Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzysiek525

Płyta i procesor, proszę o pomoc

Polecane posty

witam, planuje bardzo mały upgrade komputere i prosiłbym o pomoc. Podzespoły które planuje wymienić to procesor i płyta główna.

Mój aktualny procesor i płyta to:

-AMD Phenom II B55 4x3200 6MB cache L3, 

-płyta główna MSI 870-G45, 

chciałbym wymienić procesor na odrobine nowszy, myślałem o AMD FX-8350, X8, 4.0GHz,   lecz wyczytałem, że on nie bedzie pasował do mojej płyty głównej,  i tu rodzi sie  moje pytanie, jaka płyta główna kupić żeby pasowała do procesora i do mojej obudowy: Modecom Twins.  Postanowiłem to powymieniać żeby zagrać w najnowszego asasins creeda i na tym zakończe moją grową przygode. Wiem że obudowę mam nie najlepsza. Ew. jakiś inny procesor? i prosiłbym o porade co do mojego pytania, z góry dziekuje. I jeśli to możliwe to mogły by to być używane rzeczy ponieważ chciałbym to zrobić nie wielkim kosztem.cena takiego procesora to ok.300 zł i chciałbym w miare tania płyte. pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FX-y to nie są procesory dobre do gier, w zasadzie to wypadają tam niewiele lepiej od Phenomów.

Jak wygląda reszta sprzętu, tzn. zasilacz, karta graficzna, ile masz RAM-u?

No i skoro chcesz pograć tylko w Assassina, to nie lepiej kupić używane PS4 lub Xboxa One? Kupisz, przejdziesz i sprzedasz. Tym bardziej, że gra nie jest dobrze zoptymalizowana i kupno części po taniości nie zapewni ci w niej zbyt komfortowej rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...