Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

@RoZy

Z ciekawości, jaki to płyn?

EDIT:

Jakbyś zmienił kątówkę 45' z bloku na cpu, to znacznie lepiej wyglądały węże... ale pewni Ci się nie chce, skoro nie dokręciłeś złączki/wymieniłeś o-ringa przez 3 lata :P

Edytowano przez ThePanda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez 3 lata niczego nie ruszałeś w tym chłodzeniu?

Nie no dolewałem płynu bo ubywał :)

Na prostą, tyle że dać dłuższy wąż.

Myślisz, że nie przymierzałem? Za mały łuk i wąż się łamie nieznacznie.. tak jest lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto mój komputer. Wymieniony zasilacz . Uporządkowane kable . Pomalowany karakorum ( wzrost temp. o 1C :) ) . Mam zamiar wstawić w następnym tygodniu z przodu plexi zamiast atrap , oraz przenieść napęd dvd na zewnątrz .

bf66708b77c3e831m.jpg

71301e6a37adebf4m.jpg

c43083daf55fee54m.jpg

Troche słabej jakości zdjęcia , bo robione komórką przed chwilą , słońca mniej .

Komentujcie oceniajcie . Mówcie co się nie podoba , postaram się zmienić . Na razie chcę opleść/kupić kabel sata czarny zamiast niebieskiego .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka fajna, ale:

1. Popraw kabel od wentylatora na procesorze (zamontuj wentyl inaczej).

2. Pomysł z wywaleniem napędu dobry - sam wywaliłem i oprócz HDD nie mam nic.

3. Zmień kable SATA w kolor - czarny/czerwony.

4. Zrób porządek z kablami przy zasilaczu.

5. Powieś dysk albo zrób coś z nim - nie dość że dziwnie zamocowany (pod kątem? dysk tego nie lubi), do tego tona kabli za nim.

No i mnie osobiście razi zasilacz na dole przy małej obudowie. Wygląda, jakby ktoś go tam położył i o nim zapomniał smile_prosty.gif

Wyraźniejsze zdjęcia mojego:

do35.jpg

4xom.jpg

u0hp.jpg

Brązowe laminaty teraz widać, ale nie rażą. Z resztą i płyta i grafika i XFi mają brązowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już zamówione czarne plexi , więc będę robił cover piwnice . Dysk się inaczej położy . I kable ,zasilacz się schowa . Myślę że to dobry pomysł confused_prosty.gif . A poza tym jutro odbieram w okazyjnej cenie obudowę Cooler Master Cosmos S . zobaczymy czy dobra .

Edytowano przez AtanazY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o godzinie 15.30 lub coś później pojechałem do niego i odebrałem. Spoko koleś , wymienił ją na Lian Li , a poza tym nie ma miejsca w domu bo robi remont . Ja chyba byłem pierwszy i obiecał więc za te 80zł mi sprzedał. Ogólnie buda w bardzo dobrym stanie . Jest kilka zadrapań , ale to normalne ślady użytkowania , nic więcej.

@EDIT

Pierwsze wrażenie ogromna , ciężka. Nie ma co porównywać z brutusem , prawie połowę większa i 3 razy cięższa.

@ThePanda

Masz rację . Jak niosę brutusa to się cały trzęsie . Nie ma co porównywac do cosmos'a , w nim jest 1,5 mm aluminium , a plastiku nie widać wogóle, chyba ze na wentylatorach :)

Edytowano przez AtanazY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4600/1.345V - do 70C przy OCCT. W normalną pogodę, bo przy ostatnich upałach to czasem więcej wskakiwało. Generalnie przy normalnej pracy czy grach, do 60C.

Przy 5100MHz/1.49V podjeżdżało pod 90, więc z takim taktowaniem to pracować nie będze :) Przy 5200MHz w biosie już było 65C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...