Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

losiek_bp

Monitor ok 1500 zł (do gier i pracy ze zdjęciami)

Polecane posty

Witajcie. Mam zamiar zmienić monitor. Widzę, że jest sporo tematów poruszających tą kwestię ale nie znalazłem wyczerpujących informacji wobec czego zakładam nowy. Obecnie posiadam LG 22EA53 i nie będę ukrywał, że chciałoby się coś większego. Jeśli chodzi o podzespoły komputera to dysponuję i7 8700k (narazie nie kręcony) i GTX 1060 6 gb. Rozważałem początkowo zakup monitora 4k (Bo przyszłościowe itd) ale myslę, że karta się delikatnie mówiąc zadławi. Ograniczyłem się do QHD i teraz pytania: czy takie podzespoły pozwolą komfortowo pograć na takiej rozdziałce, jak będzie się prezentowała grafika po podłączeniu Playstation 3 na takim monitorze, i główne zagadnienie co byście proponowali w przekątnych od 27 wzwyż. Dodam, że raczej nie celuję w odświeżanie z kosmosu bo gram raczej w singlowe gry i nie ma to takiego znaczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenovo L27q-10 to całkiem ciekawa propozycja. 

Co do grania - na PS3 to nie wiem ale pewnie jakoś super nie będzie to wyglądać, w końcu na tej konsoli sporo gier śmiga poniżej rozdziałki Full HD. Na PC pograsz pewnie w większość gier na średnich detalach, ale liczba klatek nie będzie zawrotna - GTX 1060 to fajna karta do Full HD, do 1440p już średnio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...