Skocz do zawartości

Piłka Nożna II


Turambar

Polecane posty

niezastąpiony Dida

Co Ty chcesz, kibicu drugiej drużyny Liverpoolu (musiałem, jako wielki fanboj LFC, wybacz ;D )? Bardzo dobrze zagrał. Owszem, mógł się lepiej zachować przy pierwszej bramce, ale ewidentnie obrona zawaliła. A druga, to przez Favalliego. Józek ewidentnie opuścił pułapkę offsideową, i Di Natale sam na sam z Nelsonem - a on takich akcji nie marnuje. Cieszy gra Huntera - fajna druga bramka. Borriello by nie dał radę. Poza tym, on ma tylko 2 bramki więcej od Huntera, a gra znacznie częściej - to pokazuje, kto jest prawdziwym napastnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Heh, może Man Utd będzie zmuszony wysprzedać największe gwiazdy w celu spłacenia długu? Przypomnę, że podobną sytuację miało Leeds i gdzie teraz są?

Nie łaska ''przeczytać'', że to GLAZEROWIE mają dług, a nie Manchester United? Fakt faktem, że Amerykanie chcą na wszystkim dorobić, ale nawet gdyby sprzedali najlepszych zawodników to by to nawet połowa długu nie była. W każdej chwili mogą sprzedać klub komu innemu.

Mi tam Glazerowie zupełnie ''zwisają''. W końcu dali w lecie kase SAFowi na transfery, rozdawali darmowe bilety pracownikom i co najważniejsze - nie wtrącają się do spraw klubu.

Czego chcieć więcej?

EDIT: Sam Ferguson wspominał, że mu się dobrze współpracuje z panem Glazerem, a akurat SAF to osoba, która często wyraża krytyczne zdania (arbitrzy, FA, menadżerowie przeciwników itp. :D).

Buahaha. Powiedz to tym fanom Manchesteru, którzy tak sobie założyli FC United of Manchester oraz tym od Green and Gold. Glazerowie to największe przekleństwo United i najgorsze, co mogło spotkać ten klub.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przewidywania wyników LM po 2 meczach:

MANCHESTER UNITED - AC MILAN 2:1

REAL MADRYT - OLYMPIQUE LYON 2:0

BAYERN MONACHIUM - ACF FIORENTINA 1:0

ARSENAL LONDYN - FC PORTO 4:2

FC BARCELONA - VfB STUTTGART 3:0

GIORONDINS BORDEAUX - OLYMPIAKOS PIREUS 2:1

SEVILLA FC - CSKA MOSKWA 1:0

CHELSEA LONDYN - INTER MEDIOLAN 3:1

:smile:

Proszę o wasze propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może obstawię 1/2/X, bo obstawianie wyników tak na oko jest IMO bez sensu :P

AC Milan - Manchester Utd 2

Milan jest nieprzewidywalny, ale dalej obstawiam ManUtd, bo na chwilę obecną to po prostu lepszy zespół.

Lyon - Real Madrid 2

Jako kibic Realu chyba nie mogłem postawić inaczej. Czuję, że kilkuletnia klątwa 1/8 zostanie przełamana :P

Bayern - Fiorentina 1X

Fiorentina w Serie A słabo, ale ciągle jestem ich cichym kibicem w LM. Mimo to rozum mówi, że Bayern jest dużo lepszy i powinien odnieść zwycięstwo. Ewentualnie Włosi wymęczą remis.

FC Porto - Arsenal 1X

Arsenal pokazał ostatnio, że w meczach z czołówką jest niczym i wydaje mi się, że w Porto wywalczy max 1 punkt. Zespół Wengera może być na szczycie za jakieś 2-3 lata, kiedy ci młodzi zawodnicy trochę podrosną ;)

Sevilla - CSKA 1

Tu chyba nikt nie ma wątpliwości.

Chelsea - Inter Milan 1

To będzie bardzo ciekawy mecz, nie obstawiłbym raczej u buka, bo nie wiadomo co się wydarzy. Chelsea wydaje mi się jednak lepszym zespołem.

