Skocz do zawartości

Gra, która jest dla Was niezniszczalna


Ferrou

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 weeks later...

Moja wymarzona gra musiała by być przede wszystkim grą... czyli musi być ład i skład.

Najlepsze rozwiązanie to rpg w wolnym świecie 3d mnóstwo zadań , pełno akcji i nie brak łamigłówek godnych Leonarda da Vinci

w tym dreszczyk emocji i mnóstwo mini gier.....

O to mój ideał najważniejsze moim zdaniem to że w grach liczy się wolność! idziesz i zabijasz kogo chcesz w jaki sposób i kiedy!!!

Bo gry są dla nas a nie my dla gier!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się taka gra, w której możesz zrobić WSZYSTKO, w zależności od ciebie. Możesz być kryminalistą, policjantem, normalnym cywilem, klaunem, kierowcą autobusu, moherem... wszystkie zawody i stany cywilne. Ogółem chciałbym, żeby to był miks Simsów z innymi gatunkami (np. shooterem, bijatyką, może i FPS-em...), żeby jednak zostało to zrobione do PERFEKCJI. Żeby taka akcja z napadem na bank miała też elementy RPG, typu gadanie z kryminalistami, by się poddali, albo dołączenie do nich... a jeśli się nie uda, niech zrobią strzelaninę na miarę Maxa Payne'a albo bijatykę wręcz, gdzie kontrolujesz każdy ruch bohatera, każdą rękę, nogę...

Ogółem taki Real Life: The Game.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny remake Gothic (1,2 i 2NK), Black & White 3, Read Dead Redemption na PC.

I gra w stylu Symulator Gliniarza. Coś ze skradanki, FPSa i wyścigówki. Oczywiście z kryciem się za osłonami, dobrą (nieliniową) fabułą, modelem zniszczeń (najlepiej takim jak Red Faction Guerrilla), solidnym modelem jazdy i niezłą grafiką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre połączenie akrobacji z prince of persia, mroczna grafika, osadzona w niebezpiecznym uniwersum gdzie bohater nie jest pół-bogiem tylko normalnym"homo-sapiens" , to wszystko w otwartym nieliniowym świecie, z niebanalną fabułą i dużym doborem różnym broni od pistoletów palnych do ciężkich buzdyganów, a to wszystko z widokiem pierwszoosobowym(albo TPP) :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w CDA był artykuł o grach tworzonych przez Polaków, które nigdy się nie ukazały. Chciałbym zobaczyć Haze, mogła wyjść z tego niezła gra, sądząc z dawnych zapowiedzi. Do tego chciałbym zobaczyć Killzone 3 na PC, ale wiem, że to mało realne :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...