyło ale jednak wolę mieć więcej, a opcja z dwoma dyskami co o tym myślisz? Ten laptop jest spoko ale widać że jest gamingowy mi na graniu aż tak nie zależy. Myślę że i5 z kartą nvidi, 8gb ramu, napęd DVD, jakość wykonania aby służył i nie przegrzewał się no aktualnie nie orientuję się co jest godne polecenia, jestem w stanie wydać do 3200

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...