Bordeaux - Olympiacos 1

O tym meczu właściwie nie wiem co napisać, bo nie znam zbyt dobrze obu zespołów, ale mistrz Francji brzmi bardziej przekonująco od mistrza Grecji.

Barcelona - VfB 1

Trafili na największych ogórów, więc oczywiście wysokie zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC Milan - Manchester Utd 1:2 - Obstawiam na MU (a jakby inaczej? :D).

Lyon - Real Madrid 2:2 - Po bardzo ''wyrównanej'' walce

Bayern - Fiorentina 1:1 - Jak wyżej

FC Porto - Arsenal 0:3 - W lidze raczej mało zdziałają, to chociaż w LM się pokażą.

Sevilla - CSKA 1:2 - Jednak obstawiam, że klub z Rosji będzie miał formę i zbaci Sevillę :P

Chelsea - Inter Milan 1:1 - Miło by było :)

Bordeaux - Olympiacos 3:0 - Bordeaux ładnie jedzie w tym sezonie. Zdecydowany AS.

Barcelona - VfB 2:1 - Po ciężkiej walce, barca wymęczy wygraną :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki pierwszej konfrontacji:

AC Milan - Manchester Utd 1-0 - liczę, że Milan jest w stanie to zrobić

Lyon - Real Madrid 1-0 - na własnym stadionie OL jest b. mocne

Bayern - Fiorentina 0-1 - Viola nie daje sobie w kaszę dmuchać w LM

FC Porto - Arsenal 1-0 - Na Estadio Dragao jest bardzo ciężko o korzystny rezultat

Sevilla - CSKA 2-2 - Liczę na Krasicia, w Rosji Sevilla mnie ma szans

Chelsea - Inter 3-0 - Czuję, że Inter zostanie zdemolowany

Bordeaux - Olympiacos 3-0 - pewne zwycięstwo Mistrzów Francji

Barca - Stuttgart 2-1 - VfB to nie jest zły zespół i będą mieli coś do powiedzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC Milan - Manchester Utd 2:1

San Siro nigdy nie było zdobyte przez angoli, więc i tym razem nie sądzę aby im się udało! :D

Lyon - Real Madrid 2:1

Bayern - Fiorentina 1:1

FC Porto - Arsenal 0:0

Sevilla - CSKA 1:0

Chelsea - Inter Milan 2:0

Bordeaux - Olympiacos 1:0

Barcelona - VfB 2:0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy impas można przełamać, mimo iż Anglicy jeszcze na San Siro nie wygrali to jednak za dwa dni będą mieli najlepsza ku temu sposobność. Wierzę jednak, iż Milan zdoła osiągnąć korzystny rezultat. Wszelakie odrabianie wyniku w Manchesterze może okazać się zabójcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, podobnie jak Vlado, ograniczę się do bukmacherskich 1,2 i x.

Milan-Manchester x2

Z podpórką, ale jeśli remis będzie, to korzystny dla Manchesteru, czyli 1-1 albo 2-2. Stary lis Fergusona nie da się ograć nowicjuszowi w tym zawodzie, czyli Leonardo. Także skład jest na korzyść Anglików i forma w ostatnich meczach. Nie ma innej opcji.

Lyon-Real rozum:2 serce: 1

Realowi życzyć inaczej nie potrafię, ale czy Lyon jest w stanie powstrzymać Kakę, Ronaldo, Higuaina i Granero ? Wątpię, szczerze wątpię. A szkoda.

Bayern-Fiorentina 1

Maszynka rozkręcona przez Van Gaala się już rozpędziła i nie zatrzyma jej na pewno Fiorentina, który przegrywa z Sampdorią.

Porto-Arsenal x2

Mimo ostatnich słabszych meczów, Kanonierzy to po prostu lepsza ekipa niż Porto. I to powinni udowodnić.

Olympiacos-Bordeaux 2

To samo, co Arsenal. Słabsza forma, ale dużo większa klasa niż przeciwnik. Blanc da radę.

VfB-Barca 2

No raczej, nie inaczej :wub:

CSKA - Sevilla 1

W Związku Radzieckim nikomu się łatwo nie gra. Tym bardziej Sevilli w beznadziejnej formie.

