Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Mugen niespecjalnie dobrze się prezentuje, poza tym całkiem fajnie. Tak w ogóle co to za buda, coś z tych nowych Aerocooli?

tu nie miało się nic prezentować, wtedy nie było by też tego ohydnego zasilacza...

obudowa to jakiś chiński szajs za 130zł, nie pamiętam nawet co to jest, ja tego nie wybierałem, tak jak zasilacza... miło być szybko solidnie i z action, ziom za moimi radami brał to co mówiłem, później tylko domówiłem mungena plus 3x xthermal...

Moje przeboje z tą MSI to jest komedia ... :/

konfig chyba mamy identyczny ( 2,5k 2x2Adatki 1600 zasilator idento, mobo tak samo tylko u mnie box jeszcze)

co się takiego działo? u mnie bardzo fajnie szybko i skutecznie 5GHz, na więcej nie miałem czasu...

kofing tak jak mówie nie mój, a co do tego że taki sam to ... wiele że tak powiem nie trzeba, w sumie nic innego fajnego nie kupisz (btw. nie odgapiałem od CIebie, jakoś tak teraz skojarzyłem że coś takiego masz, w każdym razie trochę obracasz sprzętami więc mam wybaczone że tego nie pamiętam =) )

pamięci u mnie to nie adaty tylko kingstony

Edytowano przez SzejkJasim
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się takiego działo? u mnie bardzo fajnie szybko i skutecznie 5GHz, na więcej nie miałem czasu...

A ja już 2 sztukę walniętą dostałem ;D

pierwsza w dualu odmawiała posłuszeństwa, tylko z jedną kością śmigała a ta co teraz leci na serwis coś nie tego na z PCB i to ostro xD

jak zamontuje boxa i obsadzę duala to wstaje ale też czasem nie ;D jak się boxa wywali to wszystko jest OK (procek chwilę na samym nawiewie dawał bez radiatora), a jak takie jaja są z boxem to co będzie jak tam jakieś większe AC się wpakuje ;D

ofing tak jak mówie nie mój, a co do tego że taki sam to ... wiele że tak powiem nie trzeb

Wiem, wiem. A no wiele nie trzeba :)

(btw. nie odgapiałem od CIebie, jakoś tak teraz skojarzyłem że coś takiego mas

Normalnie sprawe w sądzie Ci wytoczę za plagiat ;D jak mogłeś Szejku sprzęt od gapić ;p (joke ofc)

pamięci u mnie to nie adaty tylko kingstony

Fakt, przecież sam narzekałem, że tam kingstony będą xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto fotki mojego nowego kompa -> TUTAJ. Całość jednak dopiero dziś od 17 jest składana, i już jestem zmęczony :D A jestem bardzo dokładny :) Zresztą to testowe złożenie, czy wszystko gra :)

Jak będzie Koniec to dam nowe.

------------------------------

Korzystając z okazji....to normalne, że procesor ten osiąga 39 stopnia w spoczynku (w Biosie sprawdzone, bo systemu nawet nie ma). Chłodzenie to co widać na zdjęciach + stg2.

------------------------------

Słyszałem, że te nowe biosy to tak jakby działały pod obciążeniem, i stąd taki wynik.

Edytowano przez Graczdari91
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko pytam bo na pclabie już od jakiegoś czasu wątpili że esc sprzedaje jeszcze Truepowery po tej niskiej cenie :)

Tak swoją drogą chyba Flexa zamontowałeś w otworach z rozstawem jak LGA775 (bo widać na zdjęciu że chłodzenie jest lekko obrócone). Co prawda to raczej psuje tylko estetykę, niemniej nie byłbym sobą jakbym nie wspomniał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - dokładnie. Zamontowałem na rozstawy 775 :) Ale przy okazji zmienię, bo już teraz nie chce mi się rozbierać. ;) Generalnie....mi się podoba. A i tak nie będzie widać :D Nie ma szyby w budzie, więc no problemo :)

PS: Montaż za pomocą tej tylnej podstawki zalmana, to dla mnie był horror ;) Ale się udało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oto fotki mojego zestawu po Finishu i po lekkim wygrzaniu go ;) Wybaczcie za miejscami średniej jakości fotki, ale i mój aparat to "low-end" i ja jako fotograf nie jestem zbyt "dobry" :)

PS: Zrobię jeszcze nowe fotki, gdy w Czerwcu wrócę do swojego prawowitego pokoju ;) Bo póki co muszę siedzieć z siostrą :D

Album Zdjęć ------> TUTAJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yoyo2 - no niby mogłem :D Ale nie chciało mi się jechać po nowe wentylatory, a tylko te miałem pod ręką :D A zamówić z częściami też zapomniałem. Generalnie przy następnej rozbiórce kompa pomyślę o zmianie. Choć z drugiej strony, lubię Gwiezdne Wojny, a na żywo wygląda to naprawdę fajnie ;)

Edytowano przez Graczdari91
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, choć zdecydowanie za duże - niepotrzebnie odsłania zasilacz i zatoki.

Swoją drogą szukałem okna do swojego CM692, ale nigdzie nie ma :( Chyba muszę do coolinga zagadać ile by kosztowało sprowadzenie.

Edytowano przez yojo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...