Skocz do zawartości

Gra, która jest dla Was niezniszczalna


Ferrou

Polecane posty

Crash Bandicoot 2 na 100% ze 50 razy

Crash Bandicoot 3 na 105% ze 40 razy (plus wszystkie czasówki na platynę)

Crash Team Rancing tylko dwa razy ale w tryb Arcade będę grać forever!!

Spyro 2 i 3 po jakieś 100 razy na 100%

Tomb Raider 4 Last Revelation wszystkie sekrety itd. 5 razy

Resident Evil 3 nie ma tam rzeczy której nie widziałem ze 30 razy zrobiona

Megaman Legends 1 & 2 miałem wszystko czyli 100% obu i widziałem i przeczytałem wszystko co tam było

Dino Crysis 2 przeszedłem ją ze 20 razy widziałem wszystko w tej grze (widzieliście niebieskie raptory? xD)

F.E.A.R. każda rozgrywka w niego w nocy, słuchawki i samotność w sumie 8 razy, raz na średnim a 7 na expert z czego 3 razy przeszedłem bez zginięcia przez całą grę!!

Silent Hill 1 na wszystkich poziomach trudności siedem razy znam tam każdy kąt i wszystko widziałem

Silent Hill 2 6 razy z czego 5 razy na hard (poziom trudności i zagadek) również widziałem wszystko

GTA:SA cztery razy na 100% bez kodów

We wszystko powyżej grałem bez żadnego opisu, solucji czy poradnika, wszystko rozkmniłem sam czyli jestem w nich PRO!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dla mnie taka gierką jest Return to Castle Wolfenstein przeszedłem ja ok 40 razy zarówno na pc jak i na ps2. Niby nic nowego old school shooter a wciąga jak nic innego :) dawno nie było takiej gry która mnie tak pochłonęła każdy sekret każda miejscówka znam na pamięć a nawet grając któryś z kolei już raz i tak mnie nie nudzie jak dla mnie wspaniała gra i chyba zaraz sobie ją znów zainstaluje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes of Might and Magic

Heroes of Might and Magic III - w kazde wakacje wraz z kumplami gramy do pozniej nocy :laugh:

Call of Juarez - przeszedlem 4 razy

Need for Speed III: Hot Pursuit

Star Wars Episode I: Racer

Diablo II

Sacred - przeszedlem wszystkimi postaciami z wyjątkiem wampirzycy

Pokemon Yellow :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dla mnie to taką grą jest ANNO 1602. Ogólnie lubię strategie ekonomiczne i uwielbiam serię ANNO, ale w tą grę mimo kiepskiej grafiki na dzisiejsze czasy (gra została wydana w 2004 roku) mógłbym grać i grać. To była pierwsza gra przez którą zarwałem noc. Polecam wszystkim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fable (pierwsza czesc) - gra, ktora jest we mnie. Wystarczy, ze uslysze muzyke o podobnym rytmie i odplywam, znowu jestem Legendarnym Magicznym Wojownikiem...

Znam te gre na pamiec, ale nie mialbym nic przeciwko, zeby znowu sie w niej zaglebic.

Cywilizacja (III), co oczywiste...

I niesmiertelne Enemy Territory, i tak zawsze do niego wracam :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalna, to Heroes 3 - pierwszy raz grałem w '99, i do dziś zdarza mi się pyknąć partyjkę :)

na drugim miejscu Severance - Blade of Darkness - przeszedłem chyba z 15 razy :)

z nowszych gier, które przeszedłem w całości więcej niż raz, to tylko Wiedźmin (2 razy), może jeszcze przejdę raz w opcji pro-ludzkiej - z ciekawości, ale to tuż przed premierą drugiej części :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% Heroes of Might & Magic III. Ta gra nie bez powodu jest kultowa :D Jeśli ktoś zwraca uwagę na grywalność, a nie na grafikę, to po prostu musi docenić ten tytuł. Po tylu latach powstają duże fanowskie dodatki (czekam na HotA), już teraz cieszyć możemy się WoGiem, który wprowadza tyle zmian i modyfikacji że nie sposób znudzić się rozgrywką. Co prawda istnieje grupa ludzi która twierdzi że WoG zrujnował HoMM III, ale mi osobiście się podobał. Jest w pełni konfigurowalny i tylko od nas należy jak bardzo chcemy zmienić rozgrywkę.

Osobiście uznaję również Guilty Gear XX # Reload za niezniszczalną. Jedyna bijatyka która nadal mnie cieszy po kilku latach walki ze znajomymi bądź AI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taką grą jest "Sid Meyers Pirates", w zasadzie każda rozgrywka jest inna a końcowe podsumowanie ( akry ziemi i ranga ) sprawia , ze po jej zakończeniu aż chce się zagrać w którąś z części "Anno" - w moim wypadku 1602.

Dodać mogę kilkukrotnie zaliczonego "Wiedźmina", gra stała się dla mnie zachętą do zakupu i przeczytania niestrawnej dla mnie wcześniej książki.

Ponadto strategie SSI i Total War.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto grał, zgodzi się ze mną. GTA Vice City miało niepowtarzalny i świetny klimat, ta muzyka i lata osiemdziesiąte... T a gra nigdy mi się nie nudziła, przeszedłem ją chyba 8 razy i nadal mam na nią ochotę ;]

Po za tym - Worms World Party - nieprawdopodobny klimat i grywalność, z kumplami można było grać do końca świata i jeszcze dłużej...

no i jeszcze - Need For Speed - Porsche 2000 - świetna grywalność, klimat i w dodatku te piękne porsche...

i oczywiście gry piłki kopanej - najbardziej klimatyczne moim zdaniem były FIFA 2005 (grałem w nią 2 lata, bo mój komp nie pociągnął FIFY06, ale świetnie się grało, byłem w ,,piątkę" mistrzem) i PES2010(wiem, że nowa produkcja , ale PES6 jakoś nie miał takiego klimatu jak dziesiątka.).

nadmienić jeszcze mogę o GTA : san andreas(przeszedłem 6 razy, także baaaardzo grywalna), Pro Rally 2001(świetna ściganka...), NHL 2002 ( chyba najlepsze NHL), NBA Live 2005( bardzo mnie to NBA wkręciło)

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierda Delux - moja pierwsza gra na pc i najukochańsza

Worms Armagedon - Jak byłem mały to w nią z tatą grałem i nigdy nie przegrałem

Gothic - Chyba jedyna gra RPG w której bez niczyjej pomocy przeszedłem od początku do końca

Heros 3 - Kolaga mi polecił weteran i poległ ze mną w pierwszej potyczce

i ostatnia

Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie - Mam sentyment do tej seri

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...