Inter-Chelsea 2

Inter to nie drużyna zdolna pokonać najlepszych na kontynencie. Dziękuję, dobranoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zaczynać napinki, powiem tylko jedno.

Wygrają lepsi - i tyle ;) Jeśli obrona zagra dobrze a atak zaskoczy to o wynik się nie boję ;) Za Boritllo lepiej niech wystąpi Hunter, bo jednak typ Inzaghiego na LM jest lepszy. Ktoś kto umie strzelić i z daleka i z bliska ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że na Polsacie będzie mecz Arsenal - Porto. Gra w 1 składzie mojego ulubieńca z Arsenalu jest właściwie pewna (Eduardo ofkors ;]), więc na pewno będę oglądał. Mam nadzieję, że już wrócił do formy sprzed tamtej tragedii. Liczę na jego przynajmniej 2 brameczki ;].

A nawet dobrze się złożyłoby, gdyby Becks w ogóle nie wyszedł w tym meczu. Starałby się pokazać, że powinien zostać w MU, a nie odchodzić do Realu ;]. Swoją drogą i tak by sobie nie pograł, a przeszkodą jest jedno słowo - Evra ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realowi życzyć inaczej nie potrafię, ale czy Lyon jest w stanie powstrzymać Kakę, Ronaldo, Higuaina i Granero ?

Trzeba sobie zadać inne pytanko: Czy Lisandro i Govou jest w stanie zbałamucić obronę Realu? Zdecydowanie. Jeżeli Madryt się w ataku pogubi, a Lyon to ofensywnie wykorzysta to wynik będzie dla antyfanów Realu/ sympatyków Lyonu ( ja tutaj się podpisuję) korzystny.

Bardzo fajnie, że na Polsacie będzie mecz Arsenal - Porto.

Nie mogę, po prostu nie mogę. Kupują licencję, transmitują mecze " na odwal" by się kibice nie doczepili. Nie, że psioczę, bo Milanu mi nie pokazują. Psioczę, bo Champions League w tej fazie powinno być transmitowane we wtorek i środę oraz sporo spotkań na innych kanałach ( Polsat Sport, P Sport Extra, HD), aby kibic w Polsce mógł być ze swojej stacji dumny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że po prostu Polsat daje takie mecze, w których spodziewa się najwięcej bramek:

Dla przykładu - w fazie grupowej pokazywali non stop mecze Barcelony i Realu (wiadomo hiszpania - ofensywna piłka). Teraz dają Arsenal z Porto, bo to w miare młode zespoły, w których meczach często wpada duża liczba bramek.

Imo głupie podejście, bo takie mecze nie zawsze są ciekawe, bo kończą się jednostronnością i wyraźną przewagą jednej drużyny (dla przykładu mecze MU - CFC, CFC - LFC, MU - LFC itp. są bardziej wyrównane i wszystko może się w nich zdarzyć).

Niemniej jednak i tak bede oglądał zarówno Arsenal, jak i moje ukochane MU :}.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że na Polsacie będzie mecz Arsenal - Porto.

Chyba najsłabszy mecz, jaki mieli do wyboru na ten dzień... Porto nie jest na szczycie już nawet w Portugalii, Arsenal jak już pisałem, w tym sezonie średnio radzi sobie na najwyższym poziomie (MU, Chelsea). To IMO nie będzie pasjonujące widowisko :)

Starałby się pokazać, że powinien zostać w MU, a nie odchodzić do Realu ;]

A czemu ma się starać to pokazać? :P Ja na jego miejscu nie uważałbym gry w Realu za pomyłkę, miał swoje błyski i zarobił kupę kasy. Wg ciebie każdy, kto odchodzi z MU robi błąd? Taki Ronaldo raczej błędu nie zrobił, a raczej krok do przodu w swojej karierze (nie żeby Królewscy byli lepsi od Diabłów, ale w Manchesterze Cristiano osiągnął już wszystko, a tutaj ma szansę odbudować potęgę Blancos; już widać, że Real jest na najlepszej drodze do sukcesów - trzyma się tuż za plecami najlepszej Barcy w jej historii, co jest wg mnie dobrym znakiem na przyszłość :)).

Trzeba sobie zadać inne pytanko: Czy Lisandro i Govou jest w stanie zbałamucić obronę Realu? Zdecydowanie. Jeżeli Madryt się w ataku pogubi, a Lyon to ofensywnie wykorzysta to wynik będzie dla antyfanów Realu/ sympatyków Lyonu ( ja tutaj się podpisuję) korzystny.

No to strzeliłeś teraz mądrość dnia ;) Równie dobrze można powiedzieć, że Lyon się pogubi w defensywie i ataku, a Real to wykorzysta, więc takie domysły są bez sensu. Wszystko zależy od formy zespołów. No i pamiętajmy, że pierwszy mecz jest w Lyonie, ale już rewanż na SB zapowiada się dla Realu bardzo dobrze, gdyż o ile się nie mylę tam punkty Realowi (licząc wszystkie rozgrywki) wyrwał do tej pory tylko Milan, i to po wyrównanej walce.

Wszystko okaże się jutro, ale musisz przyznać, że większa jest szansa, że Cristiano, Higuain i Kaka ograją Clerca, Bodmera, Reveillera i Boumsonga (nie interesuję się składem Lyonu, ale z doświadczeń z FM to chyba tak wybrałbym ich obronę :P), niż że Lisandro i Govou ograją Ramosa, Arbeloę, Garaya i Albiola.

Sorry za ewentualne błędy w tym słowotoku, już nie mam czasu na sprawdzenie, więc wypada tylko przeprosić na zapas :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Polsatu - FATALNIE transmituje Ligę Mistrzów, wybiera złe spotkania (jedynie Milan - Real było ciekawe), pokazują non stop te same ekipy, na skrótach co chwilę przerwa, TVP robiło to lepiej, był wokół tego jakiś klimat i powtórze: brzydki design i jakieś płytkie intro! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałby się pokazać, że powinien zostać w MU, a nie odchodzić do Realu ;]

A czemu ma się starać to pokazać? :P Ja na jego miejscu nie uważałbym gry w Realu za pomyłkę, miał swoje błyski i zarobił kupę kasy. Wg ciebie każdy, kto odchodzi z MU robi błąd?

Proszę, przytocz, zacytuj czy coś, mój inny post, w którym napisałem, że Ronaldo, RvN, Heinze itp. zmarnowali sobie karierę idąc do Realu? I nagle mi tu wyjeżdżasz z CR9, którego mam najzupełniej w miejscu na 4 litery... o_O Ja tu o Becksie tylko mówiłem.

Becks odszedł do Realu, skończył w Galaxy i stara się coś osiągnąć w Milanie. Gdyby jednak został w MU, to by dalej był brany do 1 składu jak Giggs czy Scholes, byłby tak samo szanowany i nagradzany jak Giggs (a może nawet i bardziej!). Wiadomo, odszedł bo pokłócił sięz SAFem i już nie grał - tutaj ewidentny błąd Fergusona (oby z Vidić'em te plotki nie okazały się prawdziwe, bo wszak sam mówił w jednym z wywiadów, że "Ronaldo nie poszedł do najlepszego klubu. On odszedł z najlepszego klubu", więc niech te słowa będą prawdą ;]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko okaże się jutro, ale musisz przyznać, że większa jest szansa, że Cristiano, Higuain i Kaka ograją Clerca, Bodmera, Reveillera i Boumsonga , niż że Lisandro i Govou ograją Ramosa, Arbeloę, Garaya i Albiola.

W istocie, aczkolwiek mówimy o tym samym Lyonie, który ogrywał w tym roku Liverpool ( nota bene " kata" Realu z sezonu poprzedniego). Skoro na Wyspach się udało to czemu nie w Hiszpanii? Droga do 1/4LM stoi moim zdaniem, może nie otworem, ale jest troszkę uchylona.

Od dawien dawna kibicuję Lyonowi w Lidze Mistrzów i znowu nadarza się dla chłopaków szansa na sprawienie psikusa grającym u bukmachera.

Jutro zapowiada się emocjonujący wieczór...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - Bardzo EMOCJONUJĄCY, szkoda mi tylko jednego, że tych meczy dzisiejszych nie ma w środę, wtedy Polsat miałby to pokazania lepsze spotkania niż przeciętny mecz Porto - Arsenal. No cóż pozostają tylko skróty, na pewno nie będę oglądał wyników wcześniej, popatrzę nerwowo na wyżej wspomniane skróty. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam osoby, które tak robią. Ja zamierzam włączyć dziś mecz z internetu ( może gdzieś da się dorwać coś płynnego), a gdzieś przy pasku mieć wyniki na żywo z boisk Europy.

Najbardziej emocjonująco dziś zapowiada się chyba mecz Milanu z Manchesterem (rozumiem, że dla każdego kibica najważniejsze spotkanie jest inne). Anglicy na San Siro gola jeszcze nie strzelili. Zrobić to mogą dzisiaj i mają ku temu najlepszą chyba okazję. Remis bramkowy jest nie do przyjęcia - Leoś siedzi na ławce trenerskiej zbyt krótko by udało mu się odrobić dzisiejszy remis czy ew. porażkę w rewanżu. Czyli idąc dalej tym tropem okazuje się, że najlepszym rozwiązaniem dla rosso-neri byłoby zwycięstwo. Czy tak się stanie? Zobaczymy już dziś!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie, że ten mecz będziemy wymieniać jedynym oddechem z 4-0 z Barceloną, 3-0 z MU i 6-0 z Interem ;) Najbardziej boję się o boki obrony - Abate i Antonini nie powinni zagrać. Już wolę Jankulovskiego i Bonerę - może nie będą się potykać ze strachu o własne nogi. Liczę na piękny spektakl, Forza Milan!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na piękny spektakl i mocne wciry dla Milanu od MU. Jeśli Rooney nie strzeli paru goli, a MU wróci na tarczy z Mediolanu - będę srogo zawiedziony.

Takie zwycięstwo MU utemperowałoby rozjuszonych Milanistów, którzy bardzo mi swoim zachowaniem przypominają kibiców "Mes Que Un Tot".

Oczywiście wszystko może się wydarzyć, ale...

Co do Realu - nie liczę na wielką niespodziankę. Oczywiście, Real może zagrać żałośnie i przegrać, nawet wysoko. Ale może także zagrać pięknie i rozgromić OL.

I to jest piękne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony brak doświadczenia, a z drugiej wielka chęć gry ze strony młodzieży. Sam nie wystawiałbym Antoniniego. Ja jako fan Ignazio postawiłbym na prawej obronie właśnie Abate. No cóż, Leonardo dobrze chłopaków poustawia. Wygramy! :)

Sandro - oby kobieca intuicja nie zawiodła ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem dzisiaj odwagi postawić ani na MU ani na Milan. Serce i rozum podopwiadają, że to Czerwone Diabły wygrają, ale kto wie. Z tego co pamiętam to dwie ostatnie konfrontacje MU z Milanem na ziemi włoskiej zakończyły się klęską Anglików.

Za to jestem spokojny co do wyniku meczu Realu. Lyon gra w tym sezonie za słabo, żeby przeciwstawić się drugiej drużynie ligi hiszpańskiej :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, przecież ograli Liverpool. No cóż, na 100% będzie mnie BARDZO kusić żeby włączyć livescore i dowiedzieć się wyników, ale się powstrzymam żeby emocjonować się brameczkami od razu. Ostatnio typowaliśmy wyniki meczów LM, a ja proponuję żeby każdy z Was podał własne typy na cały sezon! Chodzi mi o zwycięzcę lig: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej oraz niemieckiej, tryumfatora Ligi Mistrzów oraz drużynę, która wygra MŚ 2010 w RPA, to może ja:

Liga ang - Chelsea

Liga hiszp - Real Madryt

Liga wł - Inter (chociaż serce za Milanem)

Liga fran - Montepellier! (głęboko w nich wierzę)

Liga niem - Bayern Monachium

Liga Mistrzów - Chelsea

MŚ - Włochy (głęboko w nich wierzę, chociaż Brazylia też moim mocnym faworytem